Kočárek Espiro Next Avenue x Adamex Reggio 2019

12
14.7.19 20:29

Kočárek Espiro Next Avenue x Adamex Reggio 2019

Ahoj, máte někdo osobní zkušenost buď s kočárkem Espiro Next Avenue nebo s Adamex Reggio 2019? Dívám se na ně, ale není hlavně na ten Adamex ještě moc recenzí, tak třeba se tady najde někdo, kdo už doma má a používá. Moc děkuji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
400
14.7.19 21:01

Ja mela espiro next Manhattan…prijdou mi dost podobne a nemuzu si vynachvalit. Skvele jizdni vlastnosti, lehoucke ovladani, sitky vsite do stříšky, skvela vec je rozdelavaci striska, kterou jen rozepnes a cloni…zadne prehozene pliny. Fajn je i moznost zvysit v hluboke korbe pod hlavou. Prisel mi hodne vychytany. Jedinou nevýhodou je poměrně velka hmotnost, ale zase je stabilni a ma hodne uloznych prostor, dolu das velky nakup..kamaradka ma Adamex…nezkousela jsem ho, ale nepřijde mi tak dobrý

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
920
14.7.19 21:07

@Petra67 mam to podobne, na next nemuzu rict kriveho slova, kocar vecne skladam rozkladam do auta, ma vychytane veci jak pise Petra, zatim bez chybicky :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12
14.7.19 21:11

@Petra67 moc děkuji za zkušenost. A od kamarádky nevíte její zkušenost na ten Adamex?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
836
14.7.19 21:43

Mezi Avenue a Manhattan je snad jediný rozdíl v tom, že Manhattan má korbu potaženou eko kůží… alespoň jestli si to dobře pamatuju :)
Mám doma Next Manhattan a jsem naprosto spokojená - jak už tady psali nade mnou, má milion vychytávek. Ještě bych zmínila, že má spodní větrání korby - takové dírky, které se dají otevřít. Což je v těch vedrech co byly úplně boží. Malý se mi v tom vůbec nepotí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
400
14.7.19 22:43
@Evita89 píše:
@Petra67 moc děkuji za zkušenost. A od kamarádky nevíte její zkušenost na ten Adamex?

Ona nema ten nejnovější, ale tu starsi verzi, muzu se zeptat, ale asi to bude trosku jiné

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12
8.8.19 09:53

@Yopii Dobrý den/Ahoj, můžu se zeptat ještě ohledně toho espira? a v terénu je taky v pohodě? A už máte sporťák nebo zatím hlubokou korbičku?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18243
8.8.19 11:25

Ahoj, prosím o přidání recenzí sem:
Espiro next Avenue

Diskuze Adamex regiio

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek