Kočárek Cybex Priam nebo Mima Xari?

112
25.2.16 14:09

Kočárek Cybex Priam nebo Mima Xari?

Prosím, poraďte mi. Nemůžu se rozhodnout mezi těmito dvěma kočárky. Chci trojkombinaci, ale aby nějak vypadala:-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1050
25.2.16 14:20

@marina31 oba kočárky jsou krásný a hlavně luxusní. Já bych si vybrala Priam. Přijde mi zatím neokoukaný a sprťák má větší. Pokud se rozhoduješ mezi těmito krasavci, tak Priam je jasný vítěz :palec: A rozhodně vypadá :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4680
25.2.16 14:21

@marina31 pokud vybíráš jen z těchto dvou, tak bych určitě šla do Cybexu - už kvůli polohování sporťáku do rovného lehu (mima je kolíbka, kdy nenapolohuješ nožky), má lepší košík…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24138
25.2.16 14:23

A viděla jsi je oba naživo? Vzhledově asi cybex.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1050
25.2.16 14:36

Já jsem je viděla oba na živo a oba jsou TOP. Ale Priam je prostě hezčí. Je to krasavec první třídy :palec: Teď bude v Brně veletrh, tak doporučuje se tam na Priam podívat. Pokud jsi z okolí Prahy, tak doporučuji showroom babystar.cz tam ho mají taky :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
112
25.2.16 20:39

Videla jsem je oba. Priam je vetsi-jak sportak tak hluboky a ma i lepsi kos pod kocarem. Mima se mi zda takova…plastova…nevim, jak to popsat:-) ale zase je takova neokoukana…ale vyhrava zatim cybex. Na veletrh se chystam, ale u nas je ten na priam akce, tak by asi bylo nejlepsi ho objednat co nejdriv a necekat:-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama