Kočárek Knorr vaše zkušenosti, prosím!

1939
2.8.13 17:50

Kočárek KNORR vaše zkušenosti,prosííím!

Prosím vás ty, které máte zkušenosti se značkou kočárků Knorr, zda byste mi napsaly jak jste spokojené s touto značkou, popř. mouchy, postřehy. Diskuze tu nějaké byly a pročetla jsem je, ale jednalo se hlavně o Knorr Nizza, ta větší čtyřkolka. Já jsem si vyhlédla model na fotu níže…je mi jasné, že ho asi moc lidí zatím nebude mít, když je to model 2013, ale kdyby měl někdo zkušenosti s modely, které nemají všechna 4 kola velká a mají přední otočná, tak budu ráda.

Ještě by mě zajímala skladnost kočárku, zrovna u tohoto jsem nikde nenašla obrázek složeného podvozku, atd.

Zatím jsem četla, že jsou to kočárky poměrně kvalitní, schopné odvozit více dětí…nechci se nechat unést, ale popravdě si říkám, že německý výrobek by nemusel být špatný.

Moc díky za názory a komentáře :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

21860
2.8.13 18:03

OT, ale je to ta stejná značka co dělá podravku, nebo je to jen shoda „jmen“? :think: :nevim:

Jinak zkušensot nemám, ale vypadá celkem fajnově, ne jak ty kočárky od jedněch našich sousedů :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1939
2.8.13 18:12

@Seizdra shoda jmen…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1939
2.8.13 19:20

Nikdo nemáte zkušenosti?? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31603
2.8.13 20:01

Nemám, ale přemýšlím, jak moc je to odpružené, takhle zjedné fotky mi to moc nepřijde :think:
Mám lehounký neodpružený sporťáček od ABC design, pro větší dítě tak od 6m je fajn, ale vezla jsem v tom miminko a při jakékoliv nerovnosti tam lítalo jak nudle v bandě, po dlažebních kostkách bych ho tehdy nejradši nesla :zed: Tak aby to nebylo podobné.
Jinak já už asi dva roky čumim po Knorr joggy s, štve mě, že jsem ho neviděla na živo, dokud jsem vybírala sporťák, líbí se mi, reference jsou velice dobré, podle mě Knorr je kvalita za rozumnou cenu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1939
2.8.13 20:22

@Gladys Díky! S tím odpružením je to právě těžké…mám teď Mutsy, je to teréňák, ale třeba v hluboké korbě mi dcera taky pěkně drncala, matrace v korbičce nebyla kdovíjak měkká. Tak si říkám, že pokud bych si nevybrala vyloženě hopací klasiku, tak nevím nevím. Jenže potřebujeme skladný kočárek, ale zase chci ať si další mimčo pohodlně lehne a vleze se do korby co nejdéle a i sport verze aby byla do úplného lehu. Tak nevím, ale určitě chci zajít někde kde ho mají, abych si zkusila povozit, těžko ale říct, zda takovou prodejnu najdu :think: mají ho akorát v Malvíkovi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31603
2.8.13 20:30

@Mistessa mě taky přišlo, že v mém Quinny Freestyle mimino lítá, ale fakt je to nebetyčný rozdíl oproti neodpruženému kočárku, který ti drncne na každém kamínku, to jsme jeli po zámkové dlažbě, takže skoro rovný povrch a stejně jsem mimčo nadnášela očima :|

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14079
3.8.13 08:27

Já mám kočárek zn. Knorr, ale starší model. Je to typ Nanny, http://www.sbazar.cz/…astavitelnou , jen náš je trojkolka s ruční brzdou (kotoučovou), má přehazovací korbičku.
Byl kupovaný po jednom dítěti ve velmi dobrém stavu a já sama v něm vozím už třetí dítě. Za ty roky má trochu vyšisovanou boudičku, jinak na něm nevidím žádnou vadu a jsem moc spokojená. Skládá se dobře, hlavně se mi líbí, že po složení má takový háček/pojistku, že když ho zvedám do auta, tak se mi nerozloží.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1939
4.8.13 09:54

Jéé, děkuju moc za poznatek @Milli . Tak to je asi držák kára :palec:
Uvidím ten „můj“ model. Asi to není takový teréňák, ale určitě by něco vydržet měl. Díky!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama