Kočárek Hauck zkušenosti

406
29.2.20 19:30

Kočárek Hauck zkušenosti

Ahoj holky, máte prosím zkušenosti s tímto kočárkem?
Děkuji :)
https://www.pinkorblue.cz/…a085850.html?…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

426
29.2.20 20:24

@Micilin
Ano mam doma ten samy. Odvozila jsem v nem dve deti. Je lehoucky, takze pro me super na cestovani do Prahy. Neni ale na nerovne cesty. Ma male kolecka, takze i pri mensim najezdu na chodik musis nadlehcovat lehkym stoupnutim na osu mezi zadnimi kolecky, ale zvyknes si. Ale opravdu pro me bylo velkou prednosti skladnost, mala vaha i rozmery - projela jsem vsude. Projezdila jsem s nim kde co (i ty silene kostky) a neresila ani jednu zavadu. Jeste je zapotrebi do nej nejaka podlozka. Klidne se ptej co te zajima. :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
406
29.2.20 21:20

@jana2381 Děkuji moc za odpověď. Uvažuju nad ním hlavně na cesty s malým po doktorech, kam jezdíme autem. A jak velké děti se Ti do toho vešly, prosím Tě? Syn má cca 11 kg a 83 cm. Vejde se do toho i na spaní? Děkuji moc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
426
29.2.20 21:44

@Micilin
Jeste jsem v tom vezla synka ve 2,5 letech k lekari a to mel 17 kg a 92 cm. Je teda pravda, ze u mi nozkama s radosti brzdil kolecka, ale dojeli jsme. Taky v tom spinkal, ale je lepsi koupit sirsi podlozku, aby si hlavicku neotloukal o tu konstrukci. Vydrzel v nem spat dlouho. Nozky mel spustene dolu, nebo hodne casto si je oprel kolinkama o madlo. Je to proste kocarek idealni na cestovani k lekarich, do obchodu atd. Ideal tak do tech 2, ale my vyzivali az do 2,5.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
406
29.2.20 22:00

@jana2381 Dobre, děkuji Ti moc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu