Kočárek I'coo peak air už se nevyrábí?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.01.18 22:15
Kočárek I'coo peak air už se nevyrábí?

Kočárek I'COO peak air už se mi líbí několik let, od chvíle, kdy jsem s ním poprvé jela u kamarádky. Zatím ho nepotřebuju, ale Občas se jim kocham na internetu a teď jsem zjistila, že se nikde neprodává a na stránkách výrobce není ani podobný - natáčecí náprava a velká kola. Už se nevyrábí a ani nebude? :-( nevíte proč? Potkavam ho často, musí být oblíbený když jo má tolik rodičů.

Prosím anonym, těhotná zatím nejsem a nerada bych, aby diskuzi vycmuchal někdo známý a šířil fámy ;-)

Nejnovější recenze z kategorie Kočárky

Reakce:

histep
Závislačka 3657 příspěvků 11.01.18 22:22

Ne, bohuzel uz se rok nevyrabi, ale proc, to by ti mohl rict jedine vyrobce.

Petrusska007
Ukecaná baba ;) 1220 příspěvků 11.01.18 22:23
@Anonymní píše:
Kočárek I'COO peak air už se mi líbí několik let, od chvíle, kdy jsem s ním poprvé jela u kamarádky. Zatím ho nepotřebuju, ale Občas se jim kocham na internetu a teď jsem zjistila, že se nikde neprodává a na stránkách výrobce není ani podobný - natáčecí náprava a velká kola. Už se nevyrábí a ani nebude? :-( nevíte proč? Potkavam ho často, musí být oblíbený když jo má tolik rodičů.Prosím anonym, těhotná zatím nejsem a nerada bych, aby diskuzi vycmuchal někdo známý a šířil fámy ;-)

Ahoj, já mám icoo peak air už třetím rokem a byl problém jej sehnat už i v roce 2014-2015. Je to německým dovozcem, u nás má výhradní dovoz tuším jen obchod Handy v Praze. Vzdy je období, kdy jsou naskladněny, ale taky hned rozprodány :,(. Pak zase trvá skoro 2,3,4 měsíce, než dojdou další. Tak mi to alespoň říkali v Handy. Nevím, proč tu nemá větší naskladneni a zastoupení, je to škoda, nejspíš se prioritně vyváží z Německa spíš do západní Evropy než na východ.

mooch
Extra třída :D 13743 příspěvků 11.01.18 22:24

Stejně tak Mutsy Urban rider - stejný princip otáčecí nápravy (akorát zadní). Naprosto nedostižné modely. Každopádně kvalitní kočáry, neboj se případně koupit z druhé ruky.

Petrusska007
Ukecaná baba ;) 1220 příspěvků 11.01.18 22:26
@histep píše:
Ne, bohuzel uz se rok nevyrabi, ale proc, to by ti mohl rict jedine vyrobce.

To se mi zda divné, že by opravdu definitivně ukončili výrobu takhle úspěšného kočárku… no… ale… možné je všechno :nevim:

histep
Závislačka 3657 příspěvků 11.01.18 22:34

@Petrusska007 Neda se koupit uz ani v Nemecku a fakt se nevyrabi. Bohuzel, protoze byl dokonaly…

Petrusska007
Ukecaná baba ;) 1220 příspěvků 11.01.18 22:38
@histep píše:
@Petrusska007 Neda se koupit uz ani v Nemecku a fakt se nevyrabi. Bohuzel, protoze byl dokonaly…

Mno, to byl… a stále je :palec:

Ještě, že jsem ho stihla koupit před těmi 3 roky… za měsíc v něm budeme vozit druhé mimino a je pořád dokonalý… takový SUV kočár ;)

Škoda ho :think:

Adinka_2012
Závislačka 2603 příspěvků 8 inzerátů 12.01.18 05:43

Jé, tak to jsem ráda, že jsem ho stihla, teda kupovala jsem v roce 2012, vydržel 2 děti s přehledem, opravdu skvělý kočárek…teď teda prodávám, není kde skladovat celou 3kombinaci s příslušenstvím… kdybych snad ještě jednou kočárek potřebovala (opravdu doufám, že ne), tak nevím, co jaký bych si tedy vybrala.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

Články z Expres.cz

Fanoušci se bijí za Arichtevu: Tomicová nemá ve finále co dělat!

Není na světě člověk ten, aby se zavděčil lidem všem. Na vlastní kůži to... číst dále >

Trapas Nováka z SPD: Místo žluté vesty si vzal oranžovou, lidé ho mají za popeláře

Chtěl ukázat, jaký je rebel, místo toho se ale politik Vítězslav Novák z SPD... číst dále >

Články z Ona Dnes

Chtěla jsem se zbavit manželovy milenky. Krize je za námi, doufá Jana

Příběh o manželově nevěře, podobný tisícům jiných, vypráví osmatřicetiletá... číst dále >

Pomozte nadšené sportovkyni Natálce k bezbolestnému pohybu a nové protéze

Jednou by chtěla být veterinářkou, ze všeho nejvíc však čtrnáctiletá Natálie... číst dále >