Reklama

Kočárek City Travel 2017

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

b22
Kecalka 271 příspěvků 05.01.18 22:59
Kočárek city travel 2017

Dobrý večer, dneska jsem si objednala tento kočárek, jelikož jsem chtěla samotný hluboký kočárek a ne dvoj nebo trojkombinaci.
Musím říct, že trošku střílím od oka, trošku se bojím jaký bude, máte někdo zkušenost?
Zarazilo mne i to, že je jen asi na dvou eshopech. Děkuji moc..p. s. jde mi jen o hluboký

Reklama

Reakce:

Petruna21
Echt Kelišová 9863 příspěvků 05.01.18 23:08

@b22 Známá ho má a je s nim spokojená a je i krásný :) :palec:

b22
Kecalka 271 příspěvků 05.01.18 23:12
@Petruna21 píše:
@b22 Známá ho má a je s nim spokojená a je i krásný :) :palec:
:mrgreen: to jsem chtěla slyšet…před pěti lety jsem měla Tako Laret, výborný, ale dneska už se nedělá…a taky vím, že sporťáku u trojkombinace jsou těžké a stejně jsem koupila jiný, tak moc děkuji, potěšila jste me

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Zkroušená pašeračka Tereza: Soud se chýlí ke konci, soudce si vzal dovolenou

Je tomu už několik měsíců, co pákistánský soudce přislíbil pašeračce Tereze,... číst dále >

Kdo je aktivistka z Dukovy mše? Žena migranta, která protestovala s polonahým Hilšerem

Její protest byl poklidný a tichý, přesto jím aktivistka Aneta Petani... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >