Reklama

Kočárek Chipolino ultra - zkušenosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

BettyB.
Echt Kelišová 9047 příspěvků 14.02.10 20:57
Kočárek CHIPOLINO ultra-zkušenosti prosím

Maminky a majitelky těchto kočárků..už jsem si vybrala, bude to tento, alespoň podle parametrů, které jsem si dala a které splňuje! Ještě jsem rozmýšlela dema step easy, ale tam se mi nelíbí barevná škála…bohužel…

Tak prosím o názory na chipolino, hlavně ohledně jízdy a do jakého věku mimi vám vydržel.

Děkuju!!!

Jak maminky hodnotí Chipolino Chipolino Ultra

Reklama

Reakce:

Laa 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.02.10 11:22
Demu nebrat!

Ahoj, četla jsem diskuzi se zkušenostmi s Demou a nebrat! Stejný problém bude asi i u Chipolina s tou přehazovací rukojetí, otočná kolečka se musí zaaretovat a při jejich úzkém rozchodu se o ně nohama kope, takže o žádnou výhodu nejde. Mrkni http://www.detskydum.cz/…easy-140301/
Nejlepší zkušenosti jsou se Zopa Fusion o tom také uvažuju). Jedinou nevýhodu má v tom, že nemá okénko v boudě. Ale parametry jsou výborné ( i cena).http://www­.babydracek.com/zbo­zi/2288–sportovni-kocarek-zopa-fusion-2010
Další dobrý je i sporťák BabyPoint. Najdi si jej. Myslím, že má označení Sprint, ale nejsem si jistá.

Přeji hodně štěstí s výběrem

Zdena0707
Nováček 1 příspěvek 19.07.10 22:55

Ahojky¨,souhlasím s Laaou, já má baby design sprint a je super,

afaxi
Ukecaná baba ;) 2410 příspěvků 02.09.13 09:18

Ahoj, zkouším obnovit. Vlastníte je někdo? Jak jste spokojené? Docela se mi líbí, hlavně celkem ta cena… :mrgreen: :mrgreen:

terokac
Neúnavná pisatelka 15924 příspěvků 02.09.13 09:32

Ja je mela a obratem prodala..preha­zovaci rukojet naprd, vadila mi mala boudicka, jedine pozitivum u me byl velky kosik…

Khalesi
Zasloužilá kecalka 692 příspěvků 02.09.13 10:12

Děs běs…ani za tu cenu ani zadarmo…vydržela jsem s ním asi 4 měsíce a to jen proto že jsem dřív nesehnala peníze na nový kočár.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Kult i česká milenka Richarda Hammonda z Top Gearu. To je Škoda Rapid

Překoná někdy nová, právě představená škodovácká Scala popularitu Rapidu? Pro... číst dále >

Novinář Chášakdží umíral příšerných sedm minut, na konzulátu řádili uklízeči

Novinář Džamál Chášakdží umíral dlouhých sedm minut, během kterých byl mučen.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >