Kočárek - Inglesina Quad - jaký je v terénu?

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
LUCINKA58
Kecalka 334 příspěvků 26.01.15 16:30
kočárek Inglesina Quad zkušenosti

Ahojky holky, co říkáte na tento kočárek http://www.inglesina.cz/…glesina-quad Právě stal mým novým favoritem :-) A nemáte ho náhodou někdo abyste mi řekl jaký je a jak se s ním jezdí na asfaltu a taky jak se ovládá i v terénu? Díky moc všem za odpovědi. Lucka

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Claire00
Ukecaná baba ;) 1524 příspěvků 26.01.15 17:01

Ahoj. Mám jen spodek Quad, jelikož se mi nelíbila barevná kombinace. Prostě mi tam vadila šedivá jakoby tepláková látka. Horejšek mám Trilogy celý set. Kočárek se výborně ovládá jednou rukou, je velmi lehký a dobře se skládá do auta. Ve sněhu taky nejsou problémy. Jezdím s ním teprve krátce, ale jsem spokojená. Splnuje vše, co jsem od kočárku požadovala.

Lonette
Závislačka 2698 příspěvků 26.01.15 17:08

Má jej kamarádka, já mám inglesinu vittoriu. Je lehký, korbička má přijatelnou velikost, i do podvozku se vejdou věci (méně než do mojí inglesiny, ale pořád lepší než třeba do boogaboo). Kamarádka má tu šedou kombinaci. Co je nevýhoda, že nemá nastavitelný držadlo, takže pokud jste s manželem vysocí, může to být pro vás problém. Kamarádka má 175 cm a je to v pohodě. Samozřejmě ty plastový kolečka trochu víc drncají na kostkách a nejsou úplně terénní a nehoupou tolik jako třebamoje inglesina vittoria.

LUCINKA58
Kecalka 334 příspěvků 26.01.15 17:54

Já se dívala, že Quad má nastavitelný držadlo. Teda já mám svých klasických 165 cm, takže u mě problém není, ale manžel má 192 :-) Asi budeme muset jít vybrat spolu, aby si to taky vyzkoušel :-)

Claire00
Ukecaná baba ;) 1524 příspěvků 26.01.15 17:58

@LUCINKA58 mám nastavitelné držadlo. :) Určitě je lepší jet do obchodu si kočárek vyzkoušet a podívat se na barevné kombinace.

LUCINKA58
Kecalka 334 příspěvků 26.01.15 19:30

@Claire00 Díky moc - mě se stejně líbí nejvíc barevná kombinace SAND :-) Takový univerzální jak pro holčičku tak pro chlapečka :-) A můžu se zeptat jak se Ti s tím jezdí?

Lonette
Závislačka 2698 příspěvků 26.01.15 20:01

@Claire00 tak to je zvláštní, protože kamarádce to nejde nastavovat. Musím se na to kouknout, uvidím jí v pátek.

Claire00
Ukecaná baba ;) 1524 příspěvků 27.01.15 20:39

@LUCINKA58 Pěkná kombinace. :palec: To je z nové kolekce 2015. Jezdí se mi velmi dobře, jelikož kočárek je lehký a lehce ovladatelný. Zatím jezdíme ve městě a v parcích. V opravdové terénu jsem ho zatím nezkoušela, ale pražské chodníky jsou někdy horší než tankodrom. :mrgreen: Spodek se dobře skládá a rozkládá, stačí jedna ruka :D. Jezdím hodně autem, takže jedno z hlavních kritérií bylo, abych spodek lekce složila a rozložila a byla schopna ho zvednout do kufru. V obchodech jsme zkoušeli hodně kočárků a kombinací, ale většina jde špatně rozkládat. Nehledě na to, že u většiny kočárků jsem nebyla schopna uzvednout spodek, natož ho naložit do kufru. U Inglesiny v porovnání s ostatními, jde nasazovat korba, autosedačka i sporták velmi hladce, ikdyž nemám moc síly. U ostatních značek jsem měla velké problémy.

LUCINKA58
Kecalka 334 příspěvků 27.01.15 20:57

@Claire00 Ahojky, děkuju moc za informace :-) Já právě taky požaduju, aby byl rychle a dobře rozhoženej a zase složenej a abych ho nahodila do kufru. Primárně s ním asi budu taky jezdit po ulici v Brně, ale mám takovou oblíbenou cestu u nás do lesíka a tam se mi asi sportovnější podvozek bude náramně hodit, protože je to samej kořen :-) A s manželem taky rádi chodíme do terénu na procházky, tak abychom mohli i spolu na procházky :-) A můžu se zeptat jak je to s údržbou a taky jak velká je korba kočárku pro miminko? Malej se nám narodí v létě, tak jestli mi vydrží i na zimu, nebo jestli ho budu muset dávat už do sporťáku :-) Díky moc za rady :-)

Claire00
Ukecaná baba ;) 1524 příspěvků 27.01.15 21:41

@LUCINKA58 S údržbou moc neporadím, jelikož mám šestitýdenní miminko. Sice chodíme každý den ven, ale kočár je pořád nový. Už se mi stačilo vylít trochu latte na látku, ale to se jen setřelo mokrým hadrem.
Se zimním fusakem u většího dítka bohužel neporadím :(
V setu je i pláštěnka, ale pozor je jen na sporták, což jsem zjistila, když začalo sněžit a já se mylně domnívala, že mám pláštěnku na korbu. :oops: To je potřeba dokoupit zvlášt.

LUCINKA58
Kecalka 334 příspěvků 28.01.15 08:15

@Claire00 Jééééé, moc gratuluju :-) A moc děkuju za info :-) Tak každopádně přeju, ať si miminko i kočárek pořádně užíváš :-) O pláštěnce vím - to se dokoupí, ale děkuju. Joooo a zeptám se - fusak na sporťák byl taky v ceně nebo se musí dokupovat? A můžu mít ještě jednu otázečku? Jakou máš barevnou kombinaci?

Claire00
Ukecaná baba ;) 1524 příspěvků 29.01.15 19:58

@LUCINKA58 Děkuju :kytka: Fusak není ve výbavě. Sporták je včetně nánožníku. Ten vypadá teple, ale bude potřeba do něj fusak dávat.
Kombinaci jsem nakonec vybrala caffe. https://www.youtube.com/watch?…
Přeji Ti krásně a pohodové těhotenství a hlavně zdravé miminko.

LUCINKA58
Kecalka 334 příspěvků 30.01.15 07:40

@Claire00 Děkuju moc za všechny odpovědi, jsi zlatá :-) Já si myslím, že sice není z nejlevnějších, ale ani ne z nejdražších, takže se určitě vyplatí do kočárku zainvestovat :-) A Quad mi zatím fakt vyhrává na plné čáře :-)

MartMade
Nováček 1 příspěvek 14.03.15 00:12

Ahoj. Nevím zda je to jeste aktuální nebo již jsi šťastnou majitelkou nového kočárku, ale možná se bude můj příspěvek hodit i dalším. Máme QUAD, hned prvni model 2014, který přijel do ČR. Byla jsem docela střelec protože samozřejmě na netu nebyla k dispozici žádná recenze. S kočárkem jsme celkem spokojeni i kdyz je to můj prvni kočárek a tak nemám zádné srovnání. Jen par poznatků, které máme (používáme každy den od dubna 2014): u hluboké korby je úplne na prd polohovani na zvednutí hlavičky miminka. Zvedá se cela deska, ale jen na takovém plastovem udělatku které vede středem zvedané podložky. Takže kdyz se mimco prekulí na bok tak se cela ta podložka sesune na stranu. Malý byl hodně pobliónek, takže jsme zvedat museli, ale dávali jsme pod tu podložku ručníky. Jezdíme hodně v terénu. S hlubokou korbou doporučuji zaaretovat přední kolečka a stejně tak i pri jízdě se sportakem kdyz je mimco čelem k vám. Kdyz uz jezdíte se sportakem tak, aby mimčo koukalo dopředu tak je jízda v terénu (i horském) v pohodě. Těžiště je více na zadních kolečkách a kočár se rázem stane o mnoho lépe ovladatelnejsim. Madlo se polohovat dá - nedá se vytáhnout. Polohuje se do čtyř pozic na kloubu. Mam 183 cm a upřímně bych snesla madlo výš. Plastenka na sportak se dá použit jen pokud není zrovna nandán nánožník. Uchycuje se totiž do stejných cvoku jako právě nánožník. Máme nejoriginální pláštěnku kterou jsem používala i na hlubokou korbu a v pohodě. Kosík pod kočárkem je tak akorát na bundu kdyz se nečekaně oteplí. S velkým nákupem moc nepocitejte :). Šrouby, které jsou na podvozku a drží rám kde se rozkládá (resp. Rám tvořící osu k rozkladacimu madlu) je potřeba čas od času přitáhnout. Jednou jsme na to chvíli zapomněli a uz jsem jela do servisu pro nový šroub. Rozkládání/skládání - super bez výhrad. Za mě mohu celkem doporučit. Ja jsem se rozhodovala mezi Teutonií a Quadem a jsem rada ze ho mam. Segre ma ve stejný čas novou Teutoniii a uz s ni měla mnoho problémů. U nas za rok používáni jediný ztraceny šroub. Máma černo/šedou kombinaci. Porad se mi líbí i po roce.

LUCINKA58
Kecalka 334 příspěvků 14.03.15 07:23

@MartMade Děkuji moc za recenzi kočárku :-) My ho máme objednaný a dodají nám ho v červnu (abych ho neměla dlouho před porodem doma). Jinak jsme šli do quad bike podvozku a do setu Ottuto - ten mi přišel tak trošku elegantnější a měl by mít lépe čistitelný potahy. Je fakt, že já mám 165cm, ale můj manžel 195, takže jsme ho šli fyzicky i vyzkoušet na veletrh a pro mě v pohodě, manžel by potřeboval to madlo trošku výš, ale zase on ten kočárek tak často vozit nebude, takže jsme nakonec do něho šli :-)

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama