Kočárek Dorjan Prim, Dorjan Smart Butterfly nebo Tako JUMPER V?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Saidy
Závislačka 2914 příspěvků 22.07.19 08:38
Kočárek Dorjan Prim, Dorjan Smart Butterfly nebo Tako JUMPER V?

Zdravím, čekáme první miminko a poohlížím se po kočárku. Zaujaly mne Dorjan Prim, Dorjan Smart Butterfly nebo Tako JUMPER V, nemáte s nimi někdo zkušenosti?

Případně kdybyste doporučily i nějaký jiný, budu moc ráda. Chtěla bych čtyřkolku ideálně s gumovými kolečky, dvojkombinaci, aby byl kočárek kompatibilní se sedačkami Cybex (s adaptérem), hluboká korbička min. 80cm, sporťák polohovatelný do úplného lehu s možností otočení po i proti směru jízdy.

Reakce:
Pocahonta
Zasloužilá kecalka 540 příspěvků 22.07.19 09:36

Přesně s danými typy zkušenost nemám, ale bude to asi na stejné brdo. Kupovala jsem v roce 2014 jako prvorodička Dorjan Butterfly Prestige (splňoval všechna ta kriteria, která píšeš) a teď mě v něm čeká vozit třetí dítě. Jako s korbičkou jsem nadmíru spokojená (obě moje děti v ní jezdily přes rok), ale ten sporťák bych už zpětně nechtěla - těžký, máme nafukovací kola a měli jsme období, kdy jsme skoro každých 14 dní vyměňovali duši, málo skladný - máme sedan, takže celý kufr nám zabere kočárek. Pro třetí dítko zvažuji, zda ten sporťák ještě psychicky ustojím, nebo investuji kolem pěti tisíci do nového sporťáku (popř. pseudosporťáku).
Kdybych měla kupovat znovu, tak bych do dvojkombinace už nešla…

Martassek
Kecalka 420 příspěvků 22.07.19 10:31

Mám Tako Juper V. Zatím jsem moc spokojená, dobře se ovládá a má opravdu velké úložné prostoty. Navíc je opravdu krásný, lidé se mě na něj často ptají. Za málo peněz, hodně muziky. ;) :dance:

Saidy
Závislačka 2914 příspěvků 22.07.19 10:39

@Martassek To ráda slyším ;) Jak velká je hluboká korbička? Na stránkách prodejny, kterou mám poblíž jsem nenašla rozměry. A kolečka máš nafukovací nebo gumová? Našla jsem Dorjany s nafukovacími a Tako s gumovými a netuším, co je lepší (čekáme první mimčo).

Martassek
Kecalka 420 příspěvků 22.07.19 10:48

Při rychlém přeměření 79×33cm ;) Do nafukovaček už bych nešla. Měla jsem u první dcerky a 2× byl defekt a 2× jsme kola přefoukli a zničili ráfky… :roll: Ale zase jsem chtěla jít do Taka, protože to co vydržel můj první kočárek, to až nebylo možné… :lol:

Váš příspěvek
Reklama