Kočárek Chipolino ultra - zkušenosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
BettyB.
Echt Kelišová 9047 příspěvků 14.02.10 20:57
Kočárek CHIPOLINO ultra-zkušenosti prosím

Maminky a majitelky těchto kočárků..už jsem si vybrala, bude to tento, alespoň podle parametrů, které jsem si dala a které splňuje! Ještě jsem rozmýšlela dema step easy, ale tam se mi nelíbí barevná škála…bohužel…

Tak prosím o názory na chipolino, hlavně ohledně jízdy a do jakého věku mimi vám vydržel.

Děkuju!!!

Jak maminky hodnotí Chipolino Chipolino Ultra

Reakce:
Laa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.02.10 11:22
Demu nebrat!

Ahoj, četla jsem diskuzi se zkušenostmi s Demou a nebrat! Stejný problém bude asi i u Chipolina s tou přehazovací rukojetí, otočná kolečka se musí zaaretovat a při jejich úzkém rozchodu se o ně nohama kope, takže o žádnou výhodu nejde. Mrkni http://www.detskydum.cz/…easy-140301/
Nejlepší zkušenosti jsou se Zopa Fusion o tom také uvažuju). Jedinou nevýhodu má v tom, že nemá okénko v boudě. Ale parametry jsou výborné ( i cena).http://www­.babydracek.com/zbo­zi/2288–sportovni-kocarek-zopa-fusion-2010
Další dobrý je i sporťák BabyPoint. Najdi si jej. Myslím, že má označení Sprint, ale nejsem si jistá.

Přeji hodně štěstí s výběrem

Zdena0707
Nováček 1 příspěvek 19.07.10 22:55

Ahojky¨,souhlasím s Laaou, já má baby design sprint a je super,

afaxi
Ukecaná baba ;) 2410 příspěvků 02.09.13 09:18

Ahoj, zkouším obnovit. Vlastníte je někdo? Jak jste spokojené? Docela se mi líbí, hlavně celkem ta cena… :mrgreen: :mrgreen:

terokac
Neúnavná pisatelka 15924 příspěvků 02.09.13 09:32

Ja je mela a obratem prodala..preha­zovaci rukojet naprd, vadila mi mala boudicka, jedine pozitivum u me byl velky kosik…

Khalesi
Zasloužilá kecalka 701 příspěvků 02.09.13 10:12

Děs běs…ani za tu cenu ani zadarmo…vydržela jsem s ním asi 4 měsíce a to jen proto že jsem dřív nesehnala peníze na nový kočár.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Daniel Nekonečný vedle pobledlé Vignerové už nevypadá jak z toho světa

Kromě finalistů Muže roku 2018 se na křest kalendáře vydal celý zástup hvězd,... číst dále >

Čestmír Řanda ukázal novou milenku. Je to mladší kopie Pletánkové!

Vrátila se Tina Pletánková k Čestmíru Řandovi? To napadlo všechny, kdo se... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >