Reklama

Kočárek Mima Kobi pro dvojčata

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

123gabi
Nováček 9 příspěvků 01.01.17 15:41
Kočárek Mima Kobi pro dvojčata

Ahoj maminky, je mi 21 let a čekám dvojčátka. S přítelem sháníme kočárek, který by byl ideální pro naše dva kluky. Zatím máme dva favority. 1. Mima Kobi a 2. Bugaboo donkey Jelikož nemáme ani s jedním zkušenost, chtěla bych vědět váš názor na Mima Kobi. Důležité je pro mě pohodlí pro děti, aby se sním dalo lehce manipulovat a byl skladný do auta. Předem díky za jakékoliv info a přeji šťastný nový rok.

Reklama

Reakce:

Daduka
Ukecaná baba ;) 1166 příspěvků 01.01.17 15:59

To jsou dost rozdílné kočárky. Nejdřív by ses měla rozhodnout, jaký typ kočárku vlasně chceš, pak teprve vybírat značku. Jestli chceš děti vedle sebe, za sebou nebo pod sebou. Za mě z těchto dvou spíš to bugaboo, ikdyž jinak to můj favorit není. Ale mít jedno miminko „pod kočárkem“ mi přijde divné. Vždyť bude stále koukat do dna vrchní korbičky. Jsou „krátké“ kočárky co jsou řešené lépe, např. ABC design, nemá ty korbičky úplně takhle nad sebou. Jinak z dvojčecích jsou dobré TFK, easywolker, bumbleride.

kotyk
Echt Kelišová 7880 příspěvků 01.01.17 16:36

@123gabi Mima není moc pohodlná (malá, nic moc polohování, budeš neustále řešit jak co a kde připnout, aby šlo připnout i něco jiného) a Donkey má celkem úzké sezení i na dvojčecí kočár (cena za to zmenšování). Jestli chceš slušný pohodlný relativně skladný dvojčecí kočár, tak TFK, Easywalker, Bumbleride, BabyJogger, Peg-Pérego. Extra lehký a skladný je Snap Duo, ale zase má pidikola.

Spíš si ujasni, kde budeš jezdit. Jaké máš nároky na autosedačky, polohování, boudu, fusaky, nánožníky, jestli chceš korbičky.

Sany80s
Kelišová 6294 příspěvků 01.01.17 17:43

Ta mima je šílená, když si představím manipulaci s dítětem.
Navíc teda většina dětí vyroste ze spáče a ležáka celkem brzy a chce alespoň než usnou za jízdy něco vidět, jinak řvou jako na lesy.
S dvojčecím kočárem se prostě obecně bude manipulovat hůř a na nějaké tůry to nebude.
My to řešili tak, že dvojčecí jsme měli jen tak na ty procházky po rovině, do obchodu nebo menšího kopečku. Já jsem sice malá, ale a i můj chlap, který má přes metr 80 a sportuje, měl prostě v určitým věku problém to vytáhnout do většího kopce, natož do kopce v terénu.
A o cestě z kopce vůbec nemluvím.
Je to prostě váha.
Takže a delší procházky jsem chodila ve dvou s normálními kočáry pořízenými taky z druhé ruky.

galantni jelenice
Kecalka 217 příspěvků 01.01.17 17:47

A nezapomeň proměřit dvere všude, kde se budeš pohybovat, problém jsou i menší výtahy. Některé kočárky jsou širší než těch 80 cm, co mají běžné dveře. Pokud chceš děti nad sebou, tak zase promysli terén, mají těžiště docela vysoko a někde bych se bála, že kočár vyklopim. A kočáry s dětmi za sebou nebo proti sobě jsou dlouhé a v paneláku se nevytocis.
Ten bugaboo mi připadá super, je lehký a docela malý, má otočné sportovní sedačky, což je pro mě plus. Ale zase nejde do lehu do roviny, což by mi dost vadilo.

123gabi
Nováček 9 příspěvků 01.01.17 19:25

Holky děkuji moc za názory. O kočárku bumbleride jsem jeste neslyšela a potom co jsem si ho vyhledala mě celkem zaujal. Jak říkám jsem ještě nezkušená a nechám si určitě poradit jenom aby mrňousové měli pohodlí.

Šťastná.máma.4
Zasloužilá kecalka 603 příspěvků 19.01.17 04:24

Mám Bugaboo a paráda! @123gabi

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozvodová bitva: Soud rozhoduje o výživném pro Paroubkovou, kolik chce?

U městského soudu v Praze dnes pokračuje rozvodová sága manželů Paroubkových.... číst dále >

Náhrada za manželku, kterou zbil? Zelenka se schází s mladičkou fotbalistkou!

Působí jako pohodový sympaťák, ve skutečnosti je však bývalý fotbalista... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Šestadvacetiletá žena vážila jen sedmnáct kilo, dávali jí rok života

Kristina Karyaginová (26) z Ruska byla na pokraji smrti. Vážila jako čtyřleté... číst dále >

Reklama