Reklama

Kočárek na houpacích řemíncích

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Gita24
Kecalka 108 příspěvků 11.10.18 22:13
Kočárek na houpacích řemíncích

Jaký je váš názor na kočárky na houpacích řemíncích? Máte ho některá?? A jaký?

Příspěvek upraven 11.10.18 v 22:44

Reklama

Reakce:

Kikulele
Zasloužilá kecalka 829 příspěvků 11.10.18 22:32

Ja ho mam,bydlime na vesnici a chodim na prochazky po polnackach a po lesnich cestach a je to idealni jsem s nim moc spokojena, akorat je trochu neskladnej. Budu porizovat skladnejsi sportak do auta kdyz pojedeme do mesta,do zoo proste na vylety. A ten reminkovej budeme pouzivat v miste bydliste.

Janli
Kelišová 5690 příspěvků 9 inzerátů 11.10.18 23:02

Nemám na řemíncích, ale na závěsných pružinách, což je prakticky to samé. Mám roan maritu a na vesnici je to ten nejlepší kočár. Úžasně houpe a miminko v něm spinká jak budulínek, je veliký a krásný. Jak už bylo výše zmíněno, je sice poněkud neskladný, ale na cestování jsem pořídila skladný sporťák. Do půl roku jsem mimčo stejně vozila ve vajíčku nacvaknutým na podvozku a pokud bylo potřeba brát velký kočár, tak se to taky dalo zvládnout. Tyhle klasický kočáry jsou to nejlepší, co může pro miminko být. Nechtěla bych „moderní“ kočár s pseudoodpružením, co se klepe sotva s ním člověk přejede první nerovnost. Miminko je z bříška zvyklé na houpavý pohyb, které tyhle kočáry simulují. Hledala jsem obdobu staré liberty, která byla na řemíncích a našla jsem ji. Mám maritu už na druhé dítě a neměnila bych. Pro mě je tenhle systém top :kytka:

smudlinky
Závislačka 2521 příspěvků 361 inzerátů 12.10.18 06:00

měla jsem pro obě děti na řemíncích- jedo bartatina alu plus a byla jsem spokojená. lehký,rukojet výškově nastavitelná, celkem skladný, opravitelné závady, u jednoho dítka jsme ho využívali po celý čas co bylo v kočárku. Lepší za cca stejné peníze jsme na trhu nenašli.

Svistice
Neúnavná pisatelka 17162 příspěvků 26 inzerátů 12.10.18 06:12

Neměli jsme na remincich, ale měli jsme klasický houpak, kde houpání zajišťoval pruzinovy zaves.
Vyhovoval nám i ve sportovní verzi, hodně jsme vyletovali. Do kombíku se vlezl, skládání lehke.

Kikulele
Zasloužilá kecalka 829 příspěvků 12.10.18 11:41

My mame taky jedo bartatina 2018 s velkyma kolama.

Káťa19
Kelišová 7098 příspěvků 36 inzerátů 13.10.18 14:22
Recenze

@Kikulele @smudlinky ahoj, mohla bys přidat recenzi :kytka:

Bartatina
Rona Marita

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Socha Špinarové vznikla bez výběrového řízení. Proč její autor tvrdí opak?

Slavnostní odhalení bronzové sochy Věry Špinarové vyvolalo pořádný rozruch, a... číst dále >

Ve StarDance bych tancovala i zadarmo, říká Arichteva: Podrží ji diváci?

Hvězda První republiky Veronika Arichteva (32) si splnila velký sen. Zároveň... číst dále >

Články z Ona Dnes

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >