Kočárek Caretero Titan black

29.7.18 08:18

Kočárek Caretero Titan black

Ahoj holky.

Chci pořídit sportovní kočárek. Doposud mám sporťák z dvojkombinace značky Riko Brano. Hluboká korba byla dokonalá ale sporťák to je hrůza aspoň pro mě. Je krásný ale strašně maličký a sedák je hrozně úzký. Malému je 9 měsíců a nevěřím tomu že se tam v zimě vleze. Navlečený s fusákem..Malý je ještě ke všemu dlouhý jak 14 dní..ano má být po kým :D. Chtěla bych pořídit tento Caretero ale nikde jsem na něho nenašla recenze. Jde mi o to, aby sedák byl dostatečně široký…zkrátka aby v něm měl dost místa jak na sezení tak i kdyby spal. V současném sporťáku je doslova jak sardinka. Za každou odpověď děkuji popřípadě kdyby jste mi doporučili jiný (podobný). :kytka: :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1051
29.7.18 09:16

@Markétka582 tak tímhle si moc nepolepšíš. Je úzký 33 cm a zádová opěrka je jen 40 cm. Já mám Peg-pérego Book Completo, to má 38 cm na šířku a 50 cm zádovou opěrku. No nevím noo… Mám dvouleťáčka a krásně se mi tam vejde. Tak se poohlídni po Peg-pérego Booklet 50s nebo po Peg-pérego Book Completo. Pokud chceš něco levnějšího tak Valco Snap 4 Trend to jistí ;) :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29.7.18 09:17

@Pavla087 Jéé děkuji :) kouknu se na to :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1051
29.7.18 10:04

@Markétka582 určitě se koukni. Já PP mám asi ze všech kočárků nejradši. Měla jsem i u prvního syna a to že mi kočárků prošlo rukama :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30.7.18 14:14

@Pavla087 Pardon že otravuju a co tenhle ?
KOČÁREK PEG PÉREGO BOOK CROSS COMPLETO 2017 … Chtěla bych nějakou tříkolku a u tohohle nedokážu nikde dohledat šířku sedáku…všude je jenom celková šířka kočárku a ta je 63cm. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30.7.18 14:47

Chtěla jsem peg perego gt3 ale ten už se nějak neprodává :( má ho švagrová a teda kočárek je nádherný…velký a dost široký

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1051
30.7.18 19:15

@Markétka582 napíšu ti zprávu :) Cross mi parkuje v kočárkové garáži :) :mrgreen: :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30.7.18 19:47

@Pavla087 supeeer…žádná zprávička nepřišla :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie