Kočárek G mini grand - jakou barvu?

Fotoalbum tématu (6) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Triminka
Kecalka 209 příspěvků 16.01.18 14:19
Kočárek G mini grand jakou barvu?

Která barva se vám líbí víc? Omlouvám se za vypujčené fotografie, přiložila jsem reálné dvě fotky z každé barvy :)

Reklama

Reakce:

Tichošlápek
Echt Kelišová 9145 příspěvků 16.01.18 14:23

Ta tmavší

M-i-ch-e-l-l-e
Kecalka 167 příspěvků 16.01.18 14:24

Za mě ten s měděnou/zlatou konstrukcí.

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 1889 příspěvků 16.01.18 14:25

@Triminka libi se mi oba, ale za mne asi o neco vic ta vinova, moc pekny :palec: Ac mam ruzovou rada moc, uz ji tam je dost :think: :mrgreen: ja bych do ni nesla u prvniho ditka, pokud ale vis, ze bude holcicka a na dalsi (kdy by treba mohl byt kluk) potrebovat nebudes, tak zas proc ne…

vertunka
Závislačka 4368 příspěvků 16.01.18 14:26

Me se libi ta tmavsi

vertunka
Závislačka 4368 příspěvků 16.01.18 14:27

Ale jinak kocarek se mi nelibi vubec. Ma ho znama a neveslo se ji tam ditko :mrgreen: :mrgreen:.

j-p
Extra třída :D 11648 příspěvků 16.01.18 14:27

@Triminka :) mne by se líbil úplně ten první ;) :*

berub
Nováček 9 příspěvků 1 inzerát 16.01.18 14:50
@vertunka píše:
Ale jinak kocarek se mi nelibi vubec. Ma ho znama a neveslo se ji tam ditko :mrgreen: :mrgreen:.

Tak my ho mame tedy ve stribrne barve a dite se nam tam vejde v pohode ma 8 mesicu 71 cm a vejde se do hluboke korby i s fusakem a ma jeste rezervu na jaro uz budeme predelavat na sportak. To znama musi mit teda ditko asi hodne velke :mrgreen:

Catmum
Zasloužilá kecalka 678 příspěvků 16.01.18 15:31

Ten zlatý.

lucyne
Zasloužilá kecalka 559 příspěvků 16.01.18 21:00

@Triminka Za mě ten se zlatou konstrukci.
Jinak ho máme a je super!!! Nejprve jsme měli 3 měsíce Mutsy, ale tam nám malý nechtěl být a co máme tento úplně super!!! :) :palec:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

5 věcí, které jste nevěděli o mihuli potoční: Nejtajemnější tvor vodní říše v Česku!

Mihule potoční je jedním z nejvzácnějších vodních obratlovců v Česku.... číst dále >

Černošský James Bond? Tak ať Mandelu hraje Luděk Sobota! říká Klaus ml.

„Přichází čas pro herce, který není bělochem,“ řekla prý dlouholetá... číst dále >

Články z Ona Dnes

Soutěž Léto v plavkách: o vítězi hlasujte až do pondělí

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Třou se vám stehna o sebe? Pomohou pudry nebo speciální kalhotky

Letní počasí dokáže ženám s plnými křivkami způsobit i nepříjemnosti, o... číst dále >

Reklama