Kočárek bez otočných koleček?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
goldenka
Extra třída :D 12681 příspěvků 09.02.11 15:20
kočárek bez otočných koleček?

ahoj, hledám po internetě nějaký kočárek, který by nám vyhovoval, nejlépe trojkombinace, něco trošku většího. Většina kočárků co se teď vyrábí má otočná kolečka. Sice se dají zaaretovat, ale maminky v okolí mě od toho zrazují, prý je to na houby, v zimě ve snihu to nepojede, ve výmolech to hrozně drcá.Oni mají ale všechny pevná kolečka, tak nevím jak to ve skutečnosti je. Já zkušenosti nemám a když si ty otočný vyzkouším v prodejně je to jiný jak když v tom budu ít malýho a potáhnu ho ve snihu po vedlejších silnicích.Nepot­řebuji nic extra skladnýho. Co by jste mě doporučili vy? risknout ty otočný a nebo koupit klasiku? hoďte tipy na kočárky, díky

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Pettulle
Extra třída :D 11503 příspěvků 09.02.11 15:30

Ahoj, já měla klasiku, bez otočnejch koleček, ale byla hrůza se na kočár věšet a zatočit s ním, takže jsem ho vyměnila za aretační a jsem naprosto spokojená, blokuju je málokdy. S tím kodrcáním a blbym ježdění ve sněhu - záleží na velikosti kol, pokud bude malinký, tak je jasný, že to bude kodrcat a sněhem se neprodereš ani omylem, ale s velkými koly už to tak hrozný není. Já mam golfky, takže kolečka průměr a zvládla jsem sníh 10cm v pohodě.

Meredit
Zasloužilá kecalka 957 příspěvků 09.02.11 15:31

Za mne určitě klasiku :wink:
Jezdila jsem s PP GT3 a pro mimčo strašný, pak jsem koupila od Patron Bohemia Apollon Alux a úžasný.
Byla velká úleva nekoukat na to jak se tam natřásá a dáva pozor na každou nerovnost na chodníku.
Klidně bych koupila starší hluboký za pár korun, stejně jsou jak nové a pro větší dítko sporťák otočný.

Alyss
Extra třída :D 10516 příspěvků 09.02.11 15:35

Na prvního jsem měla bez otočných kol a kočár byl sice super,ale za mě kola už jedině otáčecí…Dají se zaaretovat a sněhem projedu v pohodě,ani mi nepřijde ,že by to nějak drcalo..:)

Anduli
Závislačka 3421 příspěvků 09.02.11 15:38

Jééé, tak to já bych už do klasiky teda nešla ani za nic! :lol: U prvního dítěte jsem měla klasickou čtyřkolku, těžkou jak blázen, jednou rukou se s tím jelo dost blbě, například v dešti, nebo když musíš držet za ruku ještě dítko a k tomu řídit kočár, jsem byla vždycky ztahaná jak kůň. :-)
U druhého jsem měla trojkolku se stejně velkým zdvojeným kolem vepředu a naprostá pohoda! 8-) Vůbec to není o tom, že je to módní, ale fakt se kočár s otočnými koly vepředu ovládá daleko lépe a lehčeji. A nic mi teda nedrncalo, ve sněhu jsme jezdili bez problémů. :wink:
Měli jsme tento.

Monny
Hvězda diskuse 36572 příspěvků 09.02.11 15:45

Ja mam klasiku bez otocnych kol Deltim Fokus, jeste jsem s nim nevyjela, rodim az v kvetnu, ale take si myslim, ze to bude snadnejsi co se tyka popojizdeni v „terenu“ :-)

merett
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.02.11 15:45

za me kola otáčecí a hlavně nafukovací, nejlépe čtyřkolku (přední kola o něco menší a blíž u sebe, ale ne ty uplně maličkatý) a ne trojkolku, lépe se s ní manipuluje, ale to si musíš vyzkoušet sama třeba v obchodě. Taky mám na kočáru podvozek odporužený takže to tolik nedrncá. Mám tento kočár pro inspiraci http://www.caryfuk.cz/…-mnoho-barev

Majdula83
Nadpozemská drbna 26890 příspěvků 09.02.11 16:07

Taky jsme se nemohli rozhodnout jestli kola normalni nebo otaceci a tak jsme nakonec koupili Gesslein F6, ktery ma predni kolecka vymenovaci - bud jsou vsechny 4 kola stejny velky, nebo ty predni sundas a misto nich se tam daji otaceci..
Maximalni spokojenost - s tema velkejma kolama projedeme v jakemkoliv terenu a kdyz jdeme treba do obchodu, tak vymenujeme za ty otaceci. A na jare dam ty otaceci naporad, az nebude snih. Protoze je pravda, ze s tema pevnyma se dost blbe zataci..

Pipet
Generální žvanilka 24136 příspěvků 09.02.11 16:24

že má kočár otočná kola neznamená, že není odpružený.
Pohlídej si odpružení a rozhodně bych volila otáčecí, zkus si někde kočárky půjčit a projet, to se nedá srovnávat…

goldenka
Extra třída :D 12681 příspěvků 09.02.11 16:27

to jak jede normální kočrek vím, ale nemám si právě u koho zkusit jak jede ten otočnej, nikdo ho tady nemá a neznám nikoho kdo by ho měl, leda oslovit cizí maminku někde ve městě, ale to je asi blbý. můžu si to zkusit v obchodě ale to je prostě jiný, tam je ta dlažba rovná, hladká, na tom kousku to moc neprojedu, chtělo by to s ním popojet někde po klasický silničce.Jak koukám, tak je to zase celkem půl napůl, ale ten otočnej se mě fakt líbí i víc, ale vím, že nejde jen o vzhled. Zvažovala jem právě dorjana s aretací, hodně lidí ho teď kupuje a za ty peníze i chválí.No budu muset asi fakt někoho oslovit a poprosit ho o projetí, já bydlím na vesnici a koukají tady na mě jako na blázna že chci otočný :nevim:

Neoenc
Ukecaná baba ;) 1187 příspěvků 09.02.11 16:28
Meredit píše:
Za mne určitě klasiku :wink:
Jezdila jsem s PP GT3 a pro mimčo strašný, pak jsem koupila od Patron Bohemia Apollon Alux a úžasný.
Byla velká úleva nekoukat na to jak se tam natřásá a dáva pozor na každou nerovnost na chodníku.
Klidně bych koupila starší hluboký za pár korun, stejně jsou jak nové a pro větší dítko sporťák otočný.

já mám opačnou zkušenost s Patronem Apollon Alux hrůza, a pak Peg Perego GT3 si nemůžu vynachválit. Každýmu prostě vyhovuje něco jinýho. Nejlepší vyzkoušet třeba v prodejně (s nějakou zátěží)

goldenka
Extra třída :D 12681 příspěvků 09.02.11 16:29

navíc ho chci jako trojkombinaci a to je s otočnýma na sporťák určitě lepší

mikitaa
Echt Kelišová 9454 příspěvků 09.02.11 16:35

s otocnyma kolama jsem v jakymkoliv terenu taky bojovala…snih byla uplna katastrofa…plne doporucuji mutsy urban rider…projede vzdy vsim a vsude :wink: a navic je moooc krasnej :-)

Meredit
Zasloužilá kecalka 957 příspěvků 09.02.11 16:36

Neoenc, to určitě, každému vyhovuje něci jiného,jen jsem psala svojí zkušenost.
Mně se ovládal GT3 lépe než Apollon, ale miminku se mnohem víc líbila jízda Apollonem a to pro mne bylo hlavní :wink: GT3 je super pro větší děti.
Navíc syn byl závisláček a chtěl na mě vidět a já na něho taky, později jsem hodně ocenila přehazovací ručku, někdy chtěl koukat na mě, někdy do světa :-)

Pipet
Generální žvanilka 24136 příspěvků 09.02.11 16:36

Kdyby sis měla vybrat auto, kolo, koloběžku, trojklku, motorku, autobus, cokoliv, co má kola, vybrala bys otočná nebo pevná???
Na rovném povrchu se s kočárem otočím o 360° jedním prstem, na nerovném jednou rukou.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Alkohol? Ne! Olympijský vítěz z Nagana Jiří Dopita je vážně nemocný

Někteří si mysleli, že má problém s alkoholem. Omyl! Olympijského vítěze z... číst dále >

Jan Tuna hledá svědky napadení v SaSaZu: Byl holohlavý a mlátil mi hlavou o zeď!

Hodně živo je v posledních dnech kolem moderátora Jana Tuny (45). Bývalý... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svatební šaty Chopry: 24 metrů dlouhá vlečka a dva miliony flitrů

Bollywoodská herečka Priyanka Chopra (36) si před pár dny vzala za manžela... číst dále >

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >