kočárek concord fusion bouda nedrží

Anonymni
13.9.09 09:36

kočárek concord fusion bouda nedrží

Prosím o radu, máme sportovní verzi concordu a při pozici leh se bouda sama zatáhne o pozici dolů. Nemáte s tím někdo zkušenosti?

• Nahlásit
  • Citovat

Máte zkušenost s Concord Fusion?

Přidejte zkušenost s Concord Fusion
Napsat příspěvek

Reakce:

15
1.7.10 22:01

Ahoj,

nám se bohužel stává to samé :zed: Ale jak píšeš, pouze v lehu, v polosedu a sedu ne…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
aleninka
4.4.11 11:41

Ahoj,

tak jsme vyzkoušeli sporťák a jsem velice zklamaná, že ta stříška se mi bohužel taky sklápí. Objednala jsem si sluneční stříšku od Emitexu, tak doufám, že to trochu zachrání.. Jinak jsem s concordem velice spokojená.

• Nahlásit
  • Citovat
25.4.11 14:19

jj jeden z nedostatků tohohle kočárku :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.4.11 14:22

jinak se chci zeptat jestli když se vám dítko trochu víc opře o záda, tak jestli kočár drží? Mě vždycky malej padne do lehu aq musim to znova připásávat… jelikož jsem nikde v diskuzích ennašla že by někdo měl takovej problém, jsem z toho docela paf… na obrázku jsem označila to co nám padá :/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
aleninka
26.4.11 10:46

malému je 7 měsíců, ale tohle se mi ještě nikdy nestalo. A máte provlíknutý ty pásky co jsou vidět z boku skrz stříšku?

• Nahlásit
  • Citovat
29.4.11 22:43

ty brdo tak teď vůbec nevim, ale jak tak o tom přemýšlím tak nic boudou provlíklý nemáme… kupovala jsem kočárek od pani jako použitej, ael používala jen hlubokou korbičku, spor´ták ne, tak taky nevěděla jak se to upevňuje.Návod byl, ale psali tam o tý starší verzi, nevim proč to k tomu dávaj v krámech, když si kupujete novou verzi a tim vlastně značně jinej kočárek… ale děkuju za tip určitě to nějak vyzkouším a když bude nejhůř tak zajdu někam do krámu s kočárkema a okouknu jak to maj upevněný tam :-) už bylo na čase jsem z toho fakt zoufalá :cry:

díky moc :potlesk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.5.11 20:15

tak ani ty pásky provlíknutý tomu nepomohly :(( musim někam do toho krámu a mrknout se jak to má být teda upěvněný po dnešní procházce, kdy mi malej 10× spadnul do lehu jsem myslela, že ten kočár nechám někde u popelnice :zed: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
aleninka
6.5.11 21:45

Tak to je fakt divný 8-o , bude asi lepší s tim někam dojet. Mě se to opravdu nikdy nestalo. Já když zatáhnu za ty popruhy vzadu, tak malej sedí a drží to jak přibitý, takže vůbec nechápu, jak vám to může padat do lehu :roll: to musíte mít ten pojezd asi rozbitej, nebo už nevim. Pak mi kdyžtak napište, co s tím bylo :-)

• Nahlásit
  • Citovat
11408
12.5.11 17:34

doufam, ze to chapu dobre, ale mate to polohovani z boku?? 8-o protoze polohuje se to pasky na zadech a je tam takovy kovovy kousek kterym se to zajisti (system zoubky se zaprou do popruhu nebo jak to rict), prihodim obrazek co jsem nasla zezadu kocarku… melo by to urcite drzet a nepadat… cerveny ramecek tam by mela byt ta kovova spona

jeste doporucuju omrknout inzeraty pouzitych kocarku, vetsinou jsou tam fotky z ruznych uhlu, tak treba tam najdete, co potrebujete ;-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
aleninka
13.5.11 21:46

ne ne, polohovací pásky mám vzadu, ale jak psala Babbitka, že jí to padá dolů, tak jsem si myslela, že by to mohlo být tím, že nemá protažený ty boční pásky skrz stříšku. Ale polohování se dělá těmi pásky vzadu (přesně jak je na fotce) :-)

• Nahlásit
  • Citovat
2078
12.12.11 08:43

Ahoj holky, oživuji diskuzi :-) Nemáte prosím doma některá tu sluneční stříšku od Emitexu na concordu?Chci jí objednat ale nejdříve bych ráda věděla jestli to splnilo svůj účel :-) Malá šla včera poprvé do sporťáku, nesedí takže leží a je to katastrofa jak to nedrží :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Aleninka
12.12.11 17:23

Ahoj Aishenka, já jsem si tuhle stříšku kupovala v létě a byla jsem zklamaná, viselo to tam jak psí uši a stejně svítilo do kočárku, hrůza :( … tak jsem jí měla všeho všudy na kočárku asi týden a teď leží ve skříni. Nejvíc mi vypomohla klasická látková plena :palec: ..

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama