Kočárek Espiro Next Manhattan nebo Baby design Dotty?

Anonymní
1.4.17 15:54

Kočárek Espiro Next Manhattan nebo Baby design Dotty?

Ahoj,

prosím zkušenější maminky, máte zkušenosti s těmito kořárky? Případně na co se mám zaměřit při výběru? Zdědili jsme Valco snap i s korbičkou, takže lehký kočárek už máme. Potřebuji ještě nějaký hlavně na procházky, do terénu, atd… Baby design Lupo/Husky/Dotty jsou dost chválené kočárky a je na ně celkem dost recezí (převážně pozitivních =)). Narazila jsem ještě na kočárek Espiro Next Manhattan, ale o tom jsem toho moc nenašla. Případně máte nějaký další tip? Ale hledám klas. kombinaci, nechci předražené kočárky, bazarovky, atd…prostě nějakou tu klasiku ve střední třídě. Děkuju ;)

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

10.4.17 14:22

Ahoj, já teda kočárek ještě nemám, ale mám v hledáčku právě espiro next a baby design..:-) včera jsem si je srovnávala v obchodě a musím říct že espiro se mi líbí víc :D paní teda řekla že je to ze stejné „továrny“, je to vidět na podvozcích, jen rozdíl v kolách a vzhledu košíku..možná BD víc houpe ale ono se každý podvozek po pár ježděních rozhoupe)
Co jsem si všimla rozdílů Espira od BD-
u hluboké korbičky- polohování zádíček (ovládá se páskem z venku takže se nemusí přehrabovat uvnitř korby), nánožník je na zip, roztahování stříšky na zip, zabudovaná moskytiéra, reflexní pás kolem spodní části stříšky…

u sporťáku- Espiro má i podhlavníček (na zip, takže se neztatí :) ),fusak který jde odepnout a je z něj nánožník:-), dvě větrací síťky-ze shora stříšky a za hlavou..na léto ideální :D U BD mně chybí větrací síťka- na stříšce je síťka se slídou a za hlavou je to řešené jen takovou síťovinovou ohrádkou ale jinak jestli se dá zadní část odepnout tak je tam mezera :(..
Espiro má UV50-potahy by neměly blednout..U BD jsem slyšela že dost blednou :?

Snad jsem svoje poznatky popsala aspoň trochu srozumitelně :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
10.4.17 21:08

@00stepanka00 Takže výběr padl na Espiro?

• Nahlásit
  • Citovat
10.4.17 21:48

Zatím je to největší favorit :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
8.5.17 09:55

Za mě by byl espiro měla jsem před 4 lety model espiro 2013 i když neměl tolik vymoženosti jak tenhle byl super konstruktivně i v ovládaní za mě prostě super.
Jsem ráda že opět začal nabízet kombinace a s takovými detajly tudiž mám vybraný kočárek na další dítko. :)
Když si vzpomenu jak jsem si nechavala šít at clonu proti větru tak slunci :( což jsou pro mě duležité věci tak už se řídim podle toho a tenhle to vše má i další vychytanosti jako je sítka proti hmyzu v boudičce, fusák atd.
Espiro se mi zdá nějaký ten rok nabízel spíše golfáčky, aspon co jsem koukala pruběžně poslední jeho model v kombinacich byl snad 2013 proto k těmhle není moc k dočtení.
Jsem ráda že s nimi zase roztrhl pytel. :mrgreen:.

• Nahlásit
  • Citovat
15
22.7.17 11:38

Ahoj holky, jak jste se nakonec rozhodly? Já taky uvažuju o baby design nebo espiro next. Zatím se přikláním k Espiru, vzhledově se mi líbí víc, ale má menší korbu, už máte nějaká vyzkoušené?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3719
17.10.17 14:54

@00stepanka00 Zdravím, pro jaký kočárek jste se nakonec rozhodla? Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3719
17.10.17 14:57

@Azuzina Dobrý den, už jste se rozhodla pro nějaký kočárek? A jestli ano tak pro jaký prosím, líbí se mi espiro next, tak hledám někoho, kdo ho má.. Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.1.18 08:53

Espiro next

@nicky88 my máme Espiro next Manhattan a naprostá spokojenost. Zatím s ním drandime dva měsíce a nenašla jsem nic co by mi vadilo. Ovládá se mi skvěle :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1
27.4.18 08:23

@AndreaMinar
Ahojky Andrejko,
mám dotaz
chceme si koupit taktéž kočárek Espiro next manhatan
Moje otazka zni: ten fusak co je v sadě si používala i na zimu? přijde mi že není moc teplý
Děkuji moc Veronika

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
185
27.4.18 09:10

Chtela bych se zeptat, kdo mate zkusenosti..da se nekde v Polsku pobliz Tesina koupit espiro next manhattan i s autosedackou leo? Vyjde to levneji, nez u nas? Dekuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.4.18 21:42

W Tesine Polskym cena za 2w1 12.900kc w centrum Eurobazaar.pl
Sedacka LEO 1.300kc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
185
28.4.18 06:53

@eurowozki.PL dekuji :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
189
25.4.19 22:34

Ahoj, máte někdo teď nový kočárek Espiro next avenue 2019?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
189
25.4.19 22:35

.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu