Kočárek G mini grand - jakou barvu?

Fotoalbum tématu (6) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Triminka
Kecalka 222 příspěvků 16.01.18 14:19
Kočárek G mini grand jakou barvu?

Která barva se vám líbí víc? Omlouvám se za vypujčené fotografie, přiložila jsem reálné dvě fotky z každé barvy :)

Reakce:
Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 10949 příspěvků 16.01.18 14:23

Ta tmavší

M-i-ch-e-l-l-e
Kecalka 245 příspěvků 1 inzerát 16.01.18 14:24

Za mě ten s měděnou/zlatou konstrukcí.

Uživatel je onlineKukacka123
Závislačka 2524 příspěvků 16.01.18 14:25

@Triminka libi se mi oba, ale za mne asi o neco vic ta vinova, moc pekny :palec: Ac mam ruzovou rada moc, uz ji tam je dost :think: :mrgreen: ja bych do ni nesla u prvniho ditka, pokud ale vis, ze bude holcicka a na dalsi (kdy by treba mohl byt kluk) potrebovat nebudes, tak zas proc ne…

vertunka
Závislačka 4734 příspěvků 16.01.18 14:26

Me se libi ta tmavsi

vertunka
Závislačka 4734 příspěvků 16.01.18 14:27

Ale jinak kocarek se mi nelibi vubec. Ma ho znama a neveslo se ji tam ditko :mrgreen: :mrgreen:.

j-p
Extra třída :D 11741 příspěvků 16.01.18 14:27

@Triminka :) mne by se líbil úplně ten první ;) :*

berub
Nováček 9 příspěvků 16.01.18 14:50
@vertunka píše:
Ale jinak kocarek se mi nelibi vubec. Ma ho znama a neveslo se ji tam ditko :mrgreen: :mrgreen:.

Tak my ho mame tedy ve stribrne barve a dite se nam tam vejde v pohode ma 8 mesicu 71 cm a vejde se do hluboke korby i s fusakem a ma jeste rezervu na jaro uz budeme predelavat na sportak. To znama musi mit teda ditko asi hodne velke :mrgreen:

Catmum
Zasloužilá kecalka 678 příspěvků 16.01.18 15:31

Ten zlatý.

lucyne
Zasloužilá kecalka 562 příspěvků 16.01.18 21:00

@Triminka Za mě ten se zlatou konstrukci.
Jinak ho máme a je super!!! Nejprve jsme měli 3 měsíce Mutsy, ale tam nám malý nechtěl být a co máme tento úplně super!!! :) :palec:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Dvě ženy za jeden večer: Jak Onder zvládl polibky na ruku i dámské lodičky

Po velkém finále StarDance následovala samozřejmě afterparty, na které se... číst dále >

Expříteli Dary Rolins se už zase (!) vrátila rakovina: „Ta svině nechce dát pokoj!“

Zákeřná nemoc je zpět! Petr Vlasák (43), známý též coby „trenýrkový král“ a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Čokoládové lanýže a další vánoční cukroví, které zvládnete bez trouby

V hnětení těsta a vykrajování hvězdiček a srdíček nenacházíte potěšení, ale... číst dále >

Pelíšky už asi nepřebiji, říká filmová Jindřiška

Před dvaceti lety jí popularita filmu Pelíšky byla dost nepříjemná, s... číst dále >