Reklama

Kočárek na cestách - koupit, nebo pronajmout?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Adulescens
Nováček 1 příspěvek 14.02.17 14:17
Kocarek - koupit nebo pronajmout?

Dobry den mile maminky a tatinkove! Chci se zeptat jak radite s kocarkem pri cestovani. Tahate vlastni nebo se da pronajmout na cas (znate nejake firmy)? A co treba letite ze zimy v leto a vas kocarek moc nevyhovuji. Chteli bych jste mit tuto sluzbu ( pronajem detskeho kocarku, treba hned na letiste)? Dekuji za odpovedi :srdce: a omlouvam se za chyby, jsem cizinec :oops: a jeste moc neumim psat :,(

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Gosi
Kelišová 5466 příspěvků 14.02.17 14:33

V době golfáčku a golfovej podvozků s možností přicvaknout autosedačku mi ta služba příjde zbytečná… respektive nejjednodušší golfky stojí v tesku do 1 000,–, přes net míň, dostali byste se s pronájmem na týden až dva pod tuhle cenu?

Lama Lama
Hvězda diskuse 47699 příspěvků 14.02.17 14:36
@Adulescens píše:
Dobry den mile maminky a tatinkove! Chci se zeptat jak radite s kocarkem pri cestovani. Tahate vlastni nebo se da pronajmout na cas (znate nejake firmy)? A co treba letite ze zimy v leto a vas kocarek moc nevyhovuji. Chteli bych jste mit tuto sluzbu ( pronajem detskeho kocarku, treba hned na letiste)? Dekuji za odpovedi :srdce: a omlouvam se za chyby, jsem cizinec :oops: a jeste moc neumim psat :,(

to je nejaly pruzkum? ci co?
nosila jsem v satku, zbytek golfky, ty se vejdou dnad vsude

smurfka
Nadpozemská drbna 29345 příspěvků 14.02.17 14:37

Zbytečné..v době nosítek, šátku, a pidi skladných lehkých kočárků je pronájem celkem zbytečnost..teda kdyby už někdo nevěděl co s penězma, tak možná..

lisma
Ukecaná baba ;) 1356 příspěvků 1 inzerát 14.02.17 14:45

Vždy som si vystačila so šátkom, kočárek len zaberá miesto.

Tichošlápek
Echt Kelišová 9566 příspěvků 14.02.17 14:54

Brali jsme cely kočár do letadla, dnes uz to není žádný problém. Se starším pak golfky. Za mne pronajem zbytečnost

jdukolem
Hvězda diskuse 49251 příspěvků 14.02.17 14:59
@Adulescens píše:
Dobry den mile maminky a tatinkove! Chci se zeptat jak radite s kocarkem pri cestovani. Tahate vlastni nebo se da pronajmout na cas (znate nejake firmy)? A co treba letite ze zimy v leto a vas kocarek moc nevyhovuji. Chteli bych jste mit tuto sluzbu ( pronajem detskeho kocarku, treba hned na letiste)? Dekuji za odpovedi :srdce: a omlouvam se za chyby, jsem cizinec :oops: a jeste moc neumim psat :,(

nedala bych dítě do kočárku po cizím dítěti, když nevím jestli nebylo nemocné nebo nevím.. br… za mě ne e

balkanka
Kecalka 227 příspěvků 14.02.17 14:59

Podle me je to taky zbytecnost, hlavne pokud bych ten kocar sebou potrebovala, tak bych si ho rovnou vzala s sebou a nespolehala se, jestli nekde najdu pujcovnu a taky jakou by mela kapacitu? urcite by mela byt na miste, kde by byl zajem, ale potom pri velkem zajmu by uz nemusely byt k pujceni, ale osobne bych si ho nepujcila, mala je zvykla na svuj a basta :-)

Verpa5
Kecalka 210 příspěvků 14.02.17 15:00

Dovedu si představit snad někde na horách pro rodinu která si chce vyrazit třeba na túru a nevlastní k tomu zpusobily sportovni kočárek. Ale zase já bych v této situaci asi použila nositko…

jdukolem
Hvězda diskuse 49251 příspěvků 14.02.17 15:02
@Verpa5 píše:
Dovedu si představit snad někde na horách pro rodinu která si chce vyrazit třeba na túru a nevlastní k tomu zpusobily sportovni kočárek. Ale zase já bych v této situaci asi použila nositko…

to už bych si spíš půjčila to nosítko než kočárek.. :think:

bibie
Kecalka 343 příspěvků 14.02.17 15:06

Cestovali jsme hodne a v dnesni dobe je preprava celeho detskeho sortimentu zdarma, takze pujcovani je uplna zbytecnost…a taky pekne fuuuj. Do cizi autosedacky bych dite taky nedala, natoz do hotelove postylky, pujceneho kocarku atd…

Františka85
Zasloužilá kecalka 709 příspěvků 14.02.17 15:13
@jdukolem píše:
nedala bych dítě do kočárku po cizím dítěti, když nevím jestli nebylo nemocné nebo nevím.. br… za mě ne e

Cizí děti mají minimálně lepru, že? 8o

jdukolem
Hvězda diskuse 49251 příspěvků 14.02.17 15:15
@Františka85 píše:
Cizí děti mají minimálně lepru, že? 8o

no.. lepru mít právě nemusí ale když vím jak jsou na tom některé ženy s hygienou tak si fakt nedělám iluze.. nikdy nevíš a jestli ty nejsi cíťa, tak já jo..kor u miminek

Tichošlápek
Echt Kelišová 9566 příspěvků 14.02.17 15:32

@Františka85 lepru mít nemusí, ale to neznamená, ze chci svoje dítě vozit v kočárku použitém spoustou různých dětí. I když to vyčistí, tak stejne. Za mne je to eklhaft. Ale ja bych nekoupila ani kočár z druhé ruky

Gosi
Kelišová 5466 příspěvků 14.02.17 15:37
@Tichošlápek píše:
@Františka85 lepru mít nemusí, ale to neznamená, ze chci svoje dítě vozit v kočárku použitém spoustou různých dětí. I když to vyčistí, tak stejne. Za mne je to eklhaft. Ale ja bych nekoupila ani kočár z druhé ruky

já bych si koupila(a dostala jsem takový dva, po příbuzných) kterej jsem si mohla sama komplet vyčistit… což pokud bych si půjčovala někde na letišti odpadá…

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Bučková a Vágner už spolu na ryby nevyrazí. Po třech letech se rozešli

Modelka a náš nejznámější rybář se rozhodli jít od sebe po dvouletém vztahu.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Děti rozeznám, i když brečí, říká maminka čtyřčat

Svému synovi chtěli pořídit sourozence, ale příroda tomu chtěla jinak. Místo... číst dále >

Poznali se v psychiatrické léčebně, teď čekají osmého potomka

Monika a František, protagonisté dokureality Malé lásky, mají hodně... číst dále >

Reklama