Kočárek Krasnal Polaris - máte zkušenost?

3
11.8.13 10:47

Kočárek Krasnal Polaris- máte zkušenost??

Zdravím maminky,
prosím o názory: poohlížím se po kočárku pro mimi (budeme mít Ledňáčka) a líbí se mi Krasnal Polaris- má s ním některá z vás zkušenost? Dle parametrů by měl být docela prostorný, spíš mi jde o to, jak dobře se s ním manipuluje, jak dobrý je podvozek a kolečka apod. Moc děkuji za odpovědi!! :)

http://www.kifik.cz/…polaris-10po

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

16848
11.8.13 13:38

Je dost těžkej. Jako váha podvozku je přes 10kg a korba má 6kg a sporťák taky. K tomu připočti košík, věci, dítě a to už je pěkná makačka. Na skládání do auta nic moc :think: Jestli neplánuješ moc cestovat autem, tak vypadá dobře :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3
11.8.13 17:57
@araw píše:
Je dost těžkej. Jako váha podvozku je přes 10kg a korba má 6kg a sporťák taky. K tomu připočti košík, věci, dítě a to už je pěkná makačka. Na skládání do auta nic moc :think: Jestli neplánuješ moc cestovat autem, tak vypadá dobře :lol:

A máš s ním prosím osobní zkušenost? Někde jsem narazila na to, že Krasnal má problém se životností koleček- že prý se brzy rozviklají, tak by mě zajímalo, co je na tom pravdy. Jsem z Vysočiny, tzn. vyjížďky budou do terénu, tak bych ráda kočár, co mě finančně nezruinuje a zároveň něco vydrží… :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16848
11.8.13 18:34
@mithril píše:
A máš s ním prosím osobní zkušenost? Někde jsem narazila na to, že Krasnal má problém se životností koleček- že prý se brzy rozviklají, tak by mě zajímalo, co je na tom pravdy. Jsem z Vysočiny, tzn. vyjížďky budou do terénu, tak bych ráda kočár, co mě finančně nezruinuje a zároveň něco vydrží… :think:

hele takhle, jak mezi drahýma, tak mezi levnýma najdeš lidi, kterým nevyhovuje/ rozbil se a je jedno, jestli je to kočár za 6t nebo za 20t. :nevim: Já bych teda šla do marity, je to stejný styl, po jednom dítěti jsou jak nové, protože většina lidí použije jen korbičku a pak bych koupila lehčí sporťák. Protože tohle je fakt úplně stejně dělané jak marita a se sporťákem je velká většina hodně nespokojená. a když koupíš použitou maritu, tak ještě ušetříš :mrgreen: Veškerá lůžkovina v korbičce jde prát. :palec: Jinak ten jsem neměla, měla jsem maritu a 3 polské kočárky a i když na ně byly špatné ohlasy, mě přišly dobré :nevim: asi štěstí ve výběru :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
48
21.1.14 09:39

Dobrý den, chci se zeptat jaký kočárek jste nakonec koupila? Také uvažuji o polarisu. Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5
6.9.15 20:46

Srdečně zdravím,
chtěla bych se zeptat, zda jste nakonec koupila Krasnal Polaris a jak jste s ním popř. spokojená. Děkuji:kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
48
7.9.15 07:36

@bsvet já nakonec koupila spokojená jsem byla. Ale momentálně ho máme k prodeji kdyby jste měla zájem. Na zimu už ho potřebovat nebudeme :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5
7.9.15 08:57

@bhrozen Tak to by se skvěle sešlo, my budeme potřebovat začátkem ledna 2015 :) Mohla by jste mi poslat zprávičku s podrobnostmi? Cena, fotečky, příslušenství, velikost kol a délku a šířku se složeným madlem (řešíme zda se vejde do výtahu:),po kolika dětech popř. popis vad?
Děkuji :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5
7.9.15 08:59

Jinak za další Vaše zkušenosti budu moc ráda :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
48
7.9.15 23:02

@bsvet pisnu vám zítra, snad na to nezapomenu :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3
8.9.15 11:15

Dobrý den, nakonec jsme se rozhodli pro jiný kočárek, takže referenci dát nemůžu… :(
Máme Tako Dalga- „retro“ kočárek s klasickým kovovým podvozkem a velkými koly, jako byly za nás třeba u Liberty :) A jsem 100% spokojená- je lehký, dobře se s ním manipuluje, dobře se skládá, má velkou hlubokou korbičku (syn v ní jezdil do 11měsíců) a všichni nám ho chválí, jak je krásný :mrgreen: Prodává se v kombinaci se sportovní korbičkou, takže ho využíváme pořád. Jen na cestování jsem nakonec pořídila ještě Britax Agile, protože je skladnější…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama