Reklama

Kočárek, který nedrncá a krásně se houpá?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

jitkabokule
Závislačka 3269 příspěvků 13.05.11 13:39
kočárek který nedrncá a krásně se houpá?

Ahoj maminky :mavam:
potřebovala bych poradit před tím než se rozhodneme který kočárek koupíme.
Před dvěma lety jsme měli na malou kočárek který šíleně drncal,malá v něm normálně nadskakovala i po běžných dlažebních kostkách po na náměstí.Úplně mi jí bylo líto museli jsme vyhledávat jen skutečně hladký asfalt.Navíc se absolutně nehoupal.Byl děs běs. :cert:
Tentokrát bych se chtěla podobné koupi vyhnout a proto se ptám: máte někdo zkušenost se značkou kočárků které nedrncají,houpou se a mají větší kola do terénu?Nemusí to být z těch dražších kategoríí :wink: když tak ho zkusíme sehnat z druhé ruky - aukro mimibazar nebo tak něco.
Díky za každý tip :mavam:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

MarketaJ
Závislačka 4242 příspěvků 13.05.11 13:46

Tak já znám jedině Inglesiny, speciálně Magnuma. Z druhý ruky ho seženeš za dobrej peníz. Já mám super houpací, ale takovou těžkou k…Houpací kočárky se bohužel moc nevyráběj. Ještě nová Liberta, ale je hrozně těžkej.

stazka
Kelišová 5515 příspěvků 13.05.11 13:55

Souhlas, mam Inglesinu magnum, jezdi v pohode uz druhe dite a nedrnca vubec. Designove zadny vykrik, ale jizdni vlastnosti na 1*!

MarkyM
Závislačka 4502 příspěvků 13.05.11 13:56

Tento krásně houpe :palec: http://www.1000kocarku.cz/…-2-Baby-Merc

Příspěvek upraven 13.05.11 v 13:56

pomeranca
Extra třída :D 10702 příspěvků 13.05.11 13:56

myslim, ze jeste roan marita by se mela houpat, proste takove ty klasicke „stare“ kocarky. (my dostali deset let stary kocar a bylo to bezva :palec: )

Pak je jeste moznost koupit kocar s nafukovacimi kolecky, nevim jestli nejake houpou, takovy prehled trhu nemam, ale aspon byste vyresili problem s nadskakovanim na nehladkem povrchu

barierka
Zasloužilá kecalka 899 příspěvků 13.05.11 13:59

Ahoj, tak já mám tenhle a je super, taky jsem hledala houpací a kolečka do sněhu. Zvýtězil tento /teda jiná barva/http://ww­w.baby-eshop.cz/ctyr­kolky/hluboky-kocarek-retrus-storm :dance: :dance:

nozu
Extra třída :D 11556 příspěvků 13.05.11 14:02

mám inglesinu magnum. právě v něm jednou rukou houpu. jede už druhé dítě a je úžasný! zvládá v pohodě i lesní cesty.

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 22831 příspěvků 13.05.11 14:08

Inglesina magnum, classica, vittoria, sofia.
Roan Marita. No a liberta ať stará nebo nová.

evap19
Kecalka 114 příspěvků 13.05.11 14:13

Připojuji se k chvále Inglesiny Magnum - houpe nádherně a projede snad jakýkoli terén :palec:

evakra
Kecalka 294 příspěvků 13.05.11 14:17

Ahoj, já můžu doporučit Roan Rocco, je to klasický houpací kočár s nafukovacími koly, také máme kolem domu docela terény a je to v pohodě, navíc má pěkně prostornou korbu, malou jsem tam vozila do 10m i s pytlem a stále se tam vešla.

Bábi Zlopočasná
Generální žvanilka 20738 příspěvků 13.05.11 14:23

Jedo Bartatina. Je sice polsky a vyzera trochu „rozcapene“ - je malo vyztuzeny, ale ma nafukovacie kolecka, hojda, lebo je zaveseny na remienkoch a ma sklapaciu rukovat a velku korbicku, stale sa v nej vozime a mala ma miesta dost. Jo a pride mi lahucky, ma vraj len 14 kil (ja som ho nevazila)

Achdarek
Echt Kelišová 9795 příspěvků 13.05.11 14:27

Také doporučuji Inglesinu Magnum, krásně houpe a projede každám terénem.

Veveří
Ukecaná baba ;) 1956 příspěvků 13.05.11 14:54

Moje sestra teď prodává jetý kočárek Roan Marita v krásné kombinaci vanička - smetanová koženka, boudička - oříškový manžestr, kostra je tmavá. Je to kočár s kombinací na sporťák a prodává k němu i autosedačku. Krásně se houpá, je to retrokočárek, ale velice elegantní, sestra ho měla moc ráda a i já jsem nad ním slintala. Kdybys chtěla kočár z druhé ruky, tak se ozvi. Oproti Inglesině mi přijde vypracovanější, vevnitř není vidět konstrukci.

araw
Neúnavná pisatelka 16594 příspěvků 13.05.11 15:05

Já se přikláním k Maritě, je elegantní a krásně dělaná, inglesina se mi vůůůbec nelíbí, je to takovej tank :roll:

kate02
Nadpozemská drbna 26100 příspěvků 13.05.11 15:06

Tak mě napadl ten Roan Marita, měli jsme ho na prvního prcka a necháváme ho už i pro druhýho (i když k němu mám pár výhrad, tak houpe fakt parádně, hluboká korba je prostorná, jezdili jsme s ním i v terénu a bez problému…)…

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Drsný porotce StarDance Zdeněk Chlopčík: V osobním životě jsem měkkota

Ačkoliv ho mnozí nazývají katem, dnes už si bez něj nelze StarDance... číst dále >

Proč Třešničková otálí s návratem do Česka? Vliv na to má infekce i kuchař

V Istanbulu popálená Týnuš Třešničková (23) uklidnila všechny své fanoušky.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >