Kočárek Dorjan Danny Sport

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lee92
Kecalka 128 příspěvků 17.02.17 12:15
Kočárek Dorjan Danny Sport

Prosím Vás, maminky,

jsem prvorodička a nemám moc zkušeností. Právě si s přítelem vybíráme kočárek pro miminko. Máte prosím někdo zkušenosti s kočárkem Dorjan Danny Sport Baby Boat 2016? Váhám a uvažuji nad jeho koupí, tak budu ráda za každou recenzi :) je opravdu tak těžký, jak jsem se už v pár recenzích dočetla? Co jsem tak koukala, skoro každý kočárek má kolem těch 14 kg. Dá se v něm miminko pohoupat (pruží)? Nikde jsem na něj v krámě bohužel nenarazila, abych si ho mohla trochu osahat.

Nebo případně jaký kočárek by jste doporučili. Cena max 9 - 10.tis. :) Mockrát děkuji za všechny názory, recenze, zkušenosti a typy!

Reakce:

Gortyna
Kecalka 406 příspěvků 17.02.17 12:26

Od kolegy vím, že je to polský výrobce, ale mě ho doporučoval… V malvíku na mne koukali skrz prsty ze mam maly rozpočet, ze tuhle značku lidi dost reklamují, je dost poruchová. Kolega je spokojený ale jeho bratr má to samé a reklamoval, nevím co, problém je prý i s nafukovacími koly… Já mám mutsy igo a jsem spokojena ale to je 2-3 x dražší

hanula23
Kecalka 438 příspěvků 17.02.17 12:44

My mame dorjan prestige- to je trochu lepsi rada, ale rejla bych, ze budou hodne podobne, jsme zatim spokojeni. Velka prostorna korba, dobre se s nim jezdi. Pomer cena x kvalita bych rekla ok. Kdyby byl nejaky konkretni dotaz rada odpovim. Tezky je tak prumerne, rekla bych srovnatelne s kocarky podobne konstrokce :-)

Lee92
Kecalka 128 příspěvků 17.02.17 12:50

A mohu se zeptat konkrétně který prestige? Ráda si nechám poradit :)

Terezxx
Ukecaná baba ;) 1598 příspěvků 1 inzerát 17.02.17 12:52

Mám asi ještě starší verzi, ale jsem spokojená. Hluboká korbicka jeste jde, ale sportak těžký je. Ovšem zvyknes si, mam 50 kilo a už mi to ani nepřijde. :lol: Projede absolutně všude, jezdim i pres koreny, obrubniky, v lese, pruzi, takže v něm miminko můžeš houpat, ma obě korby hodne prostorne i košík na nákup. Nastavitelnou rukojet, nafukovaci kola, která cas od času dofukuji. Navíc je opravdu neznicitelny :lol: kupovala jsem ho po jednom dítěti, takže jsem ho jako z druhé ruky vubec nesetrila a teď v něm vozim uz druhé miminko a je porad jako nový ;) snadno se zklada, zvladam v pohodě sama, da se dat jak po tak proti směru jízdy. Manipuluje se s nim krasne, často ho vezu jednou rukou, v druhé nesu starsiho syna a nikdy jsem problem nemela. Musím říct, ze jsem vybrala skvěle, jiný bych nechtěla :)

baccata
Kecalka 359 příspěvků 17.02.17 13:07

Ahoj. Já mám starší verzi kupovanou po jednom dítěti Dorjan Danny sport 3 (tuším). Jsem spokojená. Korba je naprosto luxusně veliká oproti jiným kocarkum. Malej byl zimní, takže fusak, deky a ještě pořád spoustu místa… Sporťák už trošku těžší je, ale když nejsi zvyklá na odlehčené verze kočárku, tak ti to ani nepřijde. Jezdila jsem s ním po kamenitých cestách a žádný problém, jen jsem ho dvakrát pichla (opravdu jsem ho tady na vesnici nešetřila a občas se divím, co jsem s ním byla schopna projet). Pruží, ale můžeš si ho i zaaretovat, aby nehoupal. Já měla jen jeden problém a to, že jsem hned záhy urvala jednu brzdu na kolečku a záhy hned druhou. Oni jsou ty kabilky na takovém blbem místě, že se mi do nich zahákl parizek a uzto šlo. Šikovný chlap by to asi opravil, ten můj se na to vyprdnul, ze to jezdí i bez toho :roll: Jo a všechno jde sundat a vyprat…

Aries6
Generální žvanilka 21964 příspěvků 5 inzerátů 17.02.17 13:09

Máme ho, odvozil 3 děti, ale znova bych ho nekoupila. Já bych teda koupila kočárek za 20 tis. Ale když už levnější, tak Bambi ozon nebo třeba Maked. A autosedačku zvlášť.

hanula23
Kecalka 438 příspěvků 17.02.17 16:07

@Lee92
https://www.funbaby.cz/…2014-col-01/?…

mám přesně tady ten

KKatka23
Echt Kelišová 8294 příspěvků 17.02.17 20:08

Já nemám přesně tento, mám ten starší danny sport. Jako mám ho, prodávat nebudu, ale znova bych ho nekoupila. A všeobecně teda, kdybych znova čekala první dítě a věděla bych, co vím teď, tak bych vůbec nový kočár nekoupovala - ten dorjan je levnej, má slušnej podvozek a super hlubokou korbu - koupila to někde z druhé ruky, jak by bylo mimču těch sedm měsíců, tak bych to pak střelila akoupila kvalitní sporťák, protože ten má ten Dorjan hroznej - malá se mi v tom furt klátila (i v roce a čtvrt, kdy už seděla krásně sama), prostě je to hrozně velký a široký, pásy jsou na prd, stříška nelze úplně sklopit, nelíbí se mi to. Jako sporťák používám dvokočár Phil and Teds a to je teda nebe a dudy - malá tam krásně zapadne a hezky sedí, stříška se dá sklopit do krajní polohy na obou stranách, super polohování opěrky. A přitom váží stejně jak ten dorjan. Pro jedno dítě najdete sporťáček krásně lehký i s dobrým podvozkem do terénu.

Landyška
Ukecaná baba ;) 1808 příspěvků 08.04.17 11:32

Ahojky, taky jsem prvorodicka a mam vybrany dorjan 2016,ale designove trosku jiny..taky jsem cetla mnoho spatnych recenzi, ale spise na starsi verze(2014) a ze ho nedoporucuji kvuli tomu, ze jde ztuha brzda a pichnou kolo :roll: coz jsou pro me banality. Me ho kazdej rozmlouval, ze je polsky a tezky. :think: ale nenechala jsem se odradit. Byla jsem ve 3prodejnach a v jedne mi pani rekla, ze podvozky maji dneska skoro vsichni vyrobci stejne, pak uz si maminky vybiraji jen podle vzhledu a ceny. Samozrejme se snazi prodat ty drazsi, je to byznys :D pokud muzes, zajed do malvik.cz tam jsem si ho vyzkousela, cely rozebrat a slozit a stale jsem uchvacena. Jen teda autosedacku budeme kupovat jinou(kvalitnej­si),ale s adapterem se da pripnout na dorjan. A k te vaze, mam o 16let mladsiho brachu, mamka mela sportak xlander, kterej mel tez 15kg +bracha a v 17letech jsem ho tahala po schodech do druhyho patra i s nim.. Da se na to zvyknout, jak nekdo psal a vubec ti to pak neprijde, aspon procvicime bicaky :mrgreen: preju hodne stesti :kytka: :kytka:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Matěj von Osečany a život na zámku: Kozy jim přerůstají přes hlavu!

Zámecký pán Matěj Stropnický si na svou usedlost nedávno pořídil také... číst dále >

Josef Rychtář se zastal Andrey a pustil se do Pomejeho: Zadlužil a okradl i Ivetu!

Andrea Pomeje se dočkala nečekaného zastání. Po vydání článku, v němž jsme... číst dále >

Články z Ona Dnes

Latexová svoboda nahých mužů. Na neobvyklé výstavě je orgasmus povolen

Po nahých ženách nabídli organizátoři výstavy Voayer skutečně nahé muže. V... číst dále >

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >