Kočárek Concord Wanderer Mobility set 2016 vs. Travel set 2016

75
23.5.16 14:32

Kočárek CONCORD Wanderer Mobility set 2016 vs. Travel set 2016

Ahoj holky, čekám první miminko a líbí se mi tyto dva kočárky. Nemáte některá zkušenost? Případně který je lepší? U toho Travel setu se mi líbí, že mohu korbičku používat místo autosedačky, ale nevím, jak je to v reálu funkční a bezpečné a u Mobility ta hluboká korba. Čekám ledňáčka, tak by tam bylo mimi pěkně schované… Děkuji za každý názor :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Máte zkušenost s Concord Wanderer?

Přidejte zkušenost s Concord Wanderer
Napsat příspěvek

Reakce:

1445
23.5.16 14:53

My mame travel set. U nej je ta korbicka sleeper mensi, ale mame taky lednoveho a v cervnu sel do lehu do sportaku. Misto autosedacky jsme nikdy nepouzivali, tak to neporadim.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
439
23.5.16 15:10

Kočár je to perfektní. Určitě bych neměnila, pro mě byla nejlepší volba vložná taška Snug pro Wanderer. Sleeper jako autosedacka ohledně bezpečnosti nic moc, jinak korba vzhledově hezká, ale dost záleží jaké bude velikosti mimco. To už je větší Scout, nebo se dá sehnat Proton..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1
31.7.16 21:36

Ahoj holky, prosím Vás mám kočárek Concord neo 2016 limitovaná edice..bohužel je světlý a já bych ho potřebovala něčím vyčistit. Rada byla dát do pračky na 30,ale mám korbičku scout a ten spodní díl nejde rozebrat..prosím o jakékoliv zkušenosti..a doporučení čistícího prostředku..děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama