Reklama

Kočárek G mini grand - jakou barvu?

Fotoalbum tématu (6) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Triminka
Kecalka 220 příspěvků 16.01.18 14:19
Kočárek G mini grand jakou barvu?

Která barva se vám líbí víc? Omlouvám se za vypujčené fotografie, přiložila jsem reálné dvě fotky z každé barvy :)

Reklama

Reakce:

Tichošlápek
Extra třída :D 10048 příspěvků 16.01.18 14:23

Ta tmavší

M-i-ch-e-l-l-e
Kecalka 209 příspěvků 16.01.18 14:24

Za mě ten s měděnou/zlatou konstrukcí.

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 2156 příspěvků 16.01.18 14:25

@Triminka libi se mi oba, ale za mne asi o neco vic ta vinova, moc pekny :palec: Ac mam ruzovou rada moc, uz ji tam je dost :think: :mrgreen: ja bych do ni nesla u prvniho ditka, pokud ale vis, ze bude holcicka a na dalsi (kdy by treba mohl byt kluk) potrebovat nebudes, tak zas proc ne…

vertunka
Závislačka 4622 příspěvků 16.01.18 14:26

Me se libi ta tmavsi

vertunka
Závislačka 4622 příspěvků 16.01.18 14:27

Ale jinak kocarek se mi nelibi vubec. Ma ho znama a neveslo se ji tam ditko :mrgreen: :mrgreen:.

j-p
Extra třída :D 11712 příspěvků 16.01.18 14:27

@Triminka :) mne by se líbil úplně ten první ;) :*

berub
Nováček 9 příspěvků 16.01.18 14:50
@vertunka píše:
Ale jinak kocarek se mi nelibi vubec. Ma ho znama a neveslo se ji tam ditko :mrgreen: :mrgreen:.

Tak my ho mame tedy ve stribrne barve a dite se nam tam vejde v pohode ma 8 mesicu 71 cm a vejde se do hluboke korby i s fusakem a ma jeste rezervu na jaro uz budeme predelavat na sportak. To znama musi mit teda ditko asi hodne velke :mrgreen:

Catmum
Zasloužilá kecalka 678 příspěvků 16.01.18 15:31

Ten zlatý.

lucyne
Zasloužilá kecalka 562 příspěvků 16.01.18 21:00

@Triminka Za mě ten se zlatou konstrukci.
Jinak ho máme a je super!!! Nejprve jsme měli 3 měsíce Mutsy, ale tam nám malý nechtěl být a co máme tento úplně super!!! :) :palec:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Do čela s ním! 5 důvodů, proč by Kubera byl skvělým předsedou Senátu

Primátor Teplic Jaroslav Kubera (ODS) slaví úspěchy nejen v domovském městě,... číst dále >

Drsný porotce StarDance Zdeněk Chlopčík: V osobním životě jsem měkkota

Ačkoliv ho mnozí nazývají katem, dnes už si bez něj nelze StarDance... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >