Kočárek Baby smile V-MAX

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
alenkas
Kecalka 171 příspěvků 07.02.10 22:07
Kočárek Baby smile V-MAX

Ahoj maminky a těhulky,
prosím vás nemáte některá zkušenosti s tímto kočárkem Baby smile V-MAX?
http://beruskakocarky.mimishop.cz/detail.php?…
Podle parametrů se mi zdá, že by mohl mít dost velkou hlubokou korbu, ale nevím zda je i dostatečně velká sportovní nástavba.
Pokud s ním máte někdo zkušenosti, ať už dobré či špatné, tak se zde svěřte, děkuju :-).
Jsem z Pardubického kraje a nevím, kde v nejbližším okolí by tento kočárek mohli mít na prodejně, abych si ho mohla prohlédnout naživo. Proto se mi hodí každá vaše zkušenost s tímto kočárkem.
Dnes jsme tento kočárek viděli v prodejně v Hradci Králové, ale jenom hlubokou korbičku. Sice měří na délku méně než píšou na netu - jenom 78 cm a na šířku má 37 cm - ale jinak se mi na pohled moc líbil a zajímá mě proto, zda a jak jste s ním spokojené vy, které ho už máte koupený.
Děkuju moc :-)

Příspěvek upraven 24.05.10 v 22:40

Jak maminky hodnotí Baby Smile V-MAX

Reakce:
IrenaP
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.02.10 20:10

Zdravím,
tento kočárek máme doma a je skvělý. Jezdíme s ním od Vánoc a nemůžu si ho vynachválit. Hluboká korbička je dost veliká, se sporťákem ještě zkušenost nemáme. Koupili jsme k němu i autosedačku s adaptérama na podvozek - skvělé na nákupy.

alenkas
Kecalka 171 příspěvků 08.02.10 21:32

Děkuju Ti za odpověď - jsem ráda, že jsi s kočárkem spokojená :-). Ve sředu se pojedeme podívat na kočárky do Hradce Králové, kde by tento kočárek měli mít, tak si ho určitě prohlédneme. Pa

IrenaP
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.02.10 20:10

Jsem s ním moooc spokojená, akorát až teď jsme zjistili, že máme každé zadní kolečko jiné. Jedno je užší a druhé silnější jako pneumatika. Tak jsem to byli dneska reklamovat a bez problémů nám to vymění. :wink:

Belif
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.03.10 23:22

Kočárek používáme přes půl roku, zatím jehom hlubokou korbu a pořád se nám tam dítko vejde i s fusakem a to měří 74 cm. Jsem s ním spokojená, ale některé výhrady k němu mám také. Brzda je uprostřed mezi koly a často se mi stává, že do ní nohou narážím a to jsem docela malá, to mi vadí. Další nepraktickou věcí je polohování boudičky hluboké verze. Jednou rukou ji prostě nesklopíš, sice jsem si už našla grif, jak to i jednou rukou sklopit, ale je to trochu problematické. Jinak košík je bezva, kapsa na hluboké korbě taky dost praktická. Ovšem boudička u hluboké korby je dost otevřená. V zimě jsem musela vrstvit deku, aby mi tam nefoukalo a v létě zase do ní hodně svítí, ale to se dá řešit slunečníkem:-)Se sportovní verzí ještě nemám zkušenosti, ale co vím je, že nejde sklopit úplně do lehu, je trochu zvednutá, ale ne moc. Už se těším, až bude náš prcek jistý v sedu a ve „sporťáku“ vyrazíme.

Belif
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.03.10 23:25

Ještě jsem chtěla dodat, že je velmi jednoduchý na složení a vejde se nám i do malého auta.

piskaa
Povídálka 11 příspěvků 08.05.10 21:46
kocarek

ja jsem dnes videla tento kocarek u jedne zname a moc se me libil…ale jeste bych si ho chtela ozkouset sama???muzu se zeptat, kde v jakem obchode v HK jsi ho videla??diky, jsem taky z blizkeho okolí, petra

piskaa
Povídálka 11 příspěvků 08.05.10 21:46
kocarek

ja jsem dnes videla tento kocarek u jedne zname a moc se me libil…ale jeste bych si ho chtela ozkouset sama???muzu se zeptat, kde v jakem obchode v HK jsi ho videla??diky, jsem taky z blizkeho okolí, petra

piskaa
Povídálka 11 příspěvků 08.05.10 21:47
kočarek

alenkas
Kecalka 171 příspěvků 09.05.10 20:31

Ahoj,
tento kočárek jsme viděli v prodejně John Nell v Hradci v Kuklenách.
Nakonec jsme si tedy koupili Dorjan Danny Sport 2010 v prodejně v Ústí nad Orlicí, ale pokud máš zájem vidět tento Baby smile V-MAX, tak si tam určitě zajeďte. Měli tam vystaveno i víc barev, tak snad si vyberete.
 Pa

zuzouš
Extra třída :D 10365 příspěvků 22.06.10 10:46

Nevím, jestli je to ještě aktuální, ale taky máme tenhle kočárek. Jsem s ním spokojená, pravda, že občas kopu do brzdy, ale jinak je fajn. Korba je dost velká, chtěla jsem nějakou větší, aby v ní verunka(8.t) vydržela ještě přes zimu a zatím se v ní ztrácí:)

Grace
Závislačka 4160 příspěvků 27.07.10 13:25

Já se byla dneska podívat právě v té Berušce a taky mě tyhle kočárky zaujaly. :palec:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Rýsuje se snad rozchod? Kopřivová a Jágr nejspíš nebudou na Vánoce spolu!

Spekulace o tom, že se vztah hokejisty Jaromíra Jágra a Veroniky Kopřivové... číst dále >

Zářez dne: Dáda si na sebe vzala luxusní legíny a předvedla camel toe

I luxusní legíny značky Gucci mohou napáchat pěknou škodu. Zvlášť když si je... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >