Kočárek DORIS velký nebo malý?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Caborina
Kecalka 455 příspěvků 20.02.18 09:09
Kočárek DORIS velký nebo malý?

Dobrý den, nemáte někdo zkušenosti s kočárkem DOris? Malá bude mít narozeniny 3 roky..
Rozhodla jsem se pro tento, chtěla jsem puvodně ten malý s pevnými koly (výška 66cm)
Malá ma cca 95cm… Ale ted si říkam aby nejezdila jen jaro leto a příští rok nebyl malý…Našla jsem pak dvojkombinaci (ale s otočnými koly) větší 75cm na výšku ale zase píšou od 4 let…tak ted teda váhám…

Reklama

Reakce:

Petruna21
Echt Kelišová 9787 příspěvků 20.02.18 09:25

Podivný má sestra :) a rukojeť je zvedací tak že i mě je dobře ;)

Caborina
Kecalka 455 příspěvků 20.02.18 09:35

@Petruna21 to je pro dceru k narozeninám 3 roky na panenky

Petruna21
Echt Kelišová 9787 příspěvků 20.02.18 09:39

@Caborina Ano vím psala sem ze ségra ho má a je dobrý kvůli tomu madlu tak že ji bude i za 2 roky :)

stinga
Závislačka 3233 příspěvků 20.02.18 10:04

@Caborina raději ten větší, ať jí vydrží

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Černošský James Bond? Tak ať Mandelu hraje Luděk Sobota! říká Klaus ml.

„Přichází čas pro herce, který není bělochem,“ řekla prý dlouholetá... číst dále >

Pomeje zavolal do redakce Expresu kvůli milenci své ženy. Co vám chce říct?

Jak jsme vás jako první informovali, Andrea Pomeje již není sama. Po jejím... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zdravý jídelníček: stačí tři porce, důležitá je pravidelnost a složení

Český národ stále tloustne, každý druhý člověk u nás trpí nadváhou. Na vině... číst dále >

K životu nepotřebujete spoustu oblečení, říká Kamila Boudová

Vždycky ji zajímala móda. Kamila Boudová vystudovala oděvní design, pak... číst dále >

Reklama