Kočarek JOIE Litetrax 4 Air nebo VALCO baby snap 4?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kattri
Nováček 7 příspěvků 19.03.18 14:04
kočarek JOIE Litetrax 4 Air nebo VALCO baby snap 4?

Holky potřebuju poradit. Chci so pořídit sportovní kočarek pro dcerku a je toho tolik, že jsem naprosto bezradna. Kamarádky mi nějaky doporučily a nakonec se mi zalíbily tyhle dva JOIE Litetrax 4 Air nebo VALCO baby snap 4?? Mate některá? Pro který se mám rozhodnout? Případně máte ještě některé lepší, který by byl polohovatelny do lehu a hlavně se mi vlezl do malého auta :think: :think:

Reklama

Reakce:

Pidulka1991
Závislačka 2559 příspěvků 19.03.18 14:27

Mela jsem v ruce oba a koupila jsem JOIE, ale Valco je lehci, ma vetsi kosik a lepsi skladani. JOIE ma lepsi brzdu, delsi strechu a odpruzeni v terenu a na kocicich hlavach ocenis.

Dandinkaaa
Kecalka 164 příspěvků 19.03.18 21:08

Tak hlavne se rozhodni jestli chces nafukovaci ci gelova kola, to je velky rozdil. A taky jestli ma byt sportak odpruzeny. Snap i joie maji v moznostech i nafukovaci kola, ale jsou pak drazsi. Nejsou ale odpruzene, tech je fakt malo a navic odpruzeni jako u klasickeho 2v1 asi zadny nedosahne. Jak dlouho minis kocar pouzivat? Snap je celkem maly, takze pokud nemas prcka, tak ti asi dlouho nevydrzi. Ja resila ty same kocary, ale nakonec vzala Street, ma nejdelsi operku zad a je prostorny. Muzes koupit variantu Air, ale neni odpruzeny jak ty 2. 8)
Uprava. Ted jsem cetla ze joie air je odpruzeny. :mrgreen:

Kattri
Nováček 7 příspěvků 25.03.18 20:10

@Dandinkaaa mam dcerku 9 měsíců a chci ho hlavně, aby se vlezl do auta a nevážil tunu. Ted mam casualplay a to je peklo ho narvat do auta a hlavně su pak jak čuně a nadru se. Určitě chci gumové kola…nad odpružením sem nepremyslela…hlavni je pro me, aby se vlezl to auta, nevazil runu a hlavne se dal polohovat az do lehu. Chci ho asi tak do dvou let max. Takze na 1,3 roku :D

Dandinkaaa
Kecalka 164 příspěvků 25.03.18 20:16

@Kattri Tak kvuli skladnosti a vaze v tvem pripade bych zvolila snap. Sice ho ma kazdy, ale zas je vyhoda, ze muzes vybrat slusnou ojetinu. Koukni na bazarky, je jich mraky. :mrgreen:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tatínci youtubeři: Divočiny, co mámy raději nevidí

Čas se svými dětmi tráví před kamerou, královsky se u toho baví... a přitom... číst dále >

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Články z Expres.cz

To se nepovedlo! Patrasová si pochvalovala festival, kde zemřel mladý chlapeček

Chtěla fanouškům ukázat, jak moc si to užila. Místo toho si ale uřízla... číst dále >

Ženy kolem slavného boxera Rockyho: Které z nich se to vymklo z rukou?

Představitel bájného boxera Rockyho byl na mušce naposledy před pár týdny,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sára Saudková: Dědeček Jan je pro mé děti něco jako paní Columbová

Žila s fotografem Janem Saudkem, dnes vychovává čtyři děti s jeho synem... číst dále >

Po prvním porodu u mě propukla roztroušená skleróza i Crohnova choroba

Je mi třiačtyřicet let, mám dvě děti a po porodu dcery se u mě začaly... číst dále >

Reklama