Kočárek Joie Mytrax zkušenost

478
29.3.17 11:12

Kočárek Joie Mytrax zkušenost

Prosím máte někdo jakoukoli zkušenost s kočárkem Joie Mytrax? https://www.joiebaby.info/…astnosti.php

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

20.4.17 18:07

Mám Mytrax nově - týden. Původně jsem šla pro Litetrax, ale odešla s Mytraxem. Má navíc nafukovací kolečka, vzadu odpružená a hlavně nastavitelnou rukojeť.
V ceně je u pláštěnka a držák na pití. Nevidím žádné nedostatky. Složí se jednou rukou, boudička ochrání dítě i pomalu při západu slunce. Neklouže v něm malej (jako např. ve Valco) a ještě se mi líbí :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.5.17 21:08

Mytrax

Koukam po nem uz co vysel. Prosim je hodne těžký? Můžete prosim dat nejake foto?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
711
6.5.17 22:54

Holky nemate některá? Jaky je? :nevim: je vhodny do terenu? Projede snih? Diky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
478
7.5.17 23:32

@murkyf @VerdisVe kocarek jsem nakonec poridila, tezky je tak stredne- jsou lehci ale i mnohem těžší v porovnani s kočárkem z trojkombinace mi prijde lehky… Jestli projede snih netusim, ale primereny teren louka, nezpevnena cesta zvlada dobre. Mame ho cca mesic a zatim jsme spokojeni, jedine co bych vytkla je, ze na kočičích hlavach atd trochu rachta, ale neni to nic hrozneho

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
711
8.5.17 09:01
@hanula23 píše:
@murkyf @VerdisVe kocarek jsem nakonec poridila, tezky je tak stredne- jsou lehci ale i mnohem těžší v porovnani s kočárkem z trojkombinace mi prijde lehky… Jestli projede snih netusim, ale primereny teren louka, nezpevnena cesta zvlada dobre. Mame ho cca mesic a zatim jsme spokojeni, jedine co bych vytkla je, ze na kočičích hlavach atd trochu rachta, ale neni to nic hrozneho

Dekuju!!! Ja porad premyslim jestli koupit britax go a připlatit anebo jestli Joie by stacil.. Moc se mi libi.. :nevim: tak at ti dobre slouzi!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
478
8.5.17 22:04

@murkyf to tezko rict- britax go sem osobne nevidela- i kdyz bych predpokladala, ze v tehle cenové relaci bude hodne kvalitní… Ja mela finanční strop do cca 8 tisic a rozhodovala jsem se mezi britaxem b- motion a timto. Nakonec zvítězil mytrax. Na rovinu dokonaly kocarek neexistuje, chce to zvazit, kazdy ma + i -. Tak šťastnou ruku pri výběru
:kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.5.17 00:53

Ja sla puvodne pro Britax b-motion a domu jsem si odnesla Joie :D Britax je hodne tezky a nema polohovani nohou. Navic rozhodlo i prislusenstvi - Joie dava plastenku a drzak na piti a striska je rovnez v cene.
Mile me prekvapil v terenu - zvladne hodne (ale fakt ze hodne!) rozbitou cestu, ktera je samy kamen. A to jsem ji projela bez aretace. :palec: V tom jsem ho podcenovala a rikala si, ze budu jezdit tuto cestu starym kocarem.
Jedine co jsem zatim vypozorovala a drobet mi vadi je, ze obcas (za cestu se mi to stalo dvakrat) tahne do jedne strany. Tak budu muset rict tatkovi, at na to mrkne, jestli nejsou blbe nasazena kola. A v prodejne rikali, ze to chce drobet promazat, coz jsem take neucinila, tak to je mozna take tim. A nebo proste na to otaceni prednich kolecek nejsem zvykla (nase Inglesina je ma na pevno) a kocarky to s timto systemem delaji. :think:
Uvidime casem, jak se Joie osvedci. Mame za sebou jen jednu testovaci jizdu.
PS: Zatim se libi i malemu. Lebedi si tam jak nejaky baron ;) :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.5.17 00:55
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
580
18.6.17 12:44

Také nad ním přemýšlím - jste stále spokojení? Nějaké aktuální info? :-) Dá se složit, když je v něm podložka? Díky :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.6.17 08:26

Za me stale spokojenost :palec: Do strany jiz netahne - nejspis to bylo tim, nez se zajel. Kola jsou totiz bezudrzbova
a nepromazavaji se ???? Jde slozit i s velkym mnozstvim veci v kosiku - staci jen dopomoci pacce rukou, aby zaklapla (jinak to dela automaticky). Takze u me ma zatim jednicku s hvezdickou :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
478
19.6.17 09:48

Tak za me stale spokojenost - zrovna o vikendu jsem mela v ruce na navsteve polsky sportak z trojkombinace a golfky celkem zname kvalitní značky a uvedomila jsem si m, jak mame skvělý- dobre ovladatelny kočárek ( mytrax) :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2
28.6.17 16:21

Ahoj, aktuálně řeším úplně to samé, stopro jsem byla přesvědčená, že jdu do Britax B-motion 4 plus a když jsem ho viděla naživo, tak strašně váhám, jestli nejít radši do Joie. Původně jsem koukala na Litetrax, protože o Mytraxu jsem neměla tušení. Co jsem tak vyčetla, tak Mytrax má lepší kola než Litetrax? ale nevím, jestli jde Mytrax dát do úplného sedu a lehu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.6.17 09:39

Ahoj, také přemýšlím o koupi kočárku Mytrax, nejdříve jsem byla rozhodnutá pro Valco sport (s nafoukovacíma kolama), ale u tohoto se mi líbí velká stříška, odpružení a příslušenství v ceně. U Valca zase, že se šijí spousty doplňků, včetně nových stříšek, dobrá prodejnost a o trošku se mi líbí víc. Na Mytrax jsem četla špatné recenze ohledně nějakého drnčení a skřípání :think:

@SariMa Do úplného určitě lehu ano, sedu myslím taky, ale nemám ho, to soudím dle videí. Už jsi se rozhodla nebo ještě pořád váháš jako já?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.7.17 18:56

Joie Mytrax

Ahoj všem, včera jsme pořídili Joie Mytrax. Původně jsem jela pro Britax Motion Plus, Ale ten je hodně těžký a obrovský. JOIE je fajn kočárek, skvělá stříska, jde do lehu. Dnes jsme dali první testovací jízdu lesem a je pravda, že přední kola drncají. Dokonce jsem se vrátila do prodejny a pán kola promazal, takze pokud o něm uvažujete, doporucuji namazat vazelínou. Bylo mi řečeno, že každý považuje za drncani něco jiného, ale mne to teda vadí. Ale za mne jediné mínus. Projela jsem uplne vse a na chodniku slyset nic neni. Ta kolečka mi přijdou jakoby byla výše nad zemi, což u nás může být i tím, že dcera je malinká a hubena a pry ho tolik nezatizi. Kazdopadne to pry jde vyresit pripadnou vymenou kol- pockam a uvidim. Máme jeste Joolz Day a porovnat tyhle dva kočáry opravdu nejde i kvuli cene. Jinak by JOIE byl naprosto dokonalý sportovni a skladny kočár. Složit jde zcela tak jak je a jednou rukou a postaví se na zem. Skladnost super! Plastenka ( není moc skladna) a drzak na lahve jsou v ceně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama