Kočárek I'coo peak air už se nevyrábí?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.01.18 22:15
Kočárek I'coo peak air už se nevyrábí?

Kočárek I'COO peak air už se mi líbí několik let, od chvíle, kdy jsem s ním poprvé jela u kamarádky. Zatím ho nepotřebuju, ale Občas se jim kocham na internetu a teď jsem zjistila, že se nikde neprodává a na stránkách výrobce není ani podobný - natáčecí náprava a velká kola. Už se nevyrábí a ani nebude? :-( nevíte proč? Potkavam ho často, musí být oblíbený když jo má tolik rodičů.

Prosím anonym, těhotná zatím nejsem a nerada bych, aby diskuzi vycmuchal někdo známý a šířil fámy ;-)

Nejnovější recenze z kategorie Kočárky

Reklama

Reakce:

histep
Závislačka 2890 příspěvků 11.01.18 22:22

Ne, bohuzel uz se rok nevyrabi, ale proc, to by ti mohl rict jedine vyrobce.

Petrusska007
Ukecaná baba ;) 1182 příspěvků 11.01.18 22:23
@Anonymní píše:
Kočárek I'COO peak air už se mi líbí několik let, od chvíle, kdy jsem s ním poprvé jela u kamarádky. Zatím ho nepotřebuju, ale Občas se jim kocham na internetu a teď jsem zjistila, že se nikde neprodává a na stránkách výrobce není ani podobný - natáčecí náprava a velká kola. Už se nevyrábí a ani nebude? :-( nevíte proč? Potkavam ho často, musí být oblíbený když jo má tolik rodičů.Prosím anonym, těhotná zatím nejsem a nerada bych, aby diskuzi vycmuchal někdo známý a šířil fámy ;-)

Ahoj, já mám icoo peak air už třetím rokem a byl problém jej sehnat už i v roce 2014-2015. Je to německým dovozcem, u nás má výhradní dovoz tuším jen obchod Handy v Praze. Vzdy je období, kdy jsou naskladněny, ale taky hned rozprodány :,(. Pak zase trvá skoro 2,3,4 měsíce, než dojdou další. Tak mi to alespoň říkali v Handy. Nevím, proč tu nemá větší naskladneni a zastoupení, je to škoda, nejspíš se prioritně vyváží z Německa spíš do západní Evropy než na východ.

mooch
Extra třída :D 13688 příspěvků 11.01.18 22:24

Stejně tak Mutsy Urban rider - stejný princip otáčecí nápravy (akorát zadní). Naprosto nedostižné modely. Každopádně kvalitní kočáry, neboj se případně koupit z druhé ruky.

Petrusska007
Ukecaná baba ;) 1182 příspěvků 11.01.18 22:26
@histep píše:
Ne, bohuzel uz se rok nevyrabi, ale proc, to by ti mohl rict jedine vyrobce.

To se mi zda divné, že by opravdu definitivně ukončili výrobu takhle úspěšného kočárku… no… ale… možné je všechno :nevim:

histep
Závislačka 2890 příspěvků 11.01.18 22:34

@Petrusska007 Neda se koupit uz ani v Nemecku a fakt se nevyrabi. Bohuzel, protoze byl dokonaly…

Petrusska007
Ukecaná baba ;) 1182 příspěvků 11.01.18 22:38
@histep píše:
@Petrusska007 Neda se koupit uz ani v Nemecku a fakt se nevyrabi. Bohuzel, protoze byl dokonaly…

Mno, to byl… a stále je :palec:

Ještě, že jsem ho stihla koupit před těmi 3 roky… za měsíc v něm budeme vozit druhé mimino a je pořád dokonalý… takový SUV kočár ;)

Škoda ho :think:

Adinka_2012
Závislačka 2593 příspěvků 10 inzerátů 12.01.18 05:43

Jé, tak to jsem ráda, že jsem ho stihla, teda kupovala jsem v roce 2012, vydržel 2 děti s přehledem, opravdu skvělý kočárek…teď teda prodávám, není kde skladovat celou 3kombinaci s příslušenstvím… kdybych snad ještě jednou kočárek potřebovala (opravdu doufám, že ne), tak nevím, co jaký bych si tedy vybrala.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Do první třídy jedině s kvalitní aktovkou. Víte, na co si dát při výběru pozor?

Prázdniny pomalu končí a blíží se začátek školního roku, pro mnohé děti... číst dále >

Články z Expres.cz

Angela se našla! Po deseti dnech se objevila ve Španělsku, manželská krize se nekoná

Celé Německo minulý týden spekulovalo, kde se nachází kancléřka Angela... číst dále >

Hořká kapka pro Thomase Marklea: Matka Meghan se stěhuje do Londýna!

O Meghan Markle (37) se v posledních měsících dozvídáme především kvůli... číst dále >

Články z Ona Dnes

Soutěž Léto v plavkách: hlasujte pro vítěze druhého kola!

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Příběh Věry: Nedokážu se vyrovnat s rozvodem

Rozvedla jsem se po desetiletém naprosto nefunkčním vztahu. Mám teď skvělého... číst dále >

Reklama