Kočárek do terénu i města 2020

2
7.4.20 11:18

Kočárek do terénu i města 2020

Ahoj holky,
Pomerne s predstihem jsem zacala patrat po ideanim kocarku. Mimco se ma narodit v rijnu, takze casu mam opravdu dost, ale jsem strasne nerozhodna, takze jsem zacala s pruzkumem trhu jiz ted. Chteli bychom urcite trojkombinaci (hluboka korbicka, sportovni varianta a vajicko do auta). Nejdulezitejsi je bezpecnost a spolehlivost. V tuto chvili neresime cenu, chceme byt hlavne spokojeni. Bydlime na vesnici, ale zaroven kousek od mesta. Potrebuji, aby se lehce skladal, kolecka si osobne myslim, ze jsou vhodnejsi nafukovaci, nicmene na tomhle netrvam, v pripade, ze mate lepsi zkusenosti s tvrdymi. Predstavovala bych si, aby v zakladu byla prodlouzena striska s moznosti odvetravani. Velky lehce dostupny kos. Pokud mate dobre zkusenosti s trojkolkou, take se tomu nebranime. Narazila jsem na kocarky znacky moon, ale velmi casto jste psaly, ze zacaly vrzat a vybledly - tomu se presne chceme vyhnout. U znacky bugaboo mam zase obavy, ze to neni ta spravna volba napriklad na nezpevnenou cestu nekde po poli nebo pesince v lese. Zaroven je potreba mit prostornou korbicku, protoze budeme mit zimni mimco, tak at se vejde se vsemi fusaky.

Budu moc rada, kdyz mi jakkoli poradite☺️☺️☺️ Dekuji????????

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

hni
14
7.4.20 11:37

Ahoj, mám Urban Glide 2 od Thule. Velká nafukovací kola. Je to trojkolka, to my jsme chtěli a nemohu si stěžovat. Ve městě přes obrubníky i na polní cestě a na poli úplná paráda! Korbička se kupuje zvlášť, ale je dost velká. My máme mimčo taky narozené v zimě a nebyl problém s fusakem :) A když ve městě s kočárkem jedu přes kostky, kočárek nevrže, dítě není z toho vytřepané. Jednoduše se skládá, je hezký, jednoduchý. Krásně se dá ovládat i jednou rukou. Koukni na něj ;) : https://www.thule.com/…2-_-10101923
Dá se najít i levnější.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1133
7.4.20 12:01

Idealni univerzalni kocarek jsem nenasla. Bud je vhodny do mesta, ale nehodi se do terenu a naopak. Ale..trojkombinaci bych uz znovu nekoupila (Ja mela dvojkombinaci. Autosedacku jsme kupovali jinou kvuli bezpečnosti). Hluboka korba byla fajn, sportak uz moc ne. Takze bych volila buď nejlíp 1)kocarky dva 2)kombinaci s tim, ze snižíš nároky 3)rozhodnutí co je přednější (teren/město)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1466
7.4.20 12:06

Taky mám Thule urban glide 2 a přijde mi úplně ideální:) k vajicku stačí dokoupit adaptery

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
113
7.4.20 12:30

No, tak pokud trváš na trojkombinaci, tak bych řídila výběr autosedačkou… takže bych šla po značkách jejichž autosedačky vycházej v testech dobře…takže cybex, britax… no, pak už ten vyber nebude tak širokej: ) třeba britax go big by mohl splňovat…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13778
7.4.20 12:51

Thule :palec: :palec: :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
490
7.4.20 13:07

U autosedačky bych sla po bezpečnosti, tu bych koupila zvlášť. Nebo trojkombinaci jedině v případě, že najdeš super bezpečnou sedačku A ZÁROVEŇ k ni bude i vyhovující kočár… To mi neprijde moc pravděpodobný. Možná ten Britax/romer.

Zároveň myslím, že nenajdeš kocar, který bude super do města i do terénu. Buď nějaký vyhovující kompromis, se kterým to půjde, ale nebude ani v jednom prostředí vynikající, nebo mít kočárky dva. Do terénu potřebuješ velký robustní stroj s velkýma nafukovacima kolama, do města (hlavně mhd) zase co nejmenší a nejlehčí, aby ses vsude vešla a ideálně ho i sama unesla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
87
7.4.20 13:07

My máme taky Thule Urban Glide 2 a jsme velmi spokojeni. Dokoupili jsme zvlášť korbičku. Letos v zimě otestováno :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2206
7.4.20 14:25

@MamaTe Určitě nekupuj autosedačku v sadě s kočárem, ty nejsou kvalitní. Do trojkolky bych už osobně rozhodně nešla. U dcery sem měla X-Lander dvojkombinaci, tím se dalo trajdat aj u našich po lese. Pak sem to prodala a koupila jen lehký sporťák Hauck. Teď malému budeme kupovat dvojkombinaci KinderKraft a sedačku zatím ještě nevím, to pak omrkneme ještě. Termín mám hned začátkem léta. Každé vyhovuje něco jiného, proto doporučuji vybrat si fakt dva tři top a zkusit buď někde na prodejně nebo od maminy pak v okolí. Já budu muset nejspíš brát naslepo online, pokud neotevřou prodejny :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2
7.4.20 16:27

Teda prekvapilo me, kolikrat se objevila thule urban glide 2, prihodim mezi favority. Z tech trojkolek mam jeste doporuceni na City elite od baby jogger. S tim nahodou zkusenosti nemate?

Pak me v ramci dvojkombinaci jeste zaujal Noordi fjordi, ten vypada taky jako prakticky.

Se sedackami mate pravdu, budeme kupovat zvlast dle bezpecnosti. Nicmene to bude orisek cislo dva :mrgreen:

Co si mysite treba o znackach typu Jolz, Stokke nebo ten Bugaboo? Myslite, ze jsou opravdu kvalitni nebo je cena vyssi jen kvuli jmenu znacky?

Ja mam z toho hlavu jako balon :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1133
7.4.20 22:17

@MamaTe
Nemám s těmi značkami zkušenosti. Měla jsem polského dorjana. A můžu řict, že do roka malého byl skvělý. Projel všechno, ten terén, to bys nevěřila, že s kočarkem jde, ve městě se s nim taky krásně jezdilo, velky kos, bez jedinne závady…Ale sportak byl opravdu hodne tezky, neskladný..S tim se nedalo pak tahat. Takže za mě urcite neznamena vždycky cena kvalitu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
367
7.4.20 22:21

Taky bych doporučila Thule Urban glide!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.4.20 10:10

Hlasuji za Baby jogger City Elite :pankac: :pankac:
popř Explorer pokud jsou Vám jedno barevné kombinace :slight_smile: :slight_smile:
Thule je zbytečně předražené.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.4.20 11:39

@MamaTe také koukáme na kočárek moon, sice nemá nafukovací kola, ale někdy možná lepší zase ti nic nemůže po cestě prasknout. Je taky fajn, že moon je v trojkombinaci s autosedačkou cybex aton 5, což je dost kvalitní autosedačka pro miminko. Potom se mi taky líbí Neonato puro off road taky pěkné recenze i do terénu přední kola gelové a zadní nafukovací :blush: Ale taky se nemůžeme rozhodnout a termín máme v září takže taky řeším už teď :joy:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama