Kočárek Bébécar stylo class, nebo raději jiný?

11.2.21 19:48

Kočárek Bébécar stylo class, nebo raději jiný?

Ahoj holky, jsem z toho celá už tumpachová. Vybírám kočárek na své první miminko a prostě nevím. Ségra měla Bébécar stylo class, odvozila v něm 4 děti a hrozně si ho chválí. Moc se mi líbí tvar kočárku, velká kola, velká vana, barevné kombinace taky docela aktuálně jdou, i když bych vzala asi šedý, kvůli praktičnosti barvy… Jenže jsem se trochu zarazila u ceny. Podvozek, hluboká korba a sportovní korba dohromady cca 23 tisíc, no přijde mi to trochu dost… dám to za to, pokud mi to doporučí ještě víc lidí než jen moje sestra, i když jí opravdu věřím. Nebo byste vy šly raději do jiného kočárku? Chtěla bych 4 kola, velká kola a velkou vaničku a ten klasický styl se mi líbí. Koukala jsem ještě na kočárky Roan, tam se té ceny lekám naopak, aby nebyl za půl roku rozpadlý. Plánuju dvě až tři děti, tak chci, aby ten kočárek něco vydržel.

Chtěla bych jezdit jak do terénu, tak po vsi. Jsme z vesnice, les za rohem, tak by byla škoda nemít možnost jet s kočárkem do lesa.

Prostě a jednoduše, potřebuju poradit. I třeba jinou značku, mám nějaký omezený rozhled :nevim:

Díky moc :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1023
11.2.21 20:03

Ahoj ja Bebecar mam, ale jiny podvozek - ten mestsky myslim Ip Op Evolution nebo tak nejak. Nechtela jsem stylo, protoze se mi na podvozku nelibila hluboka korba a kocatek nesel otocit na miste.

S kocarkem jsem fakt spokojena, v pohode ho uridim jednou rukou a pritom je stabilni a jen tak neco ho neprevrari. Vsechno se da sundat a vyprat. Navic ma nejakou upravu, ze se na nem nedrzi spina a je fakt, ze je porad jako novy. Nekdo sinpak stezuje na sportak, ze je mensi a s fusakem je to pak uz docela mazec. A je to fakt. Ja mam male ditko, takze v pohode. My jsme kupovali podvozek, hlubokou korbu, sportovni sedacku, vajicko, isofix zakladnu pro vajicko do auta. Ke vsemu byly extra nanozniky a extra strisky (takze vsechno trikrat) + jaro/podzim fusak, sitku ba mouchy, plastenku. Investice obrovska, ale nelituju. Zadna reklamacr, vsechno v poradku, kocarek zvladne v pohode mesto i teren, je vzhledove krasny a predpokladam, ze ho pak i v pohode prodam. Porad je jako novy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3052
11.2.21 21:21

Měla jsem nový Roan trojkombinace s klasickým podvozkem a spokojenost na 2deti (a prodávala jsem jako nový). Tyhle kočárky se daji levně koupit z druhé ruky. Teď už bych to koupila z druhé ruky a investovala do sportaku, který je na delší dobu. To jsme koupili Baby Jogger, také nový, pak ještě golfky a za tyto 3 kočárky jsem dala méně než tvoje sestra :wink:
Kamarádka měla Inglesinu trojkombinaci a pak i golfky na 3 děti, oboje z druhé ruky a taky ještě dobře prodala 👍

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10996
11.2.21 21:53

Ona je to asi vzdycky trochu sazka do loterie, kazdemu sedne neco jineho.
Ja mam terenni trojkolku Baby Jogger, odvozil tri deti a klidne by myslim dal dalsi tri. A ta investice se fakt vyplatila, kdyz si vezmu, ze jsem poslednich cca 8 let skoro nedala kocar z ruky a vyrazne to ovlivnilo moji kvalitu zivota ;), tedy to, kam se dostanu a kam ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat