Kočárek - nafukovací nebo gelová kola

5
13.2.20 12:37

Kočárek - nafukovací nebo gelová kola

Ahoj holky,
Chtěla bych vědět váš názor na typ kol u kočárku. Zda gelová nebo nafukovací. Výhody - nevýhody.
Každý mi říká, že jednoznačně nafukovací, mám ale vybraný kočárek s gelovými, ty jsou prý bezúdržbový. Jaká je praxe nevím :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3437
13.2.20 12:41

Mám gelový a za mě super. Je fajn, že je nemůžeš píchnout :lol: i se s nima jezdí dobře. Do jiných bych asi nešla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3030
13.2.20 12:42
@juliettee píše:
Mám gelový a za mě super. Je fajn, že je nemůžeš píchnout :lol: i se s nima jezdí dobře. Do jiných bych asi nešla.

Taky tak

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1023
13.2.20 12:46

@kara-mela mě přijde, že spíš než na kolech, záleží na tom, jaká je konstrukce kočárku, tzn. jak pruží. Jinak teda už druhé dítě vozím na nafukovačkach a nedám na ně dopustit. Měnili jsme jen jednou (kvůli vlastní blbosti), dofukovali za 4 roky možná 5krat. Gelovky jsem měla na tandemu, ale ten byl pekelně tvrdý (konstrukce), jo kola ale vypadají opravdu jako nafukovací.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3276
13.2.20 12:47

Rozhodně gelový! Není s nima žádná práce, nafukovací můžeš píchnout, to ti u gelovych nehrozí ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6827
13.2.20 12:53

Já mám oboje, mám dva kočárky, ale každý je úplně jiný. S nafukovacími koly mám klasickou dvojkombinaci. Je to těžší kočárek ( co jsem koukala tak vždy nafukovací kola znamenají těžší kočár), vhodný do terénu, projede vše, kola jsou celkově větší. Druhý kovář má kola gelová, ale je to lehoučký kočárek, moc nepruží a fakt je to kočár do města. Sice projede taky dost, ale ty kola prostě nejsou do lesa :lol: ale za tím účelem byl kupovaný, že ho budu mít v autě a budu s ním jezdit po městě, obchod kde je to fakt super kočár a kola tím pádem vyhovují. Co mi tam chybí je větší odpružení kol, ale já prostě chtěla, aby byl co nejlehčí a to splňuje :palec: takže obě varianty kol jsou fajn, ale záleží kde s tím budeš jezdit ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
96
13.2.20 12:53

Ja měla hlubokej na nafukovacích a sporťák na gelovejch a přijde mi to úplně fuk. :lol: Pamatuju si že jsem to před porodem taky hrozně řešila, ale zpětně bych se na to vykašlala, obojí jsou dobrý: )

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1328
13.2.20 12:56

Já teda za rok ježdění s kočárem ještě nepíchla. Takže proti nafukovacím nic nemám. A třeba zadní kola jsou sundat úplně snadno, takže ani výměna duše není na dlouho.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13622
13.2.20 13:22

Mám nafukovací a za pět let jsem ještě nepíchla a to bych vám přála vidět ten tankondrom u nás :mrgreen:. Rozhodně bych nevybírala kočárek podle toho jestli má gelová nebo nafukovací kola, ale pokud je u jednoho kočárku na výběr, pak bych možná šla do gelovek.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11791
13.2.20 13:25

Mám gelová a jsou super, bezúdržbová, paráda…nafukovací ale nejsou nic extra hroznýho, málokdo píchne, ale stát se to může…no a rozhodně bych nebrala plastový.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1905
13.2.20 13:28

Mám nafukovací velká kola, v pohodě, za mě je důležité, aby byl kočár houpavy. Když kolikrát vidím, jak maminky verglujou kočárem s tuhou konstrukcí, kterých je většina, tak je mi lito jich i těch dětí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23253
13.2.20 13:39
@kara-mela píše:
Ahoj holky,
Chtěla bych vědět váš názor na typ kol u kočárku. Zda gelová nebo nafukovací. Výhody - nevýhody.
Každý mi říká, že jednoznačně nafukovací, mám ale vybraný kočárek s gelovými, ty jsou prý bezúdržbový. Jaká je praxe nevím :nevim:

Mám zkušenost s obojím a říkám nafukovací. Píchla jsem jen jednou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1006
13.2.20 13:48

@kara-mela mám nafukovací i gelová. Do terénu za mě určitě nafukovací a do města stačí gelová. Spíš záleží kde s tím budeš jezdit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3030
13.2.20 15:38
@kavenka píše:
@kara-mela mám nafukovací i gelová. Do terénu za mě určitě nafukovací a do města stačí gelová. Spíš záleží kde s tím budeš jezdit.

Tak já mám gelova a jezdím převážně po polních cestách a v lese. Zatím žádný problém. Myslím, že jestli tak nebo tak, je to jedno. Důležité je spíš celkové odpružení a stavba kočárku, plus jestli se občas ne-li nikdy stane, že píchne kolo…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6129
14.2.20 06:54

My mame gelova u dvojkombinace a jsme moc spokojeni. Do mesta i do terenu super. Fakt záleží hlavne na kocarku. Taky jsme tohle pred nakupem resili a ted po case bych vic nez pneu resila jestli ma kocarek aretaci kol.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama