Kočárek DORIS velký nebo malý?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Caborina
Kecalka 461 příspěvků 20.02.18 09:09
Kočárek DORIS velký nebo malý?

Dobrý den, nemáte někdo zkušenosti s kočárkem DOris? Malá bude mít narozeniny 3 roky..
Rozhodla jsem se pro tento, chtěla jsem puvodně ten malý s pevnými koly (výška 66cm)
Malá ma cca 95cm… Ale ted si říkam aby nejezdila jen jaro leto a příští rok nebyl malý…Našla jsem pak dvojkombinaci (ale s otočnými koly) větší 75cm na výšku ale zase píšou od 4 let…tak ted teda váhám…

Reakce:
Petruna21
Echt Kelišová 9865 příspěvků 20.02.18 09:25

Podivný má sestra :) a rukojeť je zvedací tak že i mě je dobře ;)

Caborina
Kecalka 461 příspěvků 20.02.18 09:35

@Petruna21 to je pro dceru k narozeninám 3 roky na panenky

Petruna21
Echt Kelišová 9865 příspěvků 20.02.18 09:39

@Caborina Ano vím psala sem ze ségra ho má a je dobrý kvůli tomu madlu tak že ji bude i za 2 roky :)

stinga
Závislačka 4908 příspěvků 3 inzeráty 20.02.18 10:04

@Caborina raději ten větší, ať jí vydrží

stansa
Nováček 8 příspěvků 31.10.18 19:57

taky nad timto kocarkem uvazujeme. Dcera bude mit 3 roky a chceme ten vetsi od 4 let. @Caborina Jak jste spokojeni s kocarkem??

Caborina
Kecalka 461 příspěvků 12.11.18 13:30

Dobry den ano jsme ale se sportakem ne, jinak mame černy a vybledl na takovou hnědou od sluníčka

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Reportáž: Izera v televizi nechtěli, divadla ale kvůli němu praskají ve švech

Málokterý český komik se těší takové popularitě jako Zdeněk Izer (52). I... číst dále >

Trest za autonehodu? Lucie Gelemová vystřídala v rodině Dádu Patrasovou

Herečce Dagmar Patrasové (62) se celý život bortí přímo pod rukama. Nejenže... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >