kočárek Hoco Big foot x Knorr Nizza

922
15.8.05 11:33

kočárek Hoco Big foot x Knorr Nizza

Ahoj všem,
rozhodujeme se, jakou značku kočárku koupit. Favority jsou Hoco Big foot a Knorr Nizza.
Můžete mi napsat, jaké s nimi máte zkušenosti?

Díky Berča :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

377
15.8.05 13:16

Ahoj Berčo,

řekla bych,že oba kočárky jsou si hodně podobné.Já mám tedy Hoco tornado,ale s big footem jsou stejné,akorát my máme o kolečko míň :D
Kočárek se nám líbil moc.Naše Niki se narodila koncem srpna,takže jsme už vyzkoušeli i zimu a bylo to v pohodě.Do 7m jsme jezdili s taškou,pak jsem jí dávala do toho pytle a to bylo taky fajn,vešla se tam pěkně i s dekou.Sporťák je nádnernej a jen jediná vadička,u toho našeho nejde přehazovat rukojeť.No ale jde přehodit korbička,takže o malinko práce víc.Hodně jsme využili okénko v boudičce,kudy NIki pozorovala co se děje,když ještě neseděla/jenže to období bylo v zimě-holý stromy a nic moc k vidění/.Váží kolem 15kil a do auta /máme Renault laguna combi/ naprosto v pohodě.Teď jsme byli na dovče a docela jsme se s ním natahali/+9kg naše malá/,tak jsem teď koupili obyč.golfky na cestování,ale není tam pohodlíčko jako v Hocu.
Kočárek Ti můžu doporučit,i v terénu skvělý.
Ahoj Naďa

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
922
15.8.05 13:25

Naďuš díky moc :) , potěšila jsi mě.
Máme klasickou a kombik Octávku, tak se tam určitě vejde.
4-kolka přehazovací rukojeť má, tak to bude určitě v pohodě. Ještě se chci zeptat, jestli se k Hocu dá sehnat taška na rukojeť, pláštěnka a moskitiera. V základní výbavě to nemá a ani jsem si nevšimla, že by tyhle doplňky někde nabízeli…
Díky Berča

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
377
15.8.05 13:40

Berčo,

taška se dá k Hocu doobjednat.Před rokum k tomu nabízeli takové kufříky,mě se vůbec nelíbily.Já jsem si tašku nekupovala,dělá mi službu obyč velká kabela z krámu,přehodím jí přes rukojeť,ale schází tedy ty patentky :? na upevnění.Pláštěnku jsme si kupovali univer.,teď prodávají i speciální iniver.na přehazovací rukojeť.Síťku proti hmyzu mám taky univer.
Jakou máte vybranou barvičku? Moje kamarádka má takovou oranžovo-stříbrnou a je to nádnerná kombinace.Jo a ona si kupovala k Hocu univ.černou tašku,co se hodí ke všem barvám.My máme červené Cardinal Tornado a je super.
Tak pa Naďa

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
922
15.8.05 14:38

Díky za info,
mě se moc líbí světle zelený v kombinaci s béžovou a ještě zrzavo béžový. Jsou to ale asi barvy z loňské kolekce, protože teď mám doma katalog na rok 2005 a většina těch kočárků je jednobarevná. Tak uvidíme, během 14 dnů chcem vyrazit na nákup.
A třeba se taky ještě rozhodneme podle toho, jestli to bude holčička nebo kluk :) . V pátek bych to měla na utz zjistit :) .
Nejsem z Prahy, ale pro kočárek se sem cyhstáme, do toho Depema-je to firma, která Knorr i Hoco přímo dováží, tak snad jich budou mít víc barevných provedení.
Díky ještě jednou.
Berča

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
922
15.8.05 14:40

Naďuš prosímtě, kupovali jste k Hocu ještě zimní fusak nebo stačí ta taška 3 v 1, která je v základní výbavě. Mimi se nám narodí v prosinci. Tak aby mu nebyla jen v zavinovačce zima… :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
377
15.8.05 14:46

Berčo,

barevné kombinace mají fakt krásný :D
My jsme si kočárek omrkli v obchodě/jsme z Jižních čech/.Pak manžel volal do depema,kde ale neměli naší barvičku a tak jsme hledali na netu.Nakonec nám nejlepší cenu nabídli v PLzni www.kocarkychmelarova.cz a poslali ho PPL.Cena byla o skoro 500kč lepší než Depemo.
Tak dobře vyberte./Mě to hrozně bavilo :D /
Naďa

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
377
15.8.05 14:51

Fusak jsem měla po neteři normální šusťákový s „beránkem“.Niki byla v zimě v kombinéze,v dece,v pytli/když byli velký mrazy,tak ještě deku na fusaku/ a na tašce připlou tu slídu.Byla krásně teploučká.
Když budeš mít mimíska v prosinci,dala bych ho do fusaku ještě do rychlozavinovačky.
Pa Naďa

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
922
15.8.05 14:58

Jsi hodná, děkuju za rady.
Mě to vybírání taky moc baví. Určitě do Depema nejdřív brnknu, abych věděla, jaké mají barvy.
Pa a pozdravuj mimi :) .
Berča

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
377
15.8.05 17:00

Berčo,tak Ti přeju ať je mimnko hlavně zdravé a v kočárku se mu líbilo.Moje lumpice je už tak veliká :D :D :D ,máme za 10dnů rok!Někdy se mi zasteskne po maličkém uzlíčku…,ale jedno mimi nám teď bohatě stačí.
Mějte se moc hezky a Niki Vás dva taky zdraví :P
Naďa

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19477
15.8.05 21:12

Ahoj,
ja mam taky Hoco Tornado, barvu Ocean a jsem fakt spokojena. Moje holcicka se narodila na konci rijna, celou zimu se pohodlne vesla v tlustem fusaku(jako ma Nikoleta) a v tasce jsem ji vozila do kvetna, ke konci uz na brise s otevrenym okenkem, moc se ji to libilo. Plastenku mam od kamosky, nejakou starou na golfky, kupodivu skvele sedi, tasku mam no name, neni uplne stejne modra, ale ja ji stejne malokdy pouzivam, moskytieru mam univerzalni. Jo, prehazovaci rukojet mi zatim nikdy nechybela, zatim jsem rada, ze na Juldu vidim, az ji to prestane bavit, otocim korbicku.

Kamaradka ma Hoco Big Foot, sedo-oranzovou kombinaci, je taky spokojena. Prehazovaci rukojet pouziva celkem zridka, snad jen kdyz sviti slunce. Mame stejne stare deti, tak jinak plati to same jako u nas. Jeji kocarek je o malo tezsi(kolecko navic), rekla bych, ze se s Tornadem lip manipuluje. Jako sportak ma Big Foot trochu delsi plochu na lezeni a je vic uzavreny, ale boudicka je trochu dal, nez u Tornada a kdyz je kvuli slunci vic stazena, mimi nevidi poradne ven. U Tornada je kratsi plocha na lezeni(mozna ale jen opticky, ma trochu bliz hrazdicku, nase mimca se tam vejdou stejne), je vic otevreny(ze zacatku jsem mela strach, aby mi nevypadla, ale v pohode) a nase mala se hrozne rada drzi postranni konstrukce, to je docela sikovne. Boudicka myslim lip sedi a da se krasne preklopit tak, ze prehazovaci rukojet kvuli slunci vlastne neni potreba.
Tak to je asi vsechno, nejak jsem se rozepsala.

At dobre vyberes

Mroe

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
922
16.8.05 09:51

Díky Mroe za informace! Už jsem se pro Big foot na 100% rozhodla :) .
Berča

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
18.8.05 11:52

Ahoj, mám Knorr Nizza a jsem moc spokojená, přehazovací rukojeť používám hodně, je bazva do terénu a Adélka si v kočárku lebedí. Tašku, pláštěnku a síťku proti hmyzu jsem koupila zvlášť, taška je od Deltimu, ale nejsem s ní moc spokojená, protože mi pořádně nedrží na cvočkách, když je plná, stála cca 600kč, ale líbila se mi, že je velká, pláštěnka stála tak kolem 400kč a síťka 160kč. Ze začátku se mi zdálo, že kočár má tvrdé pérování, ale po měsíci ježdění se hezky „oklepal“ a je to paráda 8) Složení a uskladnění kočárku je taky bezva, narvali jsme ho i do krátké Felicie 8O Všem hezký den Petra a Adélka :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
378
20.8.05 20:59

Ahojky, my máme Hocco Big Foot a jsme s ním spokojeni. Takže já doporučuji tento. Původně jsme ho chtěli koupit u www.depemo.cz, ale pak jsme ho koupili u www.spuntik.cz (dali nám tam super slevu a sehnali přesně tu barvu, kterou jsme chtěli :P )

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
305
20.8.05 22:16

Ahojky,
taky jsme řešili, jestli HOCO nebo KNORR a nakonec vyhrál Knorr. Viděli jsme je vedle sebe, takže jsme si je mohli porovnat a Knorr mě přijde lepší v tom, že má kvalitnější potah. Přijde mi víc outdoorovej a odolnější než má Hocco. Ty mě přišly takový moc látkový. Stejně tak Hocco má strašně masivní zipy na stříšce a na tašce, což se nám moc nezamlouvalo :? Knorr mi přijde takový elegantnější. Jak se nám osvědčí v praxi se teprve ukáže, protože mimčo přijde až v říjnu. :wink:
Každopádně oba jsou to pěkný teréňáky, takže s nima projedeme všude. :P
Tašku na rukojeť budu kupovat od EMITEXU ( univerzal černá za 433,– )a pláštěnku a síťku univerzál.
Nějaký fusak další kupovat nebudeme, protože v tý tašce je flaušová podložka, kterou můžeš s tím vrškem připnout na fusak a ještě je k tomu nánožník. Koupím si jen na přehoz nějakou flees. deku.
Tak přeju šťastný výběr.

Lukina 32tt

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama