Kočárek Euro-cart Durango zkušenosti

131
24.3.17 17:37

Kočárek Euro-cart Durango zkušenosti

Zdravím Maminky, zajímá mě zda nemáte některá zkušenosti s tímto kočárkem. Nám se moc líbí a uvažujem o něm, a tak než se rozhodnem úplně by nás zajímaly Vaše zkušenosti. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

10.7.17 09:37
@mámaNel
@mámaNel píše:
Zdravím Maminky, zajímá mě zda nemáte některá zkušenosti s tímto kočárkem. Nám se moc líbí a uvažujem o něm, a tak než se rozhodnem úplně by nás zajímaly Vaše zkušenosti. :)

Dobrý den taky se nám líbí tento kočárek v názvu má ještě sport můžete říct jestli jste tento kočárek nakonec koupili a jestli jste spokojeni děkujeme za odpověď

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
131
10.7.17 18:31

Nakonec jsme vybraly jiný kočárek…byla jsem kouknout na tento kočárek přímo do prodejny s kočárkama a popravdě tento kočárek se mi na živo moc nelíbil, koukala jsem i na vzorník látek a teda mě nenadchla snad ani jedna :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
131
10.7.17 18:41

Ten Váš kočárek SPORT vypadá na obrázku moc hezky, na ten jsme teda nekoukaly ten na prodejně nebyl…pokud můžu doporučit je lepší si kočárek osahat a kouknout jak vypadá doopravdy :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.7.17 10:41
@mámaNel píše:
Ten Váš kočárek SPORT vypadá na obrázku moc hezky, na ten jsme teda nekoukaly ten na prodejně nebyl…pokud můžu doporučit je lepší si kočárek osahat a kouknout jak vypadá doopravdy :)

Dobrý den my právě byli v obchodě bacyplace.cz v Ostravě a moc se nám líbil v barvě šedá malachite

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.7.17 10:42
@Kulda1600 píše:
Dobrý den my právě byli v obchodě bacyplace.cz v Ostravě a moc se nám líbil v barvě šedá malachite

Ale nevíme jestli by nešel sehnat třeba v Polsku levněji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
131
21.7.17 11:51

Určitě v polsku seženete levněji :) koukněte na: kocarky.pl

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
706
6.10.17 22:22

Ahoj, chci oživit diskuzi, moc se nám líbí zmiňovaný kočárek, prosím o vaše zkušenosti, kdo tento nebo novější model Sport má. Diiiky :mavam: do měsíce se na něj jedeme podívat, tak abychom neměli zbytečně :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.10.17 22:53

Taky se nám líbil ale nikdo tady moc nereagoval tak jsme si ho nakonec koupili už teď ať máme v barvách co se nám líbil, kočárek budeme používat až v prosinci, ale doufáme že budeme spokojeni

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama