Kočárek Neonato puro 2018

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

igorria
Povídálka 46 příspěvků 09.11.18 22:59
Kočárek Neonato puro 2018

Ahoj holky, mám dilema s výběrem kočárku :nevim: Čekám první ďeťátko a potřebovala bych poradit. Máte některá zkušenost s kočárkem Neonato Puro 2018? Líbí se mi design kočárku, nafukovací kola a delší korba, co mě ale trošku odrazuje je malý nákupní košík a sportovní verze kočárku, která nejde polohovat do úplného lehu. Chtěla bych vědět, zda máte zkušenosti s kočárkem i v náročnějším terénu, zda zvládne polní či lesní cesty, ovládání kočárku, jestli jde lehce složit… Případně nějaký typ na jiný kočárek, se kterým jste spokojené…Díky moc :lol:

Reakce:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Plekanec a Šafářová jsou konečně spolu, na rande vyrazili v Brně

Konečně spolu! Ačkoliv tenistka Lucie Šafářová v Praze slavila vítězství... číst dále >

„Když chce, tak chce!“ Borkovec ukázal fotku jako důkaz o vztahu s Knechtovou

Petr Borkovec (18), známý coby problémový zajíček ze soutěže SuperStar,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >

O holky se postarám, slíbil Mirek snoubence, která zemřela v den svatby

Simona zemřela pár hodin před vlastní svatbou a zoufalému snoubenci zůstaly... číst dále >