Kočárek Firkon Vesta

24.5.16 23:07

Kočarek firkon vesta

Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat zda někdo neví v kterém městě se dá zhlednout kočarek Firkon Vesta. Moc se nám líbi i recenze mě velmi překvapily. Děkuji za radu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

11625
24.5.16 23:13

@Staniczka 93 Tuchlovice :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.5.16 23:20

@iiiv Děkuji to je za Prahou že??

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11625
24.5.16 23:23

@Staniczka 93 ano maji ho v batolatku

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
369
26.5.16 09:53

@Staniczka 93 Opatovice nad Labem, mezi Hradcem Králové a Pardubicemi ;), areál Vesna

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5668
23.8.16 16:17

Dámy oživují diskuzi nevíte u dřívějších firkonu se dala barva nakombinovat a vybrat z obrovského vzorníku barev. Jde to i u vesty? Trochu mě děsí ta fialovo černá

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4184
26.1.17 00:33

Ahoj holky, firkon vesta jak jste spokojený??? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
192
16.2.17 19:02

Ahoj. Chtěla jsem založit diskuzi a koukám, že už se to tu lehce rozebíralo. Já mám Firkon Vestu půl roku. Moc se mi líbí, velikost korbičky je bomba, malá má 8kg a 66cm a v pohodě ve fusaku s dekou, nemáme problém. Ale podvozek katastrofa. Dneska už jsem byla tak naštvaná, že zítra volám výrobci a mám sto chutí ho prodat. Že klepou ty plasty na kolečkách, to jsme měli asi předpokládat, ale jak strašně vrže! Ideální pro jízdu po obchodním centru, ale na normálním chodníku hrůza. Sice krásně houpe, ale s tím zvukovým efektem… nepoužitelný. Byli jsme s ním v obchodě kde jsme ho koupili, tak prý ho můžeme zkusit poslat výrobci, ale mají měsíc na vyřešení a paní si nebyla jistá, že je to na reklamaci. Chci se proto zeptat vás co ho mají, jestli máte stejný problém nebo je to jen ten náš. Díky za info.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4184
16.2.17 21:26

@stelamal Prosím můžu se zeptat jaký máš podvozek?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
192
16.2.17 22:11

Firkon vesta klasik. A autosedacku nedoporucuju vubec. Jak je mala tezsi, autosedacka se cela krouti, taky vrze. Sklopit drzadlo je fuska, utahnout popruhy jdou blbe, vyndat z adapteru na podvozek…ta je fakt hrozna.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4184
16.2.17 22:32

@stelamal Tak to jsem zvědavá… co mě čeká. :,( ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
369
17.2.17 08:19

Tak já jezdím s Vestou téměř půl roku a jsem spokojená. Ano, kočárek má tendenci vrzat, ale pokud se důkladně promazává, není s tím problém. Když mám pocit, že začíná vrzat, promažeme WD, a je klid :nevim:. Mám podvozek s otočnými koly. Vím, že je problém s předními kolečky, že vibrují. Vyřešili jsme to tak, že kolečka nemáme úplně nafouknutá, myslím na max. Trochu jsme povolili a super. Korba je luxusní, fakt se do ní vejde i obřík :pankac:. Sporťák je mega prostorný, na ten se těším.
Za mě velká spokojenost, do našeho terénu tady super. Do města bych si asi zvolila jiný, víc městský kočárek. Tenhle je na náš terén super :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
192
17.2.17 09:13

@Bastys Prosím Tě a jak promazáváte ty tlumiče? Ty nám vržou. Jinak taky promazáváme, ale do těch tlumičů se nedostaneme. Vzali jsme to právě do prodejny a tam nám řekli, že jedině na reklamaci. Byla bych ráda kdyby se to vyřešilo, protože jinak se mi fakt moc líbí a hlavně jsem vybírala co největší korbu, což tahle je fakt super. Kamarádky co mají menší mimča už je nemůžou do kočáru s fusakem narvat a my v pohodě a ještě máme místo. Ale to vrzání je opravdu hrozný.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
369
17.2.17 10:21

@stelamal tak velikost korby je opravdu luxusní. Malé bude 6 měsíců a s fusakem tam ma dost velkou rezervu :potlesk:. Ale uz se těším, až bude sedět :mrgreen:
Jinak dle návodu ke kočárku by se mělo promazat tím, ze se sunda korba a podvozek se otočí vzhůru nohama. No moc to nezabírá :roll:, takže manžel vrtnul pidi dírku a do te občas strikneme mazivo. Je to super. Zmínila jsem to na jiném webu pro maminky a udělali ze me blbku, ze neumíme promazat kočárek :mrgreen:. Ale díky tomuhle to máme promazany hned a nemusíme nic otáčet :mrgreen:
Snad foto pomůže, ve skutečnosti je to pidi dírka 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
369
17.2.17 10:23

@stelamal a jeste dotaz. Mas korbu na pevno nebo ma trochu vůli na podvozku? Mám na mysli to, zda se ti taky trochu pohupuje, kdyz třeba houpes nebo kdyz jedes po nerovnem terénu 8)
Mne se totiž trochu hýbe a nevim, zda mi to dělala od zacatku nebo ne. Vůbec jsem si toho dřív nevšimla :roll: :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama