kocarek CASUAPLAY S4 ano ci ne?

Anonymni
10.3.07 19:21

kocarek CASUAPLAY S4 ano ci ne?

Ahoj holky, jake mate zkusenosti s kocarkem CASUAPLAY S4? Pani v prodejne mi ho dost vnucovala, ale ja cetla i negativni recenze hlavne na autosedacku? Diky za rady

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

177
1.11.09 05:03

Ahojky
tak já s S4 jezdim skoro 9měsíců. Jsem moc spokojená, jezdí se s nim
super a zatim žádný problém.
Hluboký lůžko jsem měla ten první typ (ne to futuristický)
autosedačku zero (ne tu polohovatelnou-ta v testech nedopadla moc dobře)
moc jsem ocenila že je bezadaptérový…prostě nacvaknu korbičku nebo autosedačku
a jdu.
Teď už teda jezdíme ve sporťáku, do kterýho jsme šli v 6.měsících, ale
ne z důvodu že by se nám do hlubokýho nevešel, ale začal hačat a nechtěl tam už
být
jinak i ve sněhu se s nim jezdí dobře!
Je to ale kočárek spíš do města, na terén třeba nějakou polňačku to
neni to pravý ořechový
skládá se hladce.
Jen už bych si asi na něj nekoupila tu velkou tašku maxi bag,
dost mi na kočáru překáží.

nevim co dodat, klidně se ptej, ráda odpovim

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
177
1.11.09 05:07

Omlouvám se, že je to tak roztahaně napsaný, nevim proč, psala jsem to normálně…nechápu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13496
1.11.09 09:06

Mame uz druhy S4 a nedam na nej dopustit.
Autosedacku ze zacatku jsme pro malou meli vajicko ale asi po dvou mesicich jsme koupili PrimaEasy,polohovaci,super ze mala se mohla pozdeji posadit a vse videla a nebo se dala uplne do lehu a spinkala.
Do osmi mesicu jsem malou vozila v korbicce,pote presla do sportaku,ocenila jsem bezadapterove zaklapnuti jak sedacky tak korbicky do kontrukce,skladani velmi jednoduche.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10482
1.11.09 11:02

myslím, že to není špatný kočárek..
hodně se mu v diskuzích vytýká, že sedačka je malá, že má krátkou zádovou opěrku. kamarádka o něm uvažovala (jiná ho měla a nedala dopustit, ale po všech těch neg referencích na velikost…) a tak jsme vyrazili i s figurantem. Vojtovi jsou skoro 2 roky a podle výšky mu každý tipuje min. 2.5. do kočárku se vlezl v pohodě, zádová opěrka sice nebyla už úplně OK, ale na 2letého mi to přišlo normální, stejně je mu i náš speedi.. (čouhal mu kus hlavy…)

když se skládá, musí se oddělat stříška… ale prý to není nic hrozného a zase ho můžeš složit s nacpaných košíkem… u živějšího dítěte je blbá ta barevná podložka na sucháče, dost tam pak plave..

akorát myslím, že ty nové korby jsou menší, ty staré byly lepší, tam se dítě vlezlo déle, ale kočár jsem neměla, ..

sedačku z hlediska bezpečnosti jednoznačně doporučuju tu nepolohovací, poloh (prima easy) byla letos v adac testech a teda nic moc.. :( z hlediska užitnosti je asi super, na to si ale autosedačku nekupuju…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.7.11 11:10

Ahoj nevíte někdo má tento kočárek polohovací rukojeď zdásemihluboká korba kočárku moc úzká ,aleuž homámdoma takse nedánic dělat :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama