Kočárek na houpacích řemíncích

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Gita24
Kecalka 110 příspěvků 11.10.18 22:13
Kočárek na houpacích řemíncích

Jaký je váš názor na kočárky na houpacích řemíncích? Máte ho některá?? A jaký?

Příspěvek upraven 11.10.18 v 22:44

Reakce:

Kikulele
Zasloužilá kecalka 918 příspěvků 11.10.18 22:32

Ja ho mam,bydlime na vesnici a chodim na prochazky po polnackach a po lesnich cestach a je to idealni jsem s nim moc spokojena, akorat je trochu neskladnej. Budu porizovat skladnejsi sportak do auta kdyz pojedeme do mesta,do zoo proste na vylety. A ten reminkovej budeme pouzivat v miste bydliste.

Janli
Kelišová 6244 příspěvků 11.10.18 23:02

Nemám na řemíncích, ale na závěsných pružinách, což je prakticky to samé. Mám roan maritu a na vesnici je to ten nejlepší kočár. Úžasně houpe a miminko v něm spinká jak budulínek, je veliký a krásný. Jak už bylo výše zmíněno, je sice poněkud neskladný, ale na cestování jsem pořídila skladný sporťák. Do půl roku jsem mimčo stejně vozila ve vajíčku nacvaknutým na podvozku a pokud bylo potřeba brát velký kočár, tak se to taky dalo zvládnout. Tyhle klasický kočáry jsou to nejlepší, co může pro miminko být. Nechtěla bych „moderní“ kočár s pseudoodpružením, co se klepe sotva s ním člověk přejede první nerovnost. Miminko je z bříška zvyklé na houpavý pohyb, které tyhle kočáry simulují. Hledala jsem obdobu staré liberty, která byla na řemíncích a našla jsem ji. Mám maritu už na druhé dítě a neměnila bych. Pro mě je tenhle systém top :kytka:

smudlinky
Závislačka 2571 příspěvků 350 inzerátů 12.10.18 06:00

měla jsem pro obě děti na řemíncích- jedo bartatina alu plus a byla jsem spokojená. lehký,rukojet výškově nastavitelná, celkem skladný, opravitelné závady, u jednoho dítka jsme ho využívali po celý čas co bylo v kočárku. Lepší za cca stejné peníze jsme na trhu nenašli.

Svistice
Neúnavná pisatelka 17532 příspěvků 18 inzerátů 12.10.18 06:12

Neměli jsme na remincich, ale měli jsme klasický houpak, kde houpání zajišťoval pruzinovy zaves.
Vyhovoval nám i ve sportovní verzi, hodně jsme vyletovali. Do kombíku se vlezl, skládání lehke.

Kikulele
Zasloužilá kecalka 918 příspěvků 12.10.18 11:41

My mame taky jedo bartatina 2018 s velkyma kolama.

Káťa19
Echt Kelišová 7683 příspěvků 19 inzerátů 13.10.18 14:22
Recenze

@Kikulele @smudlinky ahoj, mohla bys přidat recenzi :kytka:

Bartatina
Rona Marita

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Fanoušci se bijí za Arichtevu: Tomicová nemá ve finále co dělat!

Není na světě člověk ten, aby se zavděčil lidem všem. Na vlastní kůži to... číst dále >

Nejhorší pařba roku: Na večírku StarDance se víc zívalo, než pilo, Necpál nedopadl dobře

Z příjemného zvyku jako by se stala vynucená povinnost. Účastníci letošního... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Ondřeje: Chci konečně strávit Štědrý den s mámou, žena je proti

Začal advent, období, které jsem měl od dětství z celého roku nejraději.... číst dále >

Chtěla jsem se zbavit manželovy milenky. Krize je za námi, doufá Jana

Příběh o manželově nevěře, podobný tisícům jiných, vypráví osmatřicetiletá... číst dále >