Kočárek, který má opravdu dobrý sporťák (těžiště)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.04.18 20:23
Kočárek, který má opravdu dobrý sporťák (těžiště)

Ahoj,

holky prosím poraďte. Už jsem fakt z toho rozmrzelá. Hledáme kočárek a ne a ne narazit na ten správný. Protože je kolem mně velmi mnoho miminek (v rodině i u kamarádek) měla jsem jasnou představu ohledně kočárku, co nechci :D… zkoušela jsem si je vozit a prostě se mi většina sporťáků vozí špatně (hluboké kočárky ok) - a to především, když je sporťák daný do lehu, nebo není v té nejvyšší poloze sedu. Některé mi přijde, že se skoro nedají vozit. Zároveň však chci velká kola, aby se hodil i do terénu, aby byl prostorný, dal se složit dobře do auta (ale nechci městký extra skladný kočár, to raději pevnější a stabilní)… konečně jsme podle recenzí vybrali X-lander x-move, ale musím říct, že jsem z něj neskutečně zklamaná. V obchodě mi přišel fajn, říkala jsem si, že s dítětem bude líp odpružený, ale potkala jsem známou, co ho má, tak jsem zkoušela venku s dítětem a ovládal se mi špatně, byl hrozně tuhý a do košíku se nedalo dosta…tedy nakonec jsme ho také vyškrtli a já už fakt nevím, jaký pořídit =(

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

chs.jasmin
Echt Kelišová 7609 příspěvků 03.04.18 20:27

Tako junama :dance: moje srdcovka, TOP TOP

Veru1987
Zasloužilá kecalka 758 příspěvků 03.04.18 20:27

Já mám sporťák britax bmotion 4+, kdybyhc měla mít druhé dítě pořídím korbičku k němu. Do jiného už bych nešla. Kola gelová, vlastnosti nafukovací, ale nepíchnou, polohování nožiček, velké ležení ve sportáku, vyspí se i tříleták kdyby se vozil :-). Já jsem max. spokojená. Do terénu ještě lepší BM3, ale ten nemá polohování nohou, to mi chybělo.

konice20
Ukecaná baba ;) 1246 příspěvků 03.04.18 20:30

Peg perego GT3

Janli
Kelišová 5997 příspěvků 9 inzerátů 03.04.18 20:31

Já mám roan maritu a sporťák je super. Sice nemá pro většinu ten správný moderní vzhled, ale já na něj nedám dopustit.

Cuddy
Neúnavná pisatelka 15477 příspěvků 03.04.18 20:32

Myslim, ze chces moc. Teziste se meni jednak s polohou zadove operky a dale s vekem/vahou ditete. Mne se uplne nejlepe vozi cyklovozik chariot, teziste ma vyborne resene, ale je to dane tim, ze je nepolohovaci, neotocne sezeni. Pak je jednoduche takovyto kocarek vyvazit, aby se rodici vozil co nejlepe. Ale pro dite jsou tedy pohodlnejsi kocarky.

ixule
Vesmírná mluvilka 34970 příspěvků 03.04.18 20:34

Měla jsem Hartan, konkrétně Topline S, dá se dokoupit náprava navíc, takže snad během pár sekund prohodíš malá otáčecí kolečka za velká kola. Do terénu jsou 4 velká kola super, do města se zase hodí malá kolečka.

růžový achát
Závislačka 4693 příspěvků 03.04.18 20:35

Mam baby jogger summitX3, zvlada teren, je to skvělý kočár pro sportovně založenou rodinu, složíš ho jednou rukou jedním zatahnutím, je odpružený n všech kolech.

tumpach
Kelišová 5986 příspěvků 03.04.18 20:43

@růžový achát sohlasím baby jogger je super, dále co jsem mohla vyzkoušet u kamarádek tak fajn je britax :) - super je i jejich autosedačka :)
easy walker - je těžší, ale není marný :)

Vicky1
Ukecaná baba ;) 2287 příspěvků 03.04.18 20:56

Peg perego gt3 je to tank :D

nozu
Extra třída :D 11666 příspěvků 03.04.18 21:05
@Vicky1 píše:
Peg perego gt3 je to tank :D

jj, ten se vozí super a v podstatě ho člověk otočí dvěma prsty na místě dokola. Jen je na můlj vkus strašně těžký - na cestování MHD, skládání do auta atd. Já měla quinny speedy a řekla bych, že se tomuto docela blížil. Je pravda, že není tak stabilní, ale zase lehčí na zvedání.

Slečna Ferka
Extra třída :D 10091 příspěvků 03.04.18 21:08

Já nedám dopustit na Baby Joggery. Z hlediska ovladatelnosti, ale i skladnosti nemá konkurenci. My teda neměli sportovní do terénu, ale i ty mají, takže si IMHO vybere každý. Jediné, co jim dle recenzí nejde, jsou otočné modely.

Vicky1
Ukecaná baba ;) 2287 příspěvků 03.04.18 21:11

@nozu urcote skladnost je nevyhoda a do normalniho busu a vklaku moc neni jen pro vozickare ale veci jsem si tam nabalila na cely den k vode vsechno vejdou se tam dve nakupni tasky :lol:

hakna
Kecalka 255 příspěvků 03.04.18 21:13

Mám 4. kočárek a konečně je perfektní…x-landery a britaxy tvrdé kostitřasy, Quinny malý prostor a mini košík… mám Concord Wanderer, splňuje vše-terénní, prostorný, lehký, malý do auta :potlesk:

Heivka
Závislačka 3199 příspěvků 03.04.18 21:19

Doporučuji vyzkoušet Easywalker QTRO, jsem s ním moc spokojená, je velice stabilní- syn (15kg) ho momentálně používá jako prolézačku, projede bez problémů terénem (louka, Jizerské hory), je lehký a skladný, ve městě se ovládá dvěma prsty.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Exkluzivně: Slavný herec Bill Nighy je v Praze! Co zde rocker z Lásky nebeské dělá?

Herec Bill Nighy (68), který se proslavil mimo jiné rolí svérázného rockera... číst dále >

Řeším Jirkovy dluhy a jsem ve stresu! Andrea Pomeje vysvětlila svůj údajný nezájem

Zatímco nejlepší kamarád Jiřího Pomejeho Pavel Pásek a jeho tatínek Jiří... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >