Reklama

Kočárek Jedo Trim 2017 - máte některá?

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.11.17 15:57
Kočárek Jedo Trim 2017 - máte některá?

Ahoj, prosím podělte se se zkušenostmi, jestli máte někdo tento kočárek - případně i starší typ. Děkuji moc =)

Reklama

Reakce:

Wer_va
Nováček 9 příspěvků 16.01.18 12:47

Ahoj holky, tak co? Je tady někdo kdo má tenhle kočárek? Taky uvažujeme o Jedo Trim, akorát jsem nikde nenašla pořádne recenze. ;)

Ivicek123
Nováček 3 příspěvky 1 inzerát 22.01.18 20:41

Ahoj prodávám tento kočárek tady na bazaru. Byli jsme s ním naprosto spokojeni. Můžu doporučit. žádnou výhradu nemám.

Wer_va
Nováček 9 příspěvků 22.01.18 21:24

Tak to je super a korba je dost velká? Dám do toho fusak a půl roční miminko? :)

Ivicek123
Nováček 3 příspěvky 1 inzerát 22.01.18 22:33

Dle výrobce má 86 cm což si myslím, že je jeden z větší. Na konci se korba nezužuje je pořád stejně široká. Syn byl v tomto kočárku do 7 měsíců, než z něj vylezl (uměl stát dřív jak sedět) a naprosto v pohodě když byl miminko měl tam fusak a dvě deky a spoustu místa. Myslím, že je to jeden z těch větších. Kamarádka měla baby design a ten se právě zužoval dole a musela dát dceru už ve 4 měsícíh do sportáku protože se jí tam nevešla. Záleží taky jak velké budete mít mimčo.. Pokud byste chtěli a líbí se Vám ten náš můžeme se domluvit i na ceně. Je stále v záruce a vypadá jako nový.

Wer_va
Nováček 9 příspěvků 23.01.18 10:08

No tak to je super. Co jsme koukali na kočárky, tak vážně má JEDO největší korby. Všechny ostatní mi přijdou hrozně malé. A zúžené jak píšete a to je potom o ničem, protože korbička moc dlouho neposlouzi. Děkuji za nabídku, ale my chceme s manželem kočárek koupit nový. Už máme právě i vyhlidnuty, ale ještě sbíráme nějaké informace ať to třeba neunahlime. A ještě se zeptam, odpružení kočárku? A kola? Tam jsou gelová, takže by snad problém být neměl že?

Ivicek123
Nováček 3 příspěvky 1 inzerát 23.01.18 20:48

Odpruzeni u tohoto typu je ale neni moc houpaci kola jsou gelova takze se nikdy nepropichly ale nedelali ramus a jelo to mekkce. Tak to je skoda kocar je skoro jako novy a vnitrek se da prat.

Wer_va
Nováček 9 příspěvků 23.01.18 20:55

Jojo, tak děkuji za informace. :palec:

AkinomB
Stálice 97 příspěvků 17.03.18 08:18

@Ivicek123 dobry den, rozhoduji se nad podvozkem trim a koda. Trim je hezci i ma hezci korbu a podle me pohodlnejsi sportak…koda je levnejsi a byl mi doporucen do vetsiho terenu…potrebuji prave aby kocar zvladl i polnacku a lepsi lesni cestu popripade sníh…a tak se nedokazu rozhodnout. Zvladne tyto podminky trim? Budu moc vdecna za odpoved…

Helca88
Nováček 2 příspěvky 15.04.18 23:06
Jedo Trim M-line

Ahojte, uvažuji o koupi tohoto kočárku, ale překvapila mě délka sporťáku, píši 62cm, přijde mi krátká, máte některá doma tento kočár? Děkuji ;)

Helca88
Nováček 2 příspěvky 15.04.18 23:08
@Helca88 píše:
Ahojte, uvažuji o koupi tohoto kočárku, ale překvapila mě délka sporťáku, píši 62cm, přijde mi krátká, máte některá doma tento kočár? Děkuji ;)
A

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Konec rodin, odvlečené děti a vláda gayů? O tom Istanbulská úmluva opravdu není

Istanbulská úmluva. Termín, který oživl po vystoupení monsignora Petra Piťhy.... číst dále >

Nejnechutnější Prostřeno všech dob? Tady opravdu jíst nechcete!

Pokud jste si mysleli, že vás již nic nepřekvapí, nenechte si ujít aktuální... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >

Potraviny, které vám na podzim pomohou s hubnutím i posílením imunity

Když chcete zhubnout, je právě podzim ideálním obdobím pro začátek diety.... číst dále >