Kočárek lionelo annet tour-recenze?

138
4.2.20 07:46

Kočárek lionelo annet tour-recenze?

Dobrý den, uvažujeme o koupi tohoto kočárku. Není nikde skoro žádná recenze. Nemáte tady někdo osobní zkušenost? Zajímá mě také jak moc vysoko je rukojeť, na jedné z recenzí bylo že je to spíš pro vyšší lidi. Já mám 165 takže abych neměla ruce dovrchu :D jinak klidně napište jak zvládá různé terény, budu ho využívat jak ve městě tak v přírodě. :mavam: Děkuji moc za rady.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

358
4.2.20 09:08

Ahoj my ho mame od minuleho leta a za mě spokojenost.Taky trajdame po městě, či horách :palec: Mam 170cm a rukojeť tedy v pohodě :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
138
4.2.20 09:11

@Bobčul děkuji. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.2.20 15:31

Kočárek je skvělý, ale opravdu je pro vyšší lidi, já mám 170 cm a je mi hezky, ale možná je to tím, že já osobně preferuji vyšší rukojeť, kočárek je krásný, manipuluje se s ním skvěle, ale ve vašem případě bych se obávala té výšky, kamarádka stejného vzrůstu má kočárek v oblasti pod prsama:D Asi ho musíte vyzkoušet a případně objednat jiný, doporučuji ještě kindetkraft, je levný a je taky moc hezký, pro srovnání má kindetkraft výšku 100 cm a já lionelo o deset více, snad jsem Vám pomohla :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1002
23.3.20 23:01

Dobrý den, já mám taky 165 cm, koupila jste si kočárek a jak vám vyhovuje?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17206
24.3.20 13:30

@Bobčul ahoj, mohla bys recenzi trochu rozvést, díky moc :kytka:
plusy - mínusy apod…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...