Kočárek Chipolino Ultra s přehazovací rukojetí

Anonymní
10.6.13 17:30

Kočárek CHIPOLINO ULTRA s přehazovací rukojetí

Ahoj maminky,
máte některá tento kočárek?
Chtěla bych si ho koupit, tedy bazarový a mám strach, protože jsem se už s jedním kočárkem napálila.
Zajímá mě, jak je těžký, jak zvládá městský terén, jako jsou obrubní atd. a zároveň jak se s ním jezdí na venkově, jak je stabilní? Jak se skládá, zda je to rychlé a snadné a zda to budu sama bez problémů zvládat, moc síly nemám, tak chci náký kočárek, který se bude rychle skládat, snadno ho dám do auta a pak ho zas snadno rozložím. Má tento kočárek ruční brzdu?
Jaký kočárek by jste mi doporučili? Pokud ne tento, ale v nižší cenové kategorii.
Děkuji

• Citovat
  • Nahlásit

Máte zkušenost s Chipolino Chipolino Ultra?

Přidejte zkušenost s Chipolino Chipoli...
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
13950
10.6.13 17:53

Já ho tedy nemám a ani žádnou zkušenost s ním, ale přijde mi, že se musí strašně blbě ovládat, když sedí dítě čelem k tobě :nevim: Což teda píše někdo i tu.. https://www.emimino.cz/…byste-73988/. Za mě, já bych si vyhlídla jiný, mě tady na těch sporťácích vadí ta krátká ložná plocha, pak přečuhují nožičky, to musí být strašně nepohodlné :nevim:
Já do auta používám Quinny Zapp Xtra. Bazarový se dá pořídit od 3000..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16849
10.6.13 17:53

No tak ruční brzdu nemá a nechápu proč anonym. :roll: bóže, to je studu zeptat se na kočárek :mrgreen: Jinak tyhle kočárky už použité nebudou nikdy nic extra. Pokud chceš s tuční brzdou a lehce složitelný, tak je skvělej jane slalom. A není těžký, perfektně jezdí a použitý je stále velice dobrý a řekla bych, že za podobné peníze se sehnat dá

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.6.13 18:00
Ta ruční brzda pro mě není podstatná, jen mě to napadlo. Počítám na kočárek už jen tak 1000kč, peněz moc nemáme, proto i ten anonym. jane slalom je pro mě dost drahý i bazarový, asi mám moc vysoké nároky a málo peněz.
@araw píše:
No tak ruční brzdu nemá a nechápu proč anonym. :roll: bóže, to je studu zeptat se na kočárek :mrgreen: Jinak tyhle kočárky už použité nebudou nikdy nic extra. Pokud chceš s tuční brzdou a lehce složitelný, tak je skvělej jane slalom. A není těžký, perfektně jezdí a použitý je stále velice dobrý a řekla bych, že za podobné peníze se sehnat dá
  • Citovat
  • Nahlásit
16849
10.6.13 18:04
@Anonymní píše:
Ta ruční brzda pro mě není podstatná, jen mě to napadlo. Počítám na kočárek už jen tak 1000kč, peněz moc nemáme, proto i ten anonym. jane slalom je pro mě dost drahý i bazarový, asi mám moc vysoké nároky a málo peněz.

prosím tě, to že nechceš investovat do kočárku není žádná ostuda, každej nemá na kočár tolik peněz :mrgreen: :palec: Se nestyď, kdyby tě měl kvůli tomu někdo odsoudit, tak je to ******. Hele tyhle kočárky se stejně moc přehozené vozit nedají, protože se ti pletou pod nohama kolečka, takže je to zbytečná investice do přehazovací rukojeti :mrgreen: Tak na aukru se dá koupit za slušnej peníz i šikovnej kočárek, jen hlídat a prohlížet. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.6.13 19:03
Každý nám nemusí vidět do talíře, někdo kdo má dost peněz nechápe, že člověk nemá na kočárek za xtisíc. Mě právě na aukru tento zaujal, mě ani nejde o tu rukojeť, to jsem si už tady přečetla, že je to k ničemu, mě jde hlavně o tu váhu a skládání a ježdění, protože co mám kombinovaný kočár, tak to je děs ne vzhledově, ale váhově a do města si s ním netroufnu, protože bych asi nepřejela obrubník. Tak teď než něco koupím, tak chci mít reference, že to splňuje svůj účel.
@araw píše:
prosím tě, to že nechceš investovat do kočárku není žádná ostuda, každej nemá na kočár tolik peněz :mrgreen: :palec: Se nestyď, kdyby tě měl kvůli tomu někdo odsoudit, tak je to ******. Hele tyhle kočárky se stejně moc přehozené vozit nedají, protože se ti pletou pod nohama kolečka, takže je to zbytečná investice do přehazovací rukojeti :mrgreen: Tak na aukru se dá koupit za slušnej peníz i šikovnej kočárek, jen hlídat a prohlížet. :lol:
  • Citovat
  • Nahlásit
13950
10.6.13 19:16

A jak máš staré dítko? Nestačily by ti do města nějaké vyloženě golfky? Ty bývají levnější..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
zichisek
10.6.13 21:42

My tento kočárek máme a upřímně si jej nemůžu vynachválit :nevim:
Pořizovali jsme ho právě, když jsme se přestěhovali na kraj Prahy. Sporťák jsem nebyla schopná s malou strčit do MHD. Chipolino jsem dala do autobusu i sama.
Přehozená rukojeť je na prd, protože kopeš do koleček, ale já to nikdy nepoužila.
Ložnou plochu má dost dlouhou. Malá ještě ve dvou letech v něm spala aniž by jí nohy visely dolů. Vleze se do něj ještě teď ve třech letech :mrgreen:
A hlavně má super velký koš, což golfky rozhodně nemají. Jen se do něj blbě leze, když dítě leží, protože leží jakoby na tom koši, ale dají se tam strkat věci z boku a ničemu to nevadilo.
Kola má velká oproti golfkám, pěnová. Projeli jsme v pohodě sněhem, polní cesty i lesem. A super je ta spojená rukojeť, kočár se pohodlně ovládá jednou rukou.
Zakladatelko, nevím odkud jsi a jestli máš holku nebo kluka. Já náš dávám pryč, protože máme fialovo-lososový a teď se nám narodil chlapeček. Každopádně u něj půjdu opět buď do Chipolino Ultra nebo do Zopa Fusion :palec:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
10.6.13 22:04
Tak tohle mě potěšilo. Jsme z vesnice, tak že dost často jezdím autem, tak řeším i skladnost do auta, jsme od Tábora a máme holčičku, věk 8měs., u golfek se mi nelíbí právě ty dvě rukojetě, že se to asi špatně ovládá, ale možná je to o zvyku. Ty jsi asi z Prahy, to je škoda, právě na ten fialkový jsem koukala.
@zichisek píše:
My tento kočárek máme a upřímně si jej nemůžu vynachválit :nevim:
Pořizovali jsme ho právě, když jsme se přestěhovali na kraj Prahy. Sporťák jsem nebyla schopná s malou strčit do MHD. Chipolino jsem dala do autobusu i sama.
Přehozená rukojeť je na prd, protože kopeš do koleček, ale já to nikdy nepoužila.
Ložnou plochu má dost dlouhou. Malá ještě ve dvou letech v něm spala aniž by jí nohy visely dolů. Vleze se do něj ještě teď ve třech letech :mrgreen:
A hlavně má super velký koš, což golfky rozhodně nemají. Jen se do něj blbě leze, když dítě leží, protože leží jakoby na tom koši, ale dají se tam strkat věci z boku a ničemu to nevadilo.
Kola má velká oproti golfkám, pěnová. Projeli jsme v pohodě sněhem, polní cesty i lesem. A super je ta spojená rukojeť, kočár se pohodlně ovládá jednou rukou.
Zakladatelko, nevím odkud jsi a jestli máš holku nebo kluka. Já náš dávám pryč, protože máme fialovo-lososový a teď se nám narodil chlapeček. Každopádně u něj půjdu opět buď do Chipolino Ultra nebo do Zopa Fusion :palec:
  • Citovat
  • Nahlásit
10482
11.6.13 10:56
@Anonymní píše:
Tak tohle mě potěšilo. Jsme z vesnice, tak že dost často jezdím autem, tak řeším i skladnost do auta, jsme od Tábora a máme holčičku, věk 8měs., u golfek se mi nelíbí právě ty dvě rukojetě, že se to asi špatně ovládá, ale možná je to o zvyku. Ty jsi asi z Prahy, to je škoda, právě na ten fialkový jsem koukala.

určitě není nic ostudného, když nechceš za kočár vyhazovat peníze. i někdo, kdo je má, mu to třeba nepřijde důležité. a co :) :kytka:

máš pravdu, že golfky s rozpojenou rukoejtí se ovládají hůře, ale jsou i lehčí sporťáčky se spojenou rukojetí, méně robustní, třeba babydesign tiny, apod.?
http://www.mimibazar.cz/foto.php?…
o Chip. nevím, většinou byly kamarádky spokojené s Babydesign sprint, zopa fusion. (jen typy, kdybys na ně narazila levně, že nejsou vůbec špatné..)

nejsem si jístá jestli ta přehazovací rukojeť neudělá nějaké to kilo navíc?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Sidi5
6.9.13 08:46

Asi se přidávám do diskuse pozdě, ale třeba ještě můj názor pomůže. Já ho mám a pokud bych někdy kupovala nějaký jiný, tak zase jedině tenhle. Souhlasím, že přehazovací rukojeť je na prd, ale mě to vůbec nevadilo, vozila jsem děti zády k sobě a i tak jsem o nich přehled měla.
Taky jsme jezdili i terény, lesem a všechno vydržel. Přední otočná kolečka jsou úplně super, pohodlně se ovládá jednou rukou, za druhou jsem vedla druhé dítě a nidky jsem neměla nejmenší problém. Je polohovatelný do třech poloh, takže se tam děti vždycky pohodlně vyspali. Skládá se taky velice rychle, stačí na rukojeti zmáčknout jednu páčku a celý jakoby překlopit dopředu. Je to rychlé, snadné.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat