Kočárek Firkon - špatná zkušenost

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Kate92
Ukecaná baba ;) 1038 příspěvků 03.11.14 09:48
Kočárek Firkon - špatná zkušenost

Zdravím maminky.

Máte někdo špatné zkušenosti s kočárkem Firkon, konkrétně typ Balance? Nám po třech měsících používání začal táhnout k jedné straně. V prodejně nám ho nechtějí pořádně opravit (nebo to spíš opravit nejde). Máme ho na reklamaci už potřetí, půjčili nám jinou konstrukci a ta taky zatáčí a ještě je šíleně rozvrzaná a nebrzdí kolečka. Jedna kamarádka mě před ním varovala, ale já si to nenechala rozmluvit. Zaujala mě velká korba, ale to je tak všechno pozitivní. Dle mého to opravit nepůjde, protože je to prostě asi levný nekvalitní kočár. Měly jste některá něco podobného?

Nejnovější recenze z kategorie Kočárky

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
veeeraf
Zasloužilá kecalka 977 příspěvků 03.11.14 09:52

Popravdě neznám kočárek, který by nezatáčel, alespoň minimálně :think:, taky jsme to furt řešili!!

Kate92
Ukecaná baba ;) 1038 příspěvků 03.11.14 09:56

@veeeraf nám zatáčí ale tak, že po pár krocích co s ním ujdu je dva metry napravo. Neutlačím to ani jednou rukou. Minule jsem šla s deštníkem a nešlo to

kattkka
Generální žvanilka 24324 příspěvků 03.11.14 09:57

To ze silene vrze o kocary se chce starat takze promazani by pomohlo. Tahnuti na jednu stranu prijde mi ze to dela každý kocar.

MartinaIrena
Extra třída :D 10685 příspěvků 03.11.14 09:58

@veeeraf Já mám dva Hartany a ani jeden nezatáčí.

veeeraf
Zasloužilá kecalka 977 příspěvků 03.11.14 10:01

Mám bebecar, peg perego a cam a všechny zatáčí:). Ale jak říkám, tak že to nikomu nevadí :nevim:

Salorka
Závislačka 4319 příspěvků 03.11.14 10:02

Já a lituju, že jsme ho kupovali. Máme Firkon Balance z roku 2013, používaný necelý rok a už šel na reklamaci…

lyrica
Hvězda diskuse 41884 příspěvků 03.11.14 10:04

Já Firkon po ani ne půl roce prodala :D Horší kočár neexistuje :roll:

LadyTommy
Extra třída :D 14974 příspěvků 03.11.14 10:06

Ja mam sportak za 10tis, PP, a zataci taky, odjakziva. Takze to levnym kocarkem nebude.

patlamatlaxy
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.11.14 10:10

Firkon Vario Long - také začal po několika měsících ujíždět…manžel to opravil a bylo to OK

jinou špatnou zkušenost nemám, sporťák jsme používali krátce (pravda je moc robustní a popruhy na zimu nestačí délkou…pořídili jsme Peg perégo Book a u druhého dítka koupím rozhodně kočár s otočnými koly :palec:

Příspěvek upraven 03.11.14 v 10:18

bberanka
Generální žvanilka 24854 příspěvků 03.11.14 10:15

Máme Firkon verano long, po kamarádce a nemůžu si zatím stěžovat ;) I když trochu povrzává, koš by mohl být pevnější, už se mi stalo, že se mi vysypal nákup, ale přehnala jsem to s váhou… A občas když sjíždím z chodníku, tak se mi jakoby šprajcnou přední kolečka proti sobě, když je nemám zaaretované. Přes zimu to přežijeme, má dost velkou hlubokou korbu, vejde se i zimní pytel a z jara koupíme nejspíš nový sporťák.

2468
Závislačka 4981 příspěvků 03.11.14 10:28

Máme doma firkon swing a já si ho nemůžu vynachválit.
Všechno je v naprostém pořádku. Jediné co mohl by být lépe složitelný, ale jinak super. Nikam mi nezatáčí, nevrže ani nic podobného :nevim: a ta korba je skvělá.

Segra má x lander a to bych domu nechtěla ani zadarmo.. ¨
Možná jsme měli štěstí na dobrý kousek.

Shield-maiden
Neúnavná pisatelka 16910 příspěvků 03.11.14 10:47

Já mám zase x lander a jsem nadšená. Mám ho od kamarádky po dvou dětech. Nezatáčí, všechno drží tak, jak má. Odvozí i všechny naše další děti :)
Asi jsme každá jinak náročná. Já od kočáru očekávám jen to, že mi dítě převeze z místa A do místa B, že se v něm dítě pohodlně vyspí a to je vše. ;)

2468
Závislačka 4981 příspěvků 03.11.14 10:49

@Izzz Ano každý člověk je jiný a tudíž mu vyhovuje něco jiného. Hlavně, že doma máme to co vyhovuje.

Klementyna
Echt Kelišová 8269 příspěvků 03.11.14 10:56

Ke jmenovanemu kocaru nemam nic, nakukuju nahodou, ale prosim vas, co to mate za kocary? 8o Jak ze vam zataci? Nebo ze aspon trochu zataci vsechny? 8o
Ja mam ctvrty kocar a nezatacel mi nikdy zadny ani trochu!
Kocar ktery by se mi sam stacel bych rozhodne vyhodila do skarpy a poridila jiny :think:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Koptashow, na kterou byla radost se dívat: Václav Kopta Lvy zvládl skvěle

Jeho televizní pořad Koptashow, v němž slíbil odhalovat nejrůznější tajemství... číst dále >

Zadaná Anna Polívková přistižena s jiným! Herečka u něj strávila noc

Herečka Anna Polívková (40) přišla na České Lvi za dámu, ale odcházela skoro... číst dále >