Kočárek - Bebé Beni 4Runner 2011

874
6.10.11 13:09

Kočárek BEBÉ BENI 4RUNNER 2011 - zkušenosti???

Ahojky, našla jsem v časopise Maminka kočárek BEBÉ BENI 4RUNNER 2011 a celkem se mi zalíbil. Hledala jsem na internetu nějaké info o něm, ale moc jsem toho nenašla. :nevim: Hlavně jsem nenašla žádné zkušenosti od maminek. Nemáte někdo nějaké???
Děkuji :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1250
8.10.11 17:39

Jsem na tom stejně.Taky se mi líbil,hledala jsem,ale…nic nenašla.Každopádně jsem kočárek na prodejně viděla.Je fakt hezký,ale…nevyhovuje mi rukojeť-nemá klasický kulatý tvar,ale je jakoby „placatá“nebo nevím,jak to přesně napsat a mně se fakt špatně držela. A pak jsou malé ty přední kolečka,takže myslím,že budou hůř zvládat třeba sníh…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
874
8.10.11 21:56

děkuji alespoň za nějaké info.. :-) :palec: já ho ještě neviděla :-(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Adaška
8.11.11 18:40

ahojky, tak já ho dneska viděla v Dětském ráji a jsem z něj doslova nadšená. Je nádherný, hlavně barva fuschia se mi líbí.. No a před deseti minutami jsem ho objednala…

• Citovat
  • Nahlásit
874
8.11.11 19:27

děkuji za info už se asi na něj zajdu někam podívat:) barva fuschia se mi taky líbí :palec: ale nevím pro chlapečka asi nee :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Adaška
8.11.11 19:44

tak pro chlapečka by se mi líbila si ta zelená, nebo ta modrá :wink: Já jsem byla rozhodnutá pro Jané unlimit, ale dnes jsem ho viděla na vlastní oči a je příšernej.. hrozně malinkem oproti staršímu nomadu a slalomu. A na tomhle kočárku se mi líbí, že se dá sportovní sedačka dát po i proti směru jízdy.. To je supr :palec:

• Citovat
  • Nahlásit
874
8.11.11 20:24

tak děkuji za radu doufám, že u nás ve velkoměst ho budou také mít :lol: Já bych asi vzala ten violet ten by šel i pro kluka…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Adaška
8.11.11 20:30

Ten violet je jak pro holčičku, tak pro kluka :palec: Hezký večer, Katka :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
874
8.11.11 21:16

jojo :-) tak ať se v tom vašem holčička pěkně vozí :palec: také přeji pěkný večer :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
620
21.11.11 20:46

Ahojky holky, ten kočárek je bezva, napište pak jak Vám vyhovuje, děkuji moc

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Adaška
21.11.11 20:50

Ahojky, já už ho mám od pátku a je fakt supr… jezdí skvěle a jsem max spokojená :-)

• Citovat
  • Nahlásit
874
21.11.11 21:32

Ahojky, u nás ho nemají :-( Tak jsem psala do jedné prodejny v jiném městě, jestli ho tam mají…chtěla bych ho moc vidět :think: ale aspoň už vím o někom kdo ho ozkoušel :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
620
22.11.11 11:04

Adaška, fakt, to jsem ráda, jakou jsi zvolila barvu?? A je lehkej??? Já právě že budu pořád skládat do auta, tak aby neby lmoc težkej, dík

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Adaška
22.11.11 11:06

Ahojky, já mám fuchsiu, je to překrásná barvička a jen tak se nevidí. Docela lehký je, hlavně když se složí, je podvozek úplně malinkatý.

• Citovat
  • Nahlásit
620
22.11.11 11:17

jéé, moc ti děkuji, ještě se zeptám, mohla bys mi říct jakej je rozměr, šířka vnitřku korbičky?? Není malý?? Jsem moc nadšená a taky do něj pljdu, moc děkuju

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat