Kočárek Hartan Topline S - zkušenosti

1309
19.7.13 14:58

Kočárek Hartan Topline S - zkušenosti

Ahoj,

chtěla bych se zeptat na názor těch, co vlastní tento kočárek - Hartan Topline S letošní nebo loňský model. Hartan kočárky nás velmi zaujali a dnes jsme si ho byli „ošahat“ v Hradci u John Nella. Moc se nám líbí varianta s softtasche. Zkoušeli jsme do toho dát fusak Lodger a v pohodě se tam vlezl. Pevná korbička mi v tomto případě přišla zbytečná.

Chci se zeptat, zdali i po jednom mimču je kočárek v pořádku („jako nový“). Rádi bychom totiž koupili použitý.

TP máme až v lednu, takže času dost, ale nebudete jej mít třeba někdo v blízké době na prodej?

Díky moc za všechny postřehy :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

29174
19.7.13 15:12

@Alickaaa tak asi záleží na tom, jak moc kdo dává kočáru zabrat a jak se o něj stará…za sebe můžu říct, že můj po jednom dítěti v běžném městském provozu a asi 10 schodech do baráku vypadá i funguje opravdu jako nový, nemám s ním jediný problém (teď už je teda odložený a čeká na druhé, které by taky mělo přijít v lednu), jsou to fakt kvalitní materiály a kočár je držák. Samozřejmě jestli ho někdo pustil ze schodů a vydává za „top stav“, to asi nezjistíš, ale obecně můžu jen doporučit, Němci jsou precizní a na kvalitu si potrpí. Jediná věc-někdo si stěžuje že mu vrže madlo, ale já takový problém teda nemám.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1309
19.7.13 16:38

@elanaa díky moc, to jsem přesně chtěla slyšet - jestli si jej sama necháš i na druhé mimčo a kočár je úplně v pořádku :palec: taky si myslím, že německá kvalita se tam nezapře. Zatím je to náš vítěz ;)

Horší je to s tou cenou :? jelikož zatím plánujeme pouze 1 miminko, tak mi přijde úplně zbytečné kupovat nový za cca 22tis. Tak koukám, jestli se dají sehnat a moc jich právě není :cert: máme ještě čas, tak budeme vyhlížet pravidelně a snad se něco objeví ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29174
19.7.13 16:43

@Alickaaa jo, sehnat se dají…zkus i bazar na Modrým koníkovi, konkrétně po kočárkách jsem nekoukala, ale docela čile se tam obchoduje se vším možným, tak se jistě semtam objeví. Je tam i diskuze k Hartanům a tam se občas někdo zastaví s fotkama a nabídkou ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama