Kočárek DORIS velký nebo malý?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Caborina
Kecalka 453 příspěvků 20.02.18 09:09
Kočárek DORIS velký nebo malý?

Dobrý den, nemáte někdo zkušenosti s kočárkem DOris? Malá bude mít narozeniny 3 roky..
Rozhodla jsem se pro tento, chtěla jsem puvodně ten malý s pevnými koly (výška 66cm)
Malá ma cca 95cm… Ale ted si říkam aby nejezdila jen jaro leto a příští rok nebyl malý…Našla jsem pak dvojkombinaci (ale s otočnými koly) větší 75cm na výšku ale zase píšou od 4 let…tak ted teda váhám…

Reklama

Reakce:

Petruna21
Echt Kelišová 9490 příspěvků 20.02.18 09:25

Podivný má sestra :) a rukojeť je zvedací tak že i mě je dobře ;)

Caborina
Kecalka 453 příspěvků 20.02.18 09:35

@Petruna21 to je pro dceru k narozeninám 3 roky na panenky

Petruna21
Echt Kelišová 9490 příspěvků 20.02.18 09:39

@Caborina Ano vím psala sem ze ségra ho má a je dobrý kvůli tomu madlu tak že ji bude i za 2 roky :)

stinga
Závislačka 3059 příspěvků 1 inzerát 20.02.18 10:04

@Caborina raději ten větší, ať jí vydrží

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

7 tipů na snadné cestování s dětmi: Autem, autobusem i letadlem bez křiku a pláče

Chystáte se na letní dovolenou s dětmi a hrozíte se dlouhé cesty? Bohužel ji... číst dále >

Klíšťata jen v lese? Je to mýtus, často číhají na zahradě

Klíšťová encefalitida nás neohrožuje pouze v lese nebo na louce. Vystaveni jí... číst dále >

Články z Expres.cz

Tumáš, Angelo! Trump měl po ní mrsknout bonbony, Macronovi vytkl terorismus

Po nedávném summitu G7 v Kanadě svět obletěla fotografie, na které to prý... číst dále >

Sex za léky, všude kondomy, prostitutky a obtěžování. Takhle si žijí Lékaři bez hranic!

Přispíváte na chod neziskové organizace Lékaři bez hranic? Pak se budete... číst dále >

Články z Ona Dnes

Čtyřčata přišla na svět v osmém měsíci. Rodiče si přejí soukromí a klid

Čtyřčata, která se narodila 11. června v pražské motolské nemocnici, přišla... číst dále >

Jak snížit hladinu cukru v krvi? Jezte vlákninu, na smažené zapomeňte

Zvýšená hladina cukru v krvi je příčinou řady zdravotních problémů. K udržení... číst dále >

Reklama