Kočárek do terénu/do města

Anonymní
16.3.21 12:55

kočárek do terénu/do města

Ahoj holky, dobrý den :mavam: :srdce:
Poradíte prosím s výběrem kočárku? :nevim:

• po většinu času budu trávit čas ve městě, proto vybírám kočárek s otočnýma kolama.
  • ale rádi chodíme do přírody - naučné stezky, lesy, občas hory, kamenné cesty atd.
  • určitě si přeji kočárek, který má čtyři kolečka (vzhledově hezči než se třema kolečkama)
  • poohlížíme se po kočárku, který má přední kolečně skoro stejně velká jako zadní (domníváme se, že kočárek v přírodě vydrží/snese více)
  • prostorná korbička

Děkuji za rady a tipy na kočárky :dance:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1472
16.3.21 13:18

Takhle, koupili jsme jako nezkušení dvojkombinaci Camarelo Carera New. Dostává už 15 měsíců dost zabrat - asfalt, kostky, polnacky a lesní cesty, sníh. Ve zkratce, za ty prachy super služba, sice už vrze a dost blbě se skládá (na dvě části), ale dle mě fakt vydržel na tu cenu dost. A korba obrovská.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10565
16.3.21 13:41
@Anonymní píše:
  • po většinu času budu trávit čas ve městě, proto vybírám kočárek s otočnýma kolama.
  • ale rádi chodíme do přírody - naučné stezky, lesy, občas hory, kamenné cesty atd.
  • určitě si přeji kočárek, který má čtyři kolečka (vzhledově hezči než se třema kolečkama)
  • poohlížíme se po kočárku, který má přední kolečně skoro stejně velká jako zadní (domníváme se, že kočárek v přírodě vydrží/snese více)
  • prostorná korbička

Aby to melo stejne velka otocna ctyri kola… To si radsi vyber barvu toho jednorozce, jako v tom vtipu ;).
Ne, vazne, tohle neni realny.
Nebo to bude bytelny ctyrkolovy houpak, ale tezky a neskladny, a to do mesta ani terenu taky nechces.
Jinak vetsina ctyrkolek s prednimi mensimi otocnymi koly se do terenu nehodi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.3.21 13:55

@Lucie_Sx
Raději zkusím prolézt internet, třeba se mi dostane inteligentnějších odpovědí, než že si mám vybrat barvu jednorožce :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
12041
16.3.21 14:07
@Anonymní píše:
@Lucie_Sx
Raději zkusím prolézt internet, třeba se mi dostane inteligentnějších odpovědí, než že si mám vybrat barvu jednorožce :roll:

Nojo, ale mas požadavky co se vylučují
Ideální je trojkolka s ruční brzdou

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.3.21 14:09

@NinaU.
Děkuji vám za radu! Určitě si o kočárku něco přečtu :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
12041
16.3.21 14:30

Kdybych chtěla čtyřkolku tak jdu do brtiaxu smile. Pokud jsi mala jako ja, tak venicci
Nebo levnější bebetto nico

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
71
16.3.21 14:58

Ja mam hartan topline s a miluju ho! Mela jsem v ruce kocaru vic a tento je naprosto nejlepsi, co se jizdnich vlastnosti tyce. Predni kola mensi otocna, ale daji se lehce vycvaknout a vymenit, takze do terenu z toho mam pevnou ctyrkolku se stejne velkymi koly. Nikde nic nevrze nehrka ani nedrnca, projede fakt vsechno. Jeste zkus mrknout na gesslein, ten taky umi u nekterych modelu ty kola menit

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.3.21 09:28

@Veruko24
Děkuji vám za radu a tip na kočárek :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
12041
17.3.21 09:34
@Anonymní píše:
@Veruko24
Děkuji vám za radu a tip na kočárek :srdce:

A podivala ses na ty kočárky, které jsem ti navrhovala?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19493
19.3.21 15:03
@Anonymní píše:
  • prostorná korbička

akorát to, co píšeš se trochu vylučuje, chceš kočár do města x ale víkendový terénní

dále nechceš trojkolku x trojkolka je nejvíc vhodná do terénu…
S terénním kočárem můžeš jezdit v klidu ve městě, s městským v terénu nikoliv ;)

Heled já kdysi taky nechtěla trojkolku, ale prostě v tom terénu je to nebe a dudy :nevim: mrkni na toto video:
TOPky terénních kočárů:
Thule
Baby Jogger
Easywalker

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19493
19.3.21 15:05

A to pohodlí tlačit jednou rukou trojkolku a nebo se dřít se čtyřkolovým tankem v lese…
budeš pak litovat, fakt nekoukej na vzhled, ale skladnost, pohodlí dítěte a tvoje :hug:
jsem máma 3 dětí a pár kočárů už jsem vyzkoušela :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat