Reklama

Kočárek Kunert VIP, nebo Krasnal Polaris 02

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Bína99
Povídálka 12 příspěvků 25.07.18 11:07
Kočárek Kunert VIP-Krasnal Polaris 02

Dobrý den maminky, těhulky :mavam:
Píšu si o radu zkušeným.. :lol: :lol: Určitě se mezi vámi najde někdo kdo má zkušenost z kočárky který jsem již zmiňovala v názvu. Jde mi o to že se mi líbí klasické kočárky, od kamarádky mám na zahradu darovaný takový ten co má vzadu ty malá kolečka..Vůbec se mi to nelíbí, ano je mi 19 ale já chci prostě klasický 4 kolák už z důvodu že bydlíme na vesnici a jěště k nám jezdí takový ty mikrobusy :D A ted' když jsem se vykecala jdu k tomu o co mi jde.
S přítelem jsme od začátku měli vyhlídlí kočárek který byl prostě wow, jen že je s Polska a stránka který kočárek nabízí chce peníze předem (celou častku) tak že jsme vycouvali. I když Polsko máme kousek, nemáme se jak dostat.. Tak jsme začli hledat podobný, jen že dneska už se moc kočárky „retro“ nevidí. Každý píše že je lepší si připlatit za Kunert Romantick (zda to píšu dobře) Jen že ten má dost velké kola. Proto se určitě mezi vámi najde někdo kdo má zkušenost s těmi to kočárky. I když jsem viděla na netu videoreportáž že Kunert VIP je nebezpečný, paní se za jízdy odtrhla korba od konstrukce.Ale zase tady na emiminku či haurece jsou recenze na Kunert dobrý. I když mě víc zajímá Krasnal protože jsem do něj zamilovaná, i když přítel chce raději kunert ale to už si vyřídíme doma :D :D Tak že šup sem z rady..
Jde mi hlavně o to jak se řédí (zatáčky prý nic moc).

Btw: Prosím komentáře typu at za tu cenu koupím bazarový či za chvíli půjdu koupit jiný a nebo připlatím..Píšu si o názor na kočárek ne o radu.. :potlesk: :potlesk: Děkují maminky. :* :*

Jak maminky hodnotí Kunert Kunert VIP

Reklama

Reakce:

Janli
Kelišová 5388 příspěvků 9 inzerátů 25.07.18 11:17

Nekupuj to! Sice vím, že poláci umí vyrobit kvalitní kočárky, ale tyhle dva k nim nepatří. Rady nechceš, v minulé diskuzi jsi jich dostala dost. Stojí to šest tisíc. Najdi si brigádu, vydělej tři tisíce navíc a kup si NOVOU Roan Maritu.

Liynks
Stálice 84 příspěvků 25.07.18 11:20

Nekupovat!!! Opravu si za ty peníze poridis krásný bazarový s velkými houpacími koly (prodávala jsem trojkombinaci Tako za 1000,– v super stavu, to jen příklad). Tenhle je navíc nízký a sportak bude na prášky

Overlook
Kecalka 305 příspěvků 25.07.18 13:08

Takovej cajk bych pro mimino nekoupila. Jako radí ti tady dobře, já taky nutně potřebovala novej kočár (nevybrala jsem teda takovej krám) a nakonec máme od příbuzných kočárek použitý a úplně to stačí. Holt komu není rady..

Bína99
Povídálka 12 příspěvků 26.07.18 10:37

@Janli Prosím vás a kdo říká že jde o peníze?

Janli
Kelišová 5388 příspěvků 9 inzerátů 26.07.18 11:18
@Bína99 píše:
@Janli Prosím vás a kdo říká že jde o peníze?

Ty, ve tvé předchozí diskuzi. Psala jsi, že na to máte jen šest tisíc.

Bína99
Povídálka 12 příspěvků 26.07.18 11:42

@Janli Ano, ale ani jednou jsem nenapsala že by nešlo při platit.

Janli
Kelišová 5388 příspěvků 9 inzerátů 26.07.18 12:18
@Bína99 píše:
@Janli Ano, ale ani jednou jsem nenapsala že by nešlo při platit.
přečti si, prosím tě, tvůj příspěvek vložený v 11:08 v diskuzi Kočárek do 6 tisíc. Tam píšeš, že si víc nemůžete dovolit.

asimpa
Stálice 82 příspěvků 26.07.18 17:52

Ahoj,
máme Krasnal Polaris šedý, přesně tento http://kocarkydeniska.mimishop.cz/detail.php?… a mohu vřele doporučit :-) Prostorný, krásně houpe,super odpružený… Často kočárek lidi chválí. Používáme ho už přes rok a velká spokojenost i se sportovní verzí :D

debra.morgan
Závislačka 3277 příspěvků 26.07.18 18:16

kram je to, mela jsem ho v ruce.NEKUPO­VAT!!!!!!

Bína99
Povídálka 12 příspěvků 26.07.18 21:29

@Janli Třeba se okolnosti změnili, prosím vás já vám taky vykam tak že se uklidnime.
Chtěla jsem názor na kočárek a ne vaše rady že si mám koupit to a to.
Platit to budu já ne vy.
Tak že pokud nemáte zkušenosti z kočárkem, běž te buzerovat jinam. :potlesk: :potlesk: :potlesk:

Bína99
Povídálka 12 příspěvků 26.07.18 21:30

@asimpa Děkuji, on je tady konečně někdo normální kdo napíše svůj názor a nepíše hned kecy jak levné kočárky ne ne a ne. Děkuji vám. :P

Janli
Kelišová 5388 příspěvků 9 inzerátů 26.07.18 22:55
@Bína99 píše:
@Janli Třeba se okolnosti změnili, prosím vás já vám taky vykam tak že se uklidnime.
Chtěla jsem názor na kočárek a ne vaše rady že si mám koupit to a to.
Platit to budu já ne vy.
Tak že pokud nemáte zkušenosti z kočárkem, běž te buzerovat jinam. :potlesk: :potlesk: :potlesk:

Tykáme si tady všichni, to jsi si snad mohla všimnout. Já jsem ti od začátku psala názory na ty kočárky. Viděla jsem je, mají je moje kamarádky a názor na ně nezměním. Ty prostě chceš jen slyšet, že jsou skvělý. Bohužel nejsou. Tohle je diskuze a nebudeš tady dostávat jen názory, které chceš slyšet. Ale máš pravdu, platit to budeš ty, jezdit s tím budeš ty. Uvědom si, že ti tu píšou názor ženy, co už pěkných pár kočárků měly v ruce. A píšou ti vesměs to samé. Jak se s tím popereš, je tvůj boj. Já si klidně tleskat můžu. Já jsem totiž dala při výběru kočárku na recenze a zkušenosti druhých a udělala jsem sakra dobře. Nevybrala jsem kočár podle obrázku.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Spí v její ložnici! Plekanec si nastěhoval Šafářovou a Lucie to snáší těžce!

Právní zástupce zpěvačky Lucie Vondráčkové se rozhodl učinit přítrž... číst dále >

Články z Ona Dnes

Přehlídka prádla podle Rihanny? Nálepky na bradavky i těhotné modelky

Pětinásobná držitelka Grammy, zpěvačka, herečka a módní návrhářka Rihanna se... číst dále >

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Reklama