Reklama

Kočárek - DorJan Danny Sport 2010

Fotoalbum tématu (16) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

alenkas
Kecalka 171 příspěvků 12.02.10 09:27
kočárek Dorjan Danny Sport 2010

Ahoj maminky,
mám na vás zase jeden dotaz ohledně kočárků.
Nemáte náhodou některá zkušenosti s novým modelem Dorjan Danny Sport na rok 2010? Všude na netu píšou, že má oproti loňskému modelu jednu z největších korbiček i sporťáků na trhu, že ho zvětšili. I tak tam ale píšou vnitřní šířku korbičky 33 - 35 cm, není to přecee jen málo?

Pokud máte některá doma tento nový model, tak jak jste s ním spokojená? Jak se vám s kočárkem jezdí, nemáte s ním nějaké problémy? A myslíte, že když se pojedeme podívat do Polska do Kudowy Zdroje na tržnici, že by tam tento kočárek mohli mít? Ráda bych si ho prohlédla naživo a přeměřila, abych měla jistotu, jak je ta korbička opravdu široká a zda je opravdu kočárek tak velký, jak o něm píšou.

Příspěvek upraven 23.06.12 v 21:59

Jak maminky hodnotí DorJan Danny Sport

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 24 Další »

Reklama

Reakce:

tterka
Kelišová 5419 příspěvků 12.02.10 09:59

Ahojky Alenko,
vlastní zkušenost sice nemám, ale tyhle korbičky bývají pro mimča tak cca do šesti měsíců (moje neteřinka je v podobné v devíti měsících, ale ona je fakt drobeček).
Tahle asi bude maličko větší, ale i tak je to spíše sporťák, takže počítej s tím, že až ti mimčo povyroste, tak buď budeš shánět větší kočár, nebo bude mimísek ve sporťáku - což, jestli dobře počítám, vyjde sporťák cca tak na polovinu zimního období. Počítej fusak + teplé oblečení (jestli bude zima jako letos, tak bych takové mimčo do sporťáku asi nedala :nevim: ).
Ale nemám s tímto typem moc zkušeností, tak snad ti někdo poradí lépe.

Jinak je ale kočárek fakt krásný, škoda, že já už ho asi nebudu potřebovat :cry: - leda, že bych vyměnila manžela :roll: :think:

alenkas
Kecalka 171 příspěvků 12.02.10 10:26

Děkuju Ti za odpověď :-).
No já s tím počítám, že většina těchto kočárků je dělaná tak do půl roku a pak se musí přejít na sporťák. Byla bych samozřejmě radši za širší korbičku, aby se tam mimčo vešlo co nejdéle, ale pokud bude ten sporťák dostatečně velký, což podle parametrů by snad mohl být, navíc je polohovatelný do lehu, tak by snad nemuselo vadit, když bych tam mimčo tak v 7 měsících do něho dala. Potřebuju taky prostorný sporťák, aby fakt vydržel aspoň do 2 let dítěte, protože jak jsem viděla sporťák od Firkonu Quatro, tak to jsem se dost zděsila, jak byl uzounký a malý, skoro jako pro panenku :-(. Tak si myslím, že tento Dorjan by měl být snad větší, když je to hlavně sporťák.
No snad nějaká maminka s ním bude mít zkušenost, anebo na něj natrefíme v tom Polsku, abych si ho mohla prohlédnout naživo.
 Pa

Příspěvek upraven 13.03.10 v 21:41

kozisek
Hvězda diskuse 35545 příspěvků 12.02.10 12:13

Ahojky, kočárky Dorjan mívají normálně v kamenných obchodech. Také jsem měla vybraný Sport 2010 (moc se mi líbil), ale právě kvůli velikosti korbičky jsme nakonec vybrali Cross country (praktičnost je důležitější) :think: - čekáme koncem března a myslím, že příští zimu určitě bude třeba hluboká korba.

alenkas
Kecalka 171 příspěvků 12.02.10 12:27

Já bych jinak taky brala klasický kočárek bez otáčecích kol, vím, že mají prostornější korbičky, ale potřebuju teď snadno ovladatelný kočárek, protože jednou rukou budu vodit našeho dvouletého Honzíka a druhou povezu kočárek, tak abych to zvládla :-). No uvidíme, jestli na ten model 2010 někde narazíme, zatím jsem viděla ten loňský model a ten byl dost úzký.
 Pa

zenaxy
Povídálka 24 příspěvků 12.02.10 19:14

Ahojky vlastnim DD sport prestige.Jsem naprosto spokojena.Mala ma 67cm 6kg.Ma kombinezku .ve fusaku a bez problemu.Vcera sem nejake mamince take odpovidala na tento kocarek tak zkus najit ,nebo klidne napisu na konkretni dotazy.Moje kamaradka ma kocarek mnohem drazsi a vim ,ze kolikrat mi i zavidi :lol: :oops:

zaploska
Kecalka 102 příspěvků 19.02.10 21:27

Ahoj zrovinka dneska jsme se byli na ten kočár kouknout, a musím říct, že je skvělej. Měla jsem teda strach, že bude korbička malá, ale je to opravdu prostorné. Teda podle našeho názoru. Ono je fakt, že ty kombinované jsou užší, ale myslím, že v prosinci Vám už bude 7 měs. a budete chtít sedět. A co se týče toho Polska - tchýňka nám taky říkala, že máme zajet do Polska, že tam ten kočár bude levnější, ale tak nějak počítáme - co kdybychom ho musely reklamovat, pojedu s tím až do Polska?Asi bych si našla nějaký kamenný obchod poblíž domovu a koupila ho tam.Teda my to tak máme v úmyslu.

alenkas
Kecalka 171 příspěvků 20.02.10 08:40

Děkuju Ti moc za odpověď. Jsem ráda, žes ten kočárek viděla naživo a že se Ti zdá prostorný :-). Taky si ho chci nejdřív okouknout v obchodě u nás a pak jet případně do toho Polska. Naštěstí jsem zjistila, že v Týništi nad Orlicí by tento nový typ Dorjanu měli mít na prodejně vystavený a paní, co jsem jí volala, mi ještě říkala, že když přijedeme, že nám všechno ukáže, že si ho budeme moci prohlédnout a vyzkoušet a co se jí týče, tak jí se zdá prý taky dost prostorný a moc krásný. Tak tam teď v týdnu pojedeme a doufám, že moje očekávání budou tentokrát splněná :-). Taky ještě nevím, jestli ho nakonec nebudeme brát v tom Týništi, které je od nás asi 30 až 40 km, než v Polsku, kde by to bylo horší s vyřizováním případné reklamace.
 Pa

nakukovatelka
Závislačka 4175 příspěvků 21.02.10 21:30

Kozisek - jestli cekas v breznu, tak nevim, jestli budes davat pristi zimu mimi do hlub.korby teda … Vetsina deti uz chce videt ven, byt trochu nakloneny, ja myslim, ze kolem tech 6 mes jdou deti do sportaku. My sli v 5ti, a to jsem ho jeste mesic predtim vozila v autosed.nacvakle na podvozku. Skoncili jsme s korbou ve 4mes, ze dne na den.
Sel do sportaku na zimu, s fusakem, nanoznikem a zadnej problem (pozn. mam X Lander XA).
To jenom ze me prekvapilo, ze mas v planu davat mimi nar. v breznu jeste prist zimu do sportaku.

pozn. mam jeste jedno starsi dite, a teprve ted po letech jsem pochopila, proc mi jako malej furt venku rval :roll: - no protoze jsem ho vozila vleze v korbe jeste v roce, no pitomec, ale tenkrat nebyly takovy kocarky jako dneska :wink:
Kazdopadne holky preju Vam stastnou ruku pri vyberu.

nakukovatelka
Závislačka 4175 příspěvků 21.02.10 21:36

Koukam,ze myslim a pisu neco jinyho, samozr. jsem chtela napsat, ze „mas v planu davat mimi do hlub.korby“ (ne do sportaku) sorry

herinkoj
Zasloužilá kecalka 580 příspěvků 21.02.10 21:58

Já bych se té hluboké korbě příští zimu vůbec nedivila, náš malý se narodil loni na začátku dubna a v hluboké korbě je ještě teď a nejméně ještě měsíc bude. Myslím, že by mu ve spánku, byla ve sporťáku v mrazu zima. Jinak my máme šířku korbičky 35 cm (firkon verano) a malý je teda sice prcek (ma 8kg a 72 cm v 11 měsících), ale opravdu pohodlně se vejde do korby i s velkym zimním fusakem a dekou.

nakukovatelka
Závislačka 4175 příspěvků 21.02.10 23:11

Herinkoj
tak to opravdu cumim, ale verim Ti :-) . Muj je kvetnovej, a neumim si predstavit, ze bych ho pri odchodu na prochazku polozila do nejaky korby ze ktery nevidi kolem, koukal by nad sebe … to by proste nedal :-)
Ale s tou zimou ve sportaku - na to tu uz bylo hodne diskusi, a v tom si fakt myslim, ze neni rozdil, korba preci nijak nehreje :-) , kdyz je dite zachumlany, v pololehu, nad sebou boudicku … kolem sebe ma strany ty boudy, fusak …
No musim bezet, piskle se mi tam nejak budi achjo

blechon 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.02.10 17:14

ahojky holky, my cekame v květnu a kočárek dany sport 2010 by jsme taky chteli, mam prohlednutou verzi 2009 nazivo a jak sem cetla tak verze 2010 bude asi malicko lepsi, tak do nej pujdem ikdyz bych ho uz nevidela nazivo. U prvni dcery jsem mela klasicky hluboky kocar, mela jsem dceru v prosinci, a musim rict, ze klasicky hluboky kocar bez otocnych prednich kolecek bych uz nechtela, bYla fuska to ukocirovat. ¨Je super koupit celou verzi, mylsim tim hl. korbu se sportakem a autosedackou. prijde mi to jako nejrozumnejsi verze za rozumnou cenu:)

blechon 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.02.10 17:16

ještě dodatek k zime a sportovni verzi kocarku… Taky si myslim, ze kdyz se ditko dobre oblece je ve fusaku ma pres sebe jeste nanoznik, tak mu zima proste byt nemuze .)

alenkas
Kecalka 171 příspěvků 22.02.10 20:33

Jen opravím termín porodu - mimčo se nám má narodit až začátkem června (kolem 2. 6.) a v prosinci bude mít půl roku, takže jsem myslela, že by aspoň do ledna mohlo v té hluboké korbičce vydržet.
Ale dnes jsme se na tento nový model Dorjanu byli podívat v obchodě v Týništi nad Orlicí a už jsem stoprocentně pro něj rozhodnutá. Jakmile jsem ten kočárek uviděla naživo, hned jsem věděla, že to je ono. Korbičku jsme si na místě přeměřili a na délku je opravdu dlouhá, dobrých 81 cm. A na šířku jsme těch 35 cm naměřili, takže se už nemusím bát, že by byla korbička malá. Paní prodavačka nám předvedla i nacvakávání sportovní sedačky a zdá se to na pohled dost jednoduché, takže super :-). I sportovní nástavba je veliká, dokonce mě mile překvapila jak šířkou, tak délkou (90×35 cm) a hlavně je nádherně vypolstrovaná :-).
Ten kočárek se mi prostě strašně líbí a jsem ráda, že jsem ho konečně viděla naživo. Asi ho budeme nakonec kupovat v té prodejně v Týništi, která je od nás tak 40 km - už kvůli případné reklamaci, která by se při nákupu v Polsku na tržnici asi blbě uplatňovala.
Jsem fakt nadšená z toho sporťáku, jak krásně vypadá, ale i ta korbička je dostatečně velká, polohovací, prostě super :-)).
Tak teď si ještě vybereme barvičku a brzy už si ten kočárek objednáme :-). Zatím se mi líbí barvička, jako je na přiloženém obrázku, protože je asi nejvíc neutrální, když pohlaví nevíme :-)

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 24 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejhlubší dno, ultralevice zneuctila mši: Ovčáček se pustil do mluvčího z UK

Aktivistka Aneta Petani protestem proti představitelům církve spustila... číst dále >

Duo Los Čiperos v akci: Růženku Kopřivovou neprobral ani princ Jágr

Není každý den posvícení! Jaromír Jágr (46) se na rozlučku Radka Štěpánka,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >