Kočárek Caren Gondola - výrobce Kajtex

Anonymni
27.2.09 15:23

Kočárek Caren Gondola - výrobce Kajtex

Ahoj maminky,

na internetu jsme narazili na tento kočárek: http://www.kocarky-postylky.cz/index.php?…

Máte s ním některá zkušenost?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

11524
27.2.09 16:28

Nemám, ale příjde mi naprosto úžasný...... brala bych ho hned, myslím, že tento typ kočárků všeobecně moc závad nemá. měla jsem podobný :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9217
27.2.09 20:17

Tušim,že ho měla kamaradka.Caren to byl určite a byl super

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3492
27.2.09 22:37

U syna jsme měli Kajtex hodně podobný taky korbičku a spokojenost :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1
15.3.09 17:10

Caren

Tento kočárek teď máme.Jeli jsme s ním zatím jen dvakrát,takže neposoudím v dlouhodobém užívání.Ale korbička je prostorná,kočárek se dobře ovládá,na čtyřkolku je lehký.Skvělá je přehazovací rukojeť a odepínání boudy na letní verzi pouze se síťkou.Ke kočárku máme i autosedačku která jde nacvaknout na podvozek.Kupovali jsme přímo v e-shopu kocarky-postylky.cz a spokojenost veliká.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1
22.6.09 12:16

Re: Caren

jennis píše:
Tento kočárek teď máme.Jeli jsme s ním zatím jen dvakrát,takže neposoudím v dlouhodobém užívání.Ale korbička je prostorná,kočárek se dobře ovládá,na čtyřkolku je lehký.Skvělá je přehazovací rukojeť a odepínání boudy na letní verzi pouze se síťkou.Ke kočárku máme i autosedačku která jde nacvaknout na podvozek.Kupovali jsme přímo v e-shopu kocarky-postylky.cz a spokojenost veliká.

Ahoj rodičové, dlouho jsme sháněli prostorný, ne moc těžký kombinovaný kočárek s možností autosedačky a Caren Gondola je přesně to co jsme hledali. A ta přehazovací rukojeť je ve slunečném počasí super. A dobže houpe. Kupovali jsme tady http://www.kocarky-sara.cz/…a-p-186.html a maximální spokojenost. Kdyby vás něco zajímalo, tak můžeme poradit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonim
19.2.10 19:09

Anonim

Milé maminky, já jsem si zakoupila Ceren na podvozku oring , mám s ním moc špatné zkušenosti , z kočárku lezou plastové výztuhy , při běžném používání v hluboké korbě cvaká kovová opěra na polohování zad . Kočárek se nedá používat ve směru jízdy, jak uvádějí prodejci . Konstrukce se rychle nadměrně odírá , proto maminky pořádně si rozmyslete než tento kočárek si zakoupíte. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
bigginka205
29.5.10 16:36

dobrý den.chtěla jsem se vas zeptat jake mate zkusenosti s tim to kocarkem furt se rozhoduji abych vybrala ten spravny…a take jsem slysela ze podvozek u tohoto kocarku vrze…dekuji za odpoved katka švorcová

• Nahlásit
  • Citovat
1
25.7.10 16:30

Šmejd

No tak musím rozhodně souhlasit s maminkou.Já mám také kočárek Caren Kajtex ve předu s otáčecíma kolečkama a rozhodně bych ho nedoporučila :nevim: .Máme s ním také samé problémy,hlavně že nemůžu vozit mimčo opačně,protože bych si snad vylomila kolečka.A cvaká nám také,je to asi fakt šmejd,vzhledově každého uchvátí,ale při používání je to děs a hrůza,rozhodně bych si ho už nekoupila.Když už tak jedině ten na obyčejné konstrukci 8-o .

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
beruskajw
15.2.11 12:39

Jana M.

Ahoj maminky.Mám kočárek Caren Gondola a můžu říct že je prostorný a malá je v něm moc spokojená…dobře se ovládá a je lehký.Bydlím na horách a fusak se tam pěkně vešel.
Ano kočárek vrže :-x a má ještě jednu vadu a to jsou plastové brzdy.
Ale jinak jsem moc spokojená…

• Nahlásit
  • Citovat
8
19.10.11 21:58

Dobrý den proím vás nevíte kde se dájí sehnat kolečka ke kočárku Kajtex Caren trojkombinace.. děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Kate2602
13.6.12 21:43

Souhlasím.

• Nahlásit
  • Citovat
Kate2602
13.6.12 21:45

Výborná prostorná korbička, kočárek je lehký. Ale bohužel je špatná konstrukce podvozku, kde všechna kola jsou na sobě nezávisle zavěšena- uložena a v případě průjezdu zatáčkou a případné nerovnosti povrchu dojde k tomu, že brzda která je bohužel zavěšena na pevno u obou stran podvozku funguje jako zkrutná tyč a na jedné straně se odtahuje od kolečka, ale na druhé dře o zuby kola a tím je samovolně ničí. Zároveň se při zvedání předních kol uvolňují šrouby, kterými je podvozek přichycen k brzdě a kolečku je značně na šikmo a matka volná a kočárek značně táhne doprava…Po 4, 5 měsících jsme reklamovali bohužel došlo pouze k utažení šroubu!!

• Nahlásit
  • Citovat
Kate2602
13.6.12 21:46

Ani na obyčejné konstrukci není dobrý…

• Nahlásit
  • Citovat
lady-l23
14.8.12 20:40

kočárek caren gondola

Dobrý den, měli jsme kočárek caren gondola sklaciská 4 nafukovací kola s drátěným košem. Hluboký kočárek byl prostorný vešel se mi do něj bez problému velký fuksak s beránka. dceru jsem v něm bez problému vozila do 8 měsíců. Hluboká verze má i polohovací záda takže mohla sedět a naničila si záda. Sportovní verze se mi líbila a vyhovvala, že se potah dal jednoduče sundat a vyprat a znovu navléknout. Odpadlo pracné šroubování abych mohla sundat potah jak bývá u jiných kočárků. Jednoznačně doporučuji :)

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama