Kočárek Moon,ABC, ZOPA Mystic,Roan prosím vaše zkušenosti

1026
13.1.21 15:52

Kočárek Moon,ABC, ZOPA Mystic,Roan prosím vaše zkušenosti

Ahoj holky :kytka:
Jdu za vámi s prosbou. Jaké kočárky kombinované 2v1 máte? Rodim na konci dubna takže převážně hlubokou korbu na leto. Chci jezdit jak po městě tak i po terénu. Koukala jsem na kočárky Moon, ABC, Roan a ZOPA Mystic ale nevím. Budu ráda za vás zkušenosti jak jste spokojene a co se vám na nich když tak nezdá. Děkuji moc :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
146
13.1.21 16:36

My máme ABC design a super. Máme ho od září a malý se do něj s fusakem pohodlně vejde. Super jsou kola, jezdili jsme i bahnem a kamením a v pohodě. Jediné co, tak máme tmavý, takže jsme na zimu přidali reflexní prvky. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1026
13.1.21 16:49
@Lizzie001 píše:
My máme ABC design a super. Máme ho od září a malý se do něj s fusakem pohodlně vejde. Super jsou kola, jezdili jsme i bahnem a kamením a v pohodě. Jediné co, tak máme tmavý, takže jsme na zimu přidali reflexní prvky. :palec:

A jaký přesně prosím máte? A ty kola jsou nafukovací nebo penova:-)?Děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
61674
13.1.21 17:37

Měla jsem roan maritu a pecka.. Ale nesmíš ho chtít složit do auta, jo.. To je tragédie. Ovšem je to tank, velký a pohodlný pro dítě..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
146
13.1.21 18:10

@Lebedka99 Máme ABC design Viper 4 tmavě šedý. Kola jsou tuším nafukovací, máme pro jistotu pumpičku. My s ním teď jezdíme hlavně do přírody a max k doktorovi a v pohodě. končí se do korbičky v pohodě vejde. Jediné co je nedomyslené, tak jsme dokoupili tašku i držák na nápoj, ale je tam na to jen jedno zavěšení, takže buď máš mít jedno, nebo druhé… My tam to ucho od tašky nakonec obmotali. :think: Jsem zvědavá, co na jaře ten sporťák.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1026
13.1.21 20:06
@Lizzie001 píše:
@Lebedka99 Máme ABC design Viper 4 tmavě šedý. Kola jsou tuším nafukovací, máme pro jistotu pumpičku. My s ním teď jezdíme hlavně do přírody a max k doktorovi a v pohodě. končí se do korbičky v pohodě vejde. Jediné co je nedomyslené, tak jsme dokoupili tašku i držák na nápoj, ale je tam na to jen jedno zavěšení, takže buď máš mít jedno, nebo druhé… My tam to ucho od tašky nakonec obmotali. :think: Jsem zvědavá, co na jaře ten sporťák.

A nepůsobí na tebe kocarek jako rozvyklane? Já právě váhám mezi Moon a ABC :think:
@martin já právě nejdříve chtěla roan ale hodně cestujeme a potřebuji lehký a snadno sklárny kočárek a oproti Moon je fakt roan tank a na to léto když tu korbicku budu využívat si myslím že spíš chci prodysnejsi ale díky za info :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
329
13.1.21 20:13

Jen ne Coletto, kazí se na něm co může 😏 s těmi co píšeš zkušenost nemám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
146
13.1.21 20:46

@Lebedka99 Působil tak v obchodě, ale na cestě určitě ne. A to s ním jezdíme i po kořenech, prašných cestách a hromadách sněhu, covid nám plány na procházky městem trochu naboural. ;) Jediné, co není dobré je, že se nám ta korba nevejde s podvozkem do kufru, takže korba jezdí na předním sedadle, ale to se snad zlepší. Tohle už záleží na autu…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1026
13.1.21 21:52
@Lizzie001 píše:
@Lebedka99 Působil tak v obchodě, ale na cestě určitě ne. A to s ním jezdíme i po kořenech, prašných cestách a hromadách sněhu, covid nám plány na procházky městem trochu naboural. ;) Jediné, co není dobré je, že se nám ta korba nevejde s podvozkem do kufru, takže korba jezdí na předním sedadle, ale to se snad zlepší. Tohle už záleží na autu…

Dobře zítra na něj mrknu moc dekuju :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
K92
768
13.1.21 22:26

Máme ABC design Salsu for air, jezdíme 7 měsíců a stále jsme nadšeni. Výhodou je velký koš, teleskopická rukojeť a podle mě i dost slušné odpružení. Korbička je prostorná a široká. Celkově se mi zdá kočárek kvalitní. Jen je podle mě lepší pro vyšší lidi, pokud máš 155cm, nebude to ono. Já mám přes 170cm, muž ke 190cm a paráda. U kočárku na první dítě jsme se občas kopali do nohy o brzdu, to tady nehrozí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1026
14.1.21 07:07
@K92 píše:
Máme ABC design Salsu for air, jezdíme 7 měsíců a stále jsme nadšeni. Výhodou je velký koš, teleskopická rukojeť a podle mě i dost slušné odpružení. Korbička je prostorná a široká. Celkově se mi zdá kočárek kvalitní. Jen je podle mě lepší pro vyšší lidi, pokud máš 155cm, nebude to ono. Já mám přes 170cm, muž ke 190cm a paráda. U kočárku na první dítě jsme se občas kopali do nohy o brzdu, to tady nehrozí.

Děkuji za zkušenost :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19042
14.1.21 16:54

Moje zkušenost po třech dětech je taková, že bych koupila
klasiku Roan Marita z bazaru - prostorný velký kočár a pak spor´ták typu Thule , který je topka, nebo podobné Baby jogger ,
ale naše priorita je terén a pohodlí…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1204
14.1.21 17:26

Jezdím s Moonem a jsem spokojená. Kdyby jsme plánovali druháčka, šla bych do něj znovu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1026
14.1.21 21:25

@glaubie a co máš za Moona?
My dnes pořídili Moon Nuova 2020 a jsme z něj nadšený :srdce: držela jsme v ruce všechny- scalu, reseu, style a i nuova2021 a prostě nuova 2020 vyhrál :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1204
15.1.21 11:34

@Lebedka99 mám Nuovu 2019.. Takže stejnou řadu ☺️ bydlíme na větší vesnici a vpohodě zvládá cesty v polích. Jen do lesa bych si s ním netroufla, ale taky nemám houpací dítě.

Kamarádka vozí v Roanu a ta s ním teda vjede všude.. Ale má houpací dítě a mě se teda ten kočárek úplně nelíbí :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat