Kočárek Maxi cosi a autosedačka jiné značky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Pínečka
Kecalka 123 příspěvků 10.11.18 17:53
Kočárek Maxi cosi a autosedačka jiné značky

Ahoj,
máme kočárek maxi cosi (nova 4 + korba oria).
Autosedačku chceme cybex aton 5 + bázi na isofix. O sedačce maxi cosi neuvažujeme zejména kvůli výrazně vyšší ceně (hlavně za bázi) a taky proto, že cybex vychází v testech nejlépe. Nyní ale řešíme to, že sedačka cybex nepůjde na kočárek maxi cosi připevnit. Zkoušeli jsme to v obchodě na originálních maxi cosi adaptérech a nejde to. Nemáte někdo zkušenost s jinými / univerzálními adaptéry, které by propojily produkty těchto dvou značek? Naivně jsem se domnívala, že sedačka na kočárek půjde, přecijen se dělají i adaptéry na jiné značky kočárků pro maxi cosi i cybex sedačky.. :)
Děkuji za reakce

Reakce:
doti
Nováček 4 příspěvky 10.11.18 19:05

Ahoj, my máme koupenou uplně stejnou variantu kočárku i autosedačky, kočár už máme doma a autosedačka je objednaná:) Paní v obchodě mi tvrdila, že na maxi cosi půjde cybex nasadit, tak snad jo, nebo jí trefim :D Jinak až to vyzkouším mohu napsat, zda to jde a jaký je potřeba adaptér. Kdyžtak tedy sedačku vrátím, ale snad to půjde…

Pínečka
Kecalka 123 příspěvků 10.11.18 19:14

@doti mně to právě na malviku taky tvrdili, že tam cybex sedačku určitě dám! A dnes jsme tam přijeli, koupili kočár, chtěli tam zkusit cybex sedačku a nic :( prodavačky tvrdily, že je jasný, že to nejde, když to jsou konkurenční značky..tak se snažím zjistit, jestli není nějaká možnost 8o my sedačku na kočárek asi stejně nevyužijeme často, doktora mám dvě minuty od domova, obchod taky, ma velký nákup jezdí manžel po práci..ale samozřejmě bych byla ráda, kdyby to šlo, když třeba mimi usne v autě :(

Petkaelik
Zasloužilá kecalka 528 příspěvků 10.11.18 19:46

Tak já mám 6 let starý kočárek Maxi Cosi Mura ještě po synovi a v létě se nám narodila holčička a koupili jsme Cybex vajíčko a nasadit mi to jde .

Pínečka
Kecalka 123 příspěvků 12.11.18 18:53

@Petkaelik
Tak je možné, že předělali ty adaptéry :? Zkoušela jsem na kočárek dát sedačku od švagrové - cybex aton 4 a prostě smůla 8o
@doti prosím, až budeš mít doma a zkušíš, tak se ozvi. Děkuji! :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Finálový večer StarDance: Trofej si z deváté řady odnesl Jiří Dvořák!

Finále deváté řady taneční soutěže StarDance je za námi a jako obvykle to byl... číst dále >

Čerešňákové to teď sekne, Martinová jen září, zato z Viewegha je „knedlík“

Zrychlená doba adventnímu rozjímání, které v českých zemích bývalo kdysi... číst dále >

Články z Ona Dnes

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >

Čokoládové lanýže a další vánoční cukroví, které zvládnete bez trouby

V hnětení těsta a vykrajování hvězdiček a srdíček nenacházíte potěšení, ale... číst dále >