Kočárek Knorr Classic - Precioso

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
eviella
Povídálka 17 příspěvků 05.11.18 10:20
Kočárek Knorr Classic - Precioso

Ahoj holky :mavam:
Mám sice ještě čas, ale už hledám vhodný kočárek, který by nestál majlant a zároveň byl pěkný.
Zaujal mě tento klasický černý od značky Knorr, ale váhám. Nemáte s ním některá zkušenosti? Na tenhle typ jsem žádné recenze nenašla a ráda bych si o něm něco přečetla, než se vrhnu do jeho koupě :D. Moc děkuji :mavam:

Nejnovější recenze z kategorie Kočárky

Reakce:
Alani
Závislačka 3324 příspěvků 1 inzerát 10.01.19 11:49

Ahojky,
nevím, do jaké míry je příspěvek aktuální, zřejmě už máš kočárek vybraný, ale stejně by mě zajímalo, jestli se ti podařilo o Knorr něco zjistit? Já mám pocit, že Knorr Baby bude nějaká větev polského Taka, protože třeba Knorr Voletto je Tako Laret. Ale žádný z aktuálních kočárků Tako není stejný jako ten Precioso. Nejpodobnější mu je asi Tako Ballila, ale ten Precioso je za mě teda hezčí :srdce: Ale recenze tady v Čechách na něj asi nebudou, leda by si ho někdo dovezl z Německa…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Reportáž: Izera v televizi nechtěli, divadla ale kvůli němu praskají ve švech

Málokterý český komik se těší takové popularitě jako Zdeněk Izer (52). I... číst dále >

Trest za autonehodu? Lucie Gelemová vystřídala v rodině Dádu Patrasovou

Herečce Dagmar Patrasové (62) se celý život bortí přímo pod rukama. Nejenže... číst dále >

Články z Ona Dnes

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >