Kočárek Gesslein

78
26.11.20 16:41

Kočárek Gesslein. Kdo má a poradí?

Ahoj :)
Koupila jsem si z bazaru kočárek Gesslein F10 air. Má akorát poničené madlo, tak sháním nové (za 2000 Kč) a ještě přemýšlím nad novými předními otočnými kolečky.

Bydlíme na vesnici, tak se to bude hodit, že to má 4 velká kola, ale kdybychom jeli do města, do Plzně za rodinou, tak by se asi hodila i ta malá otočná kolečka, protože se s nimi prý líp manévruje.

Ještě by mě zajímalo, jestli byste k tomu kočárku doporučili i tu přídavnou ruční brzdu, nebo je zbytečná? My máme brzdu ne dole u kol, ale u madla dávám dolů páčku a tím se kočárek zabrzdí. Jak je ale bazarový, tak už nebrzdí tak silně mi přijde. Zkoušeli jsme to zabrzdit z kopce a kočárek se nehnul. Ale na rovince ještě maličko popojel a až pak se zastavil.

Moc děkuj za všechny rady a tipy :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3849
26.11.20 17:08

Ta přídavná ruční brzda je super a já určitě doporučuju :-) Na druhém kočárku, který jsme měli, nebyla a fakt jsem ji postrádala. Ta ruční brzda ti neslouží k tomu, že ti zastaví kočárek, k tomu je ta brzda nožní. Ale když pojedeš z kopce dolů a kočárek tě potáhne, tak si přibrzdíš tou ruční brzdou a nemusíš za ním běžet nebo ho nějak namáhavě držet, aby ti neujel. Taky je to super ke sportu - třeba inline apod. Ocenil to i můj chlap a ten jen tak něco nepochválí :-) já jsem velmi drobného vzrůstu a byla jsem za ni opravdu ráda, bez ní by mi ten kočár mnohdy ujel :-))

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9762
26.11.20 17:52

Já jen dodám k té brzdě, máme jiný typ kočárku, ale když ho zabrzdím, taky ještě malinko popojede. Na druhou stranu, když ho odbrzdím v kopci, tak se ani nehne, dokud s ním nepopojedu směrem k sobě. Je to prý pojistka, aby se nerozjel, když ho třeba odbrzdí dítě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat