Kočárek Charlote Duo 2015, Indigo Duo 2015

3.8.15 13:42

Kočárek CHARLOTE DUO 2015, INDIGO DUO 2015

Zdravím maminky,
chtěla jsem se zeptat, jestli nemáte zkušenosti s tímto kočárkem http://kocarkydeniska.mimishop.cz/detail.php?… , http://kocarkydeniska.mimishop.cz/detail.php?…, popřípadě jste ho alespoň viděli naživo. Mám 5m chlapečka a čekáme miminko. Až se miminko narodí synovi bude 14m a chtěli bychom sourozenecký kočárek (tento kočárek, lze použít jako sourozenecký).
Chtěla bych kočárek se sedačkami vedle sebe, nebude se překlápět pokud bude starší dítko venku, nebo naopak? Jak to máte s obchody? Projedete s takovým kočárkem mezi pokladnami?
Máte nějaký typ na kočárek pro sourozence se sedačkami vedle sebe za přijatelné peníze?
Děkuji za každou radu a typ :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

7975
3.8.15 14:37

Zkušenosti s těmahle nemám a i když jsou moc hezké, vyhla bych se jim obloukem. Jsou opravdu těžké. S jedním dítětem se ti určitě nepřevrátí, to je bolest kočárků za sebou. Některé ale pak hůř jedou. I když tyhle jsou tak tankoidní, že jenom jednostranné zatížení nejspíš vůbec na jízdě nepostřehneš.

Do 78 cm šířky se dostaneš prakticky do všech obchodů. Ne všude jsou ale dost široké uličky a dost často bývá průjezdná jen jedna pokladna (Lidl, Kaufland, Norma). Fajn jsou v Bille a v Penny, tam většinou projedeš všude. Úplně mimo bývá Albert.

Jukla bych se po bazarech.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7975
3.8.15 14:44

Pokud by to bylo na léto, stačil by B-Agile Double s korbičkou. Jinak po bazarech je fůra Easywalkerů. Typ, co sis vybrala, se po jedněch dětech z druho ruky prodává kolem 5000 a míň. Často s ještě nepoužitýma sportovníma sedačkama.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.8.15 17:15

@kotyk No čekáme miminko na duben, těžko říct jak bude. Poslala by jsi mi prosím odkaz na ten B-Agile Double s korbičkou, máš s ním nějaké zkušenosti? Mě se ten Easywalker vůbec nelíbí navíc je hrozně nízký.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1120
4.8.15 10:59

@Gabča09 Tenhle je určitě širší než 80 cm, pokud chcete projed u kasy tak ho neberte. Můj tip je BUMBLERIDE

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7975
4.8.15 11:26

@Gabča09 Jenom s monoverzí, jako dvojku jsme nakonec koupili Ion a pak GT Double. Jsem z Prahy, tak stačí. Ale ty asi chceš „solidní kočár“. Tak jukni na Bumbleride, jeden čas moc nefrčely, takže aktuálně po bazarech tolik nejsou. Každopádně nepočítej s tím, že budeš mít výšku jako u hlubokého klasického monokočárku a současně půjde dobře ovládat. Ta šířka a váha dvojky trošku sníží. Plus mysli na to, že budeš mít jedno dítě, které už občas bude chtít nastupovat samo.
Jo a B-Agile nemá klasickou korbu.
Www.britax.cz/…agile-double

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.8.15 12:42

@kotyk No ale do toho B-Agile jde dát taška, ale nejde otočit proti směru jízdy tak abych na miminko viděla. Je to spíš jako sporťák. Ten Bumbleride se mi ale vůbec nelibí :(
U toho mého píšou rozteč zadních kol 78cm to je celková šíře ne? Ještě se mi líbí tenhle http://www.kocarky-atd.cz/…estyle-Twins ale je to hodně podobný typ jako ten první. Nemůžu si pomoct, ale mě se prostě nic jiného nelíbí. I kdybych dala za kočár 40tis. nevyberu si :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7975
4.8.15 12:59

@Gabča09 Vítej ve světe dvojkočárků :mrgreen: Hele, jestli žiješ někde na relativní rovině, nehrozí MHD ani každodenní vykládání do vysokého kufru auta, tak si klidně kup, co sis vybrala. Jediný limit je fakt ta šířka do 80 cm. Rozteč kol nutně nemusí znamenat celkovou šířku, to záleží na konstrukci. Někdy jsou ty trubky ohnuté tak, aby korbičky využily maximum místa a můžou mírně přečuhovat. Prostě bez osobního obhlídnutí ani ránu.

Pokud má bouda slušné okénko a dá se odepnout, aby ses dostala k dítěti bez obíhání kočáru, tak je to spíš o zvyku. Ale ten výběr je prostě omezený a ceny takové, jaké jsou :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.8.15 13:22

@kotyk no tak pěkně děkuji :D MHD nehrozí maximálně vlak (regionka - má velký vchod), z obchodů maximálně lidl, samé rovinky a „upravené“ chodníky. Každodenní skládání kočárku taky nehrozí tak snad to bude dobré. Zkusím ho někde zkouknout, každopádně děkuji za rady ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
34
30.8.15 12:47

Ahojky, já jsem pro Easywalker, kamarádka ho má a děti má po roce. Jezdíme často na procházky, manipulace fakt supr, je lehký, a tak nízky zase není. Navíc, klučík si nalézá do sporťáku jen s dopomocí a nijak,,neohrožuje" ségru v korbičce :palec: Samozřejmě, pokud Tě neuchvátí na první pohled, tak nějaké recene jsou asi k ničemu :D :D :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama