Kočárek casualplay s4 ano či né?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Teufi
Kecalka 110 příspěvků 22.10.14 12:32
kočárek casualplay s4 ano čí né?

Ahoj holky, chci tento kočárek koupit pro druhé miminko.Tak se ptám těch co ho máte. Koupit nebo raději jiny? a jaky? děkuji

Jak maminky hodnotí Casualplay S4

Reakce:
Hanula1212
Kelišová 5411 příspěvků 22.10.14 12:35

Já jsem byla s tímto kočárkem spokojená. Akorát babička nadávala, než se s ním naučila zacházet, že ji neposlouchají přední kolečka :lol:

Teruna000
Ukecaná baba ;) 2344 příspěvků 22.10.14 12:42

Malej se v necelých 2 měsících nevešel do korbičky. Byla strašně úzká

LenkaN26
Závislačka 4146 příspěvků 22.10.14 13:14

Já jsem ho měla pro obě holky a naprostá spokojenost. Měla ho půjčený i na měsíc kamarádka co bydlí Krkonoších, takže horší terén a šla do něj taky.
Já ten můj teď prodávám v hodně nadstandardní výbavě takže pokud by jsi měla zájem napiš do SZ ;-)

lucinka144
Povídálka 22 příspěvků 05.11.14 09:20

Pro me perfektní kočárek, máme v nem už druhé dítě a zatím žádná závada ani porucha-obě deti se do korbičky vešli do zhruba třičtvrtě roku-pak už chtěli koukat :D chodíme s nim i do lesa kde kolikrát ani není pořádná cesta a v pohodě a naopak máme vyzkoušeno i v Praze a super-me vyhovovalo že je lehký a i s dítětem jsem bzla schopná si ho poponést do schodů nebo tramvaje. takže ya me rozhodně ano :lol:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Seznamte se, tohle jsou opilci a smolaři na Českých lvech.

Největší společenské událost je za námi a už jsou známi vítězové, kteří... číst dále >

Koptashow, na kterou byla radost se dívat: Václav Kopta Lvy zvládl skvěle

Jeho televizní pořad Koptashow, v němž slíbil odhalovat nejrůznější tajemství... číst dále >